Меню Закрити

Навчання в мовних школах Іспанії


Як відомо, якщо постійно чути навколо себе іноземну мову, з часом мимоволі почнеш розуміти окремі слова, а потім і фрази. Тому навчання іспанської мови буде більш ефективним і легким, якщо ви будете перебувати в самому королівстві. Спеціально для іноземців створюються мовні школи в Іспанії. Навчання в них поєднується з культурними та розважальними програмами, що дозволяє освоїти іспанську мову в десятки разів продуктивніше, ніж на звичайних курсах: повне занурення в мовне середовище плюс відмінна можливість відпочити в сонячній країні у 2020 році.

Мовні школи Іспанії

Переваги навчання в Іспанії

Зупинити свій вибір на вивченні мови в Іспанії варто з кількох причин:

 • тут великий вибір різноманітних курсів для іноземців з вивчення іспанської – як у мегаполісах, так і в затишних курортних містечках;
 • навчання іспанської та інших іноземних мов в Іспанії в середньому на 25 відсотків дешевше, ніж у сусідніх державах Європи;
 • іспанський, який тут вивчається, є стандартним (español estándar), зрозумілим для всіх іспанців, незалежно від регіону проживання; його норми затверджені Королівською академією та Асоціацією іспанської мови.

Додатковий плюс навчання – можливість жити в країні з приємним м’яким кліматом, хорошою екологією, красивою природою і розкішними пляжами. Тобто відвідування занять можна поєднувати з цікавими екскурсіями та оздоровчим відпочинком.

Огляд мовних курсів в Іспанії

В Іспанії можна знайти різні типи курсів в залежності від цілей, часу, необхідного на вивчення, та віку кандидата:

 • Загальні (cursos generales de español) – дають знання для повноцінного спілкування в Іспанії.
 • Спеціальні (cursos especiales) – їх розробляють з урахуванням інтересів та потреб учнів, наприклад:
  • історія Іспанії;
  • розмовні курси;
  • для отримання іспанського громадянства;
  • іспанська для бізнесу (ділова мова);
  • для подорожей;
  • вивчення іспанської кухні та інші.
 • Онлайн-курси (cursos online) – відмінне рішення для зайнятих людей або проживають не за місцем знаходження школи.
 • Тривалі курси (cursos extensivos) – займають близько року, підходять для тих іноземних громадян, які приїхали навчатися або працювати в Іспанію. Опановування мовою відбувається поступово, регулярні заняття (3 рази в тиждень) сприяють ефективному засвоєнню знань. Зазвичай цей курс пропонують використовувати для підготовки до офіційних іспитів і отримання сертифіката.
 • Спеціалізовані – розраховані на фахівців вузьких областей: медиків, юристів, викладачів, адвокатів, архітекторів.
 • За віком учнів:
  • дитячі – до 18 років;
  • молодіжні – 18-25 років;
  • для дорослих;
  • для пенсіонерів – 50+.
 • Академічна підготовка абітурієнтів з-за кордону для вступу в іспанський ВНЗ.
 • Сімейні курси – дають можливість поїхати в Іспанію підліткам та їх батькам для вивчення іспанської мови. Підходять в тих випадках, коли батьки не хочуть відпускати дитину одну в чужу країну. Можливі варіанти окремого або спільного проживання дітей і батьків.
 • Мовний рік (так званий gap year, річний перерву в навчанні) – такі курси призначені для тих іноземців, які закінчили школу на батьківщині та мають намір вступати до іспанського ВНЗ. Між цими двома подіями вони можуть цілий рік відвідувати мовні курси в Іспанії, щоб до моменту вступу в університет володіти мовою на належному рівні.
 • Підготовчі до іспитів DELE (Diplomas de Espanol como Lengua Extranjera), SIELE (Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española). Отримання сертифікату про складання DELE необхідно, щоб іноземного абітурієнта могли зарахувати до іспанського ВНЗ (рівень В2), перевести в аспірантуру (С1), а також для працевлаштування (В2) або викладання іспанською мовою (С2). SIELE здають для того, щоб підтвердити своє володіння іспанською для академічних установ, державних або приватних компаній.

Курси іспанської мови при університетах Іспанії

Іспанські вищі навчальні заклади охоче приймають на навчання студентів з інших держав. Головна вимога – достатні знання іспанської мови (на рівні, як мінімум, В2). Це означає, що студент може досить вільно спілкуватися з носіями мови, складати описові та докладні тексти на різні теми, а також висловити свою точку зору щодо загальних питань, вказавши при цьому переваги та недоліки різних варіантів.

Для того щоб іноземні абітурієнти мали можливість «підтягнути» свій рівень володіння мовою, при більшості іспанських ВНЗ – як приватних, так і державних – діють власні мовні центри.

Їх програмами передбачене відпрацювання найважливіших аспектів вивчення іспанської мови: розмовні навички, читання, граматика, письмо, аудіювання.

Курси іспанської мови при університетах Іспанії

У мовних центрах при університетах зазвичай пропонуються курси наступних типів:

 • інтенсивні – розраховані на 4 місяці;
 • тривалі – на рік, наприклад, річні курси вивчення в університеті Аліканте;
 • літні;
 • онлайн.

Наприкінці навчання студенту видається офіційний диплом про проходження мовних курсів або сертифікат, що підтверджує рівень знання мови – за умови здачі тесту DELE та виконання навчального плану як мінімум на 80 %.

Вибір мовної школи в Іспанії

Незважаючи на велику кількість і різноманітність мовних шкіл в Іспанії, вибрати найбільш відповідну не так просто, особливо якщо людина ніколи не бував в країні. Тому почати слід з визначення своїх цілей, відповівши на питання: «Для чого мені потрібен іспанська мова?»

Залежно від відповіді підбирається відповідний курс:

 • для роботи – діловий іспанська, підвищення кваліфікації, спеціалізовані курси;
 • для навчання – підготовчі програми, курси при ВНЗ;
 • вивчення з нуля – загальний курс або програми;
 • інтенсив.

Тим, хто хоче поєднати заняття і відпочинок на пляжі, краще вибрати школу на узбережжі: у Малазі, Валенсії, Марбельї, Кадісі. Любителі великих міст можуть відправитися до Барселони або Мадрида.

Популярні мовні школи Барселони

У Барселоні легко можна підібрати мовний курс виходячи зі своїх цілей і побажань. Однак звертайте увагу на те, щоб заклад було акредитовано Інститутом Сервантеса і мало ліцензію. Найпопулярніші школи Барселони:

 1. Linguaschools – курси розраховані на різних студентів: від початківців з нуля до іспаномовних. Вік – від 16 років, вартість – від 135 євро. Адреса: Passatge Permanyer, 17.
 2. BCN Languages – невеликі групи, прекрасно обладнані аудиторії, іспаномовні викладачі та індивідуальний підхід. Навчання поєднується з екскурсіями по місту і цікавими п’ятничними заходами. У Барселоні налічується 5 центрів, розташованих за наступними адресами:
  • Gracia Centre, pl. Gal-la Placidia 22, ent. 1a,
  • Rambla Catalunya Centre, Rbla. Catalunya 22, pral 1a,
  • Les Corts Centre, Travessera de les Corts 173 bajos,
  • Sagrada Familia Centre, València 385,
  • Joanic Centre, Carrer Escorial 32 baixos. Вік – від 15 років, вартість – від 120 євро.
 3. Enforex – найбільший навчальний центр у місті. В 3-поверховому будинку є всі зручності для студентів, включаючи спортзал, бібліотеку, комп’ютерний клас і навіть солярій. Адреса: Diputación 92. Вік – від 14 років, вартість – від 129 євро плюс 60 євро реєстраційний збір.
 4. EOIBD – офіційна мовна школа в Барселоні. Єдина державна школа для дорослих. Адреса: Av. de les Drassanes, 14. Вік – від 14 років, вартість – від 305 євро, включаючи внесок.
 5. EOI Vall d’hebron – у школі використовується методика, орієнтована на основні мовні навички: розуміння (усного мовлення, текстів) і вираз (вміння спілкуватися і писати). Є розмовні класи й центр для самонавчання студентів. Адреса: Avinguda Jordà, 18. Вік – від 14 років, вартість – від 275 євро, передбачені знижки для певних категорій студентів. Є літня програма і 5 офіційних курсів:
  • базовий рівень – 1, 2 курси;
  • проміжний рівень – 3 курс;
  • розширений рівень – 4, 5 курси;
 6. Don Quijote – школа найвищого рівня, що підтверджують численні акредитації, що має понад 200 вишів-партнерів. Центр обладнаний усім необхідним для студентів, пропонуються культурні заняття. Адреса: Calle de Mallorca, 27. Вік – від 18 років (літні та спецкурси – до 18 років), вартість – від 215 євро.
 7. IH (International House) Barcelona – престижна мовна школа, акредитована численними організаціями. Має великий досвід роботи зі студентами, забезпечує якісне викладання мови та увагу кожному студенту. Адреса: Trafalgar, 14. Вік – від 16 років, вартість – від 210 євро.
 8. Olé languages – професійна мовна школа для іноземців. Дружня атмосфера, персональний підхід, навчання висококваліфікованими викладачами. Адреса: Carrer Mallorca, 201. Вік – від 18 років, вартість – від 79 євро (ціна знижується з кожним наступним тижнем навчання).
 9. FreeDa Language Space – молода, але вже дуже популярна акредитована мовна школа. Заняття тут поєднані з тематичними заходами, так що теорія відразу підкріплюється практикою, що сприяє більш успішному та ефективному навчанню. Адреса: Carrer de Cabanes, 40. Вік – від 18 років, вартість – від 70 євро (перше пробне заняття безкоштовне, є реєстраційні внески, програми знижок і бонусів).
 10. UAB Idiomes – мовна школа на базі Автономного університету. Пропонує комунікативний підхід, персоналізовану оцінку знань, ефективний розвиток мовних навичок, акцент на автономному навчанні студентів. Адреса: C/Sant Antoni M. Claret, 171. Вік – від 18 років, вартість – від 215 євро.
Читайте також:  Особливості проходження практики та стажування в Іспанії

Школи з вивчення іспанської мови в Малазі

Тим, хто хоче побувати на батьківщині Пабло Пікассо та Антоніо Бандераса, а заодно вивчити іспанську мову, рекомендуємо звернути увагу на найпопулярніші мовні школи у Малазі:

 1. Malaca Instituto вважається однією з кращих мовних шкіл для іноземців. Має необхідну акредитацію та 5 перемог у міжнародному конкурсі як краща школа іспанської мови у світі. Навчальний центр оснащений сучасним обладнанням, є бібліотека. Є всі умови для якісного навчання студентів-іноземців та їх культурного проведення часу: басейн, танцювальний і спортивний клуби, бар. Адреса: C/Rodeo, 5. Вік – від 16 років, вартість – від 400 євро.
 2. Instituto Picasso – школа була заснована в 1982 році та є однією з найстаріших в Малазі. Має безліч акредитацій. Розташований в центрі міста на площі Мерсед: Plaza de la Merced, 20. Пропонує цілорічні курси для всіх рівнів і віку. Вік – від 16 років, вартість – від 170 євро.
 3. Курси при університеті Малаги Universidad de Malaga. Іноземних студентів тут навчають іспанської мови з 1947 року. Центр має високу кваліфікацію, активно впроваджує інноваційні підходи до вивчення мови, гарантує якісне та успішне навчання. Адреса: Av. de Cervantes, 2. Вік – від 16 років, вартість – від 420 євро.
 4. Alhambra Instituto – школа в Малазі, розташована у двох кроках від узбережжя. Вже 30 років викладає іспанську для іноземців – як приватних осіб, так і корпоративних клієнтів. У центрі працюють досвідчені носії іспанської мови, які в цікавій та доступній формі підносять матеріал учням з будь-яким рівнем підготовки. Студенти навчаються в невеликих групах, по закінченні отримують сертифікат з вказаним рівнем володіння іспанською. Адреса: Av. Juan Sebastián Eclano, 78. Вік – від 18 років, вартість – від 155 євро.
 5. Lexis Instituto del Idioma SL – мовна школа в центрі Малаги. Поруч – парки, бари, розважальні заклади та основні визначні пам’ятки міста. Заняття проходять в сучасних просторих аудиторіях, в яких є кондиціонери, відеопроектори, інтернет. Є бібліотека, кімнати для відпочинку. Для кращого засвоєння матеріалу в програму включені соціально-культурні заходи: семінари, екскурсії, уроки фламенко, відвідування кінотеатрів та дегустація страв місцевої кухні. Адреса: Paseo de la Farole, 3. Вік – від 16 років, вартість – від 185 євро.
 6. Academia Debla – розташована в мальовничій місцевості в горах, тому уроки часто проходять на свіжому повітрі. Навчаючись, студенти одночасно можуть насолоджуватися розкішним видом на Середземне море. Школа пропонує: заняття в невеликих групах, індивідуальний підхід, проживання, екскурсії по Малазі, якісне навчання іспанської мови кваліфікованими викладачами. Адреса: Camino del Monte, 23. Вік – від 14 років, вартість – від 189 євро.

Також в Малазі є підрозділ мовної школи Enforex (адреса в Малазі: Calle Carreteria, 84), про яку вже йшла мова вище.

Курси іспанської мови в столиці Іспанії

Мадрид – найбільше місто Іспанії, економічний, політичний і культурний центр країни. Вивчати іспанську мову в одному з найкрасивіших міст світу з багатою художньою спадщиною – що може бути краще!

Читайте також:  Особливості системи освіти в Іспанії

Курси іспанської мови в столиці Іспанії

Особливої уваги в Мадриді заслуговують наступні мовні школи:

 1. Sprachcaffe – у центрі пропонуються різноманітні курси з вивчення іспанської в залежності від уподобань і побажань студентів. Аудиторії мають першокласне обладнання, а досвідчені викладачі роблять заняття максимально насиченими, цікавими та ефективними. Адреса: Calle del Arenal, 21. Вік – від 18 років, вартість – від 85 євро.
 2. All Madrid – одна з провідних мовних шкіл в Мадриді. Акредитована інститутом Сервантеса, пропонує 24 різних курсів з вивчення іспанської. Переваги школи: невеликі класи (максимум 8 чоловік, найчастіше по 5), конкурентні ціни, дружня атмосфера, повний сервіс для студентів, швидкий і легкий процес навчання. Адреса: Calle O’donnell, 27. Вік – від 17 років, вартість – від 170 євро.
 3. Estudio Sampere – якісні курси іспанської мови з 1956 року. Тут можна навчатися за різними програмами – від класичних до інтенсивних індивідуальних занять. Завдяки невеликим класам вчитель встигає приділити увагу всім присутнім, що підвищує ефективність уроків. Пропонуються різноманітні позакласні заходи з метою практики вимови та поліпшення сприйняття мови. Адреса: Calle de Don Ramón de la Cruz, 83. Вік – від 18 років, вартість – від 200 євро.

Також в Мадриді є підрозділи вже згаданих вище мовних шкіл:

 • Enforex (адреса: Calle Baltasar Gracián, 4, 28015, Madrid);
 • IH (Calle de Zurbano, 8, 28010, Madrid);
 • Don quijote (адреса: Calle Duque de Liria, 6, 28015, Madrid).

Перелік мовних шкіл для іноземців у Валенсії

Великі мовні школи – Enforex (Paseo de Facultades, 3, 46021, Valencia), IH (Pizarro, 10, 46004, Valencia), Дон Кіхот (Carrer dels Cadirers, 5) – мають філії й у Валенсії, сонячному іспанському місті, що розкинулося на березі моря. Серед акредитованих закладів, в яких можна швидко і якісно вивчити іспанську мову, виділяються:

 1. Taronja Spanish School – пропонує різноманітні курси іспанської мови. Всі програми ретельно розроблені та направлені на те, щоб студентам на заняттях було весело і цікаво. Після уроків проводяться розважальні та культурні заходи з метою закріплення мовних навичок. Обладнання аудиторій відповідає найсучаснішим вимогам: інтерактивні дошки, аудіо та відеоматеріали, інтернет, кондиціонери, кавові апарати. Адреса: Carrer del Convent de Santa Clara, 10. Вік – від 18 років, вартість – від 180 євро.
 2. Hispania Valencia – відносно новий заклад, який відкрився у 2002 році. Використовує передові методики навчання, завдяки чому з року в рік приваблює все більшу кількість клієнтів. Головні принципи – позитив, терпіння, філософський підхід. Пропонує захоплюючі позакласні заходи. Розташований у мальовничому місці, уроки мови часто проводяться на пляжі. Адреса: Calle Florista, 157. Вік – від 18 років, вартість – від 110 євро.
 3. AIP idiomas – escuela de idiomas en Valencia. Ця школа – єдиний офіційний центр з підготовки до іспитів Cambridge, а також іспитів GESE та ISE. Розташований у просторому приміщенні, є комп’ютерний клас, бібліотека, зони відпочинку. Передбачена можливість обміну студентами з інших країн, участь у пізнавальних заходах для підвищення рівня знання мови. Вітаються активні, динамічні заняття. Розроблено безліч позакласних заходів і курсів. Адреса: Carrer del Batxiller, 7b. Вік – від 16 років, вартість – від 190 євро.

В яких ще містах Іспанії можна вивчати іспанську мову

Мовних шкіл в Іспанії дуже багато. Крім Барселони, Мадрида, Малаги та Валенсії вивчати іспанську мову можна:

 • в Аліканте,
 • на Майорці,
 • в Марбельї,
 • у Тенеріфе,
 • в Севільї,
 • в Гранаді,
 • в Кадісі,
 • на Ібіці,
 • в Саламанці,
 • у Сан-Себастьяні.

Вибираючи школу, важливо звертати увагу на наявність акредитації Інституту Сервантеса, чисельність груп, надання житла і, звичайно, цінову політику навчального закладу.

Умови проживання в період навчання в Іспанії

Найкращий варіант, якщо мовна школа має власні апартаменти, якими студенти можуть скористатися під час навчання. Безумовно, це дуже зручно, оскільки виключає зайві поїздки по незнайомому місту. Проте багато шкіл, які не мають свого житла, пропонують студентам різні варіанти поселення за попередньою домовленістю.

Проживання в сім’ї

Студентам пропонуються тільки ретельно відібрані та перевірені іспанські родини, більшість з яких протягом тривалого часу співпрацює зі школами, тому весь сервіс не тільки добре продуманий, але і багаторазово випробуваний проживають.

Розміщують студентів в окремих кімнатах. Часто господарі пропонують додаткові послуги:

 • харчування;
 • користування окремою ванною;
 • прання білизни;
 • прасування;
 • прибирання або інші.

Переваги такого проживання – постійна мовна практика з носіями мови, занурення в реальне життя іспанських жителів. Що стосується витрат, то вартість проживання 1 людини зі сніданком становить від 150 євро в тиждень і вище.

Знімна квартира

Якщо самостійно наймати окрему квартиру невигідно в грошовому відношенні, завжди можна розраховувати на спільну оренду житла ще з 1-4 студентами мовних курсів. Підшукати таке житло цілком можливо, що через інтернет або за допомогою агентств. Вартість – від 130 євро в тиждень і вище.

Орендуючи квартиру, студент отримує більше свободи, але менше мовної практики, крім того, виникає необхідність добиратися до школи самостійно.

Студентські резиденції

Деякі мовні школи мають власними приміщеннями для розміщення студентів. Такі резиденції зазвичай знаходяться на території самого навчального закладу або неподалік, в межах пішої доступності. Мешкають тут лише слухачі курсів. У кімнаті зазвичай розміщується не менше 2 осіб, тому у вільний від занять час у студентів є можливість попрактикуватися в усному мовленні, спілкуючись зі своїм сусідом по кімнаті та іншими жителями резиденції. Вартість – від 180 євро на тиждень.

Студентські резиденції

Готелі та хостели

Оскільки знімати номер у готелі обходиться дорожче, ніж попередні варіанти, то найчастіше такий вид житла воліють ті, хто відвідує інтенсивні курси, розраховані на 1-2 тижні. Часто школа сама бронює студенту місце у найближчому готелі. Вартість проживання починається від 60 євро на добу.

Літні мовні табори для дітей

Відправити дитину в освітній табір в Іспанії значить подарувати йому незабутні враження. У літньому таборі діти не просто вивчають іноземні мови, але і весело проводять час. Позакласна програма включає різні розважальні заходи: конкурси, дискотеки, естафети, водні процедури, теніс, катання на човнах, верхову їзду і багато іншого.

Більшість дітей, які перебувають у таборі, – це іноземці, тому вивчена на уроках теорія непомітно підкріплюється практичними навичками у процесі спілкування.

Батькам слід мати на увазі, що дитячі табори в Іспанії бувають 2 типів:

 • надають житло – весь період навчання учні проводять на території табору;
 • з денною програмою – дитину приводять вранці і ввечері забирають.
Читайте також:  Університет Саламанки: вступ, навчання, перспективи

Також слід звернути увагу на програму навчання: табори можуть бути орієнтовані на вивчення іспанської, а англійської мови. З відомих таборів з відмінною репутацією можна виділити:

 1. Enforex Summer Camp – ідеальний баланс освітніх занять, веселих семінарів, спортивних заходів та екскурсій сподобається будь-якій дитині, дозволяючи йому ефективно розвиватися розумово і фізично. Відділення є у 7 великих містах Іспанії. Тривалість зміни – 2-7 тижнів, вік учнів – 5-18 років. Проживання на території табору. Вартість 2 тижнів – від 1500 євро.
 2. Top School – міжнародний літній табір (для дітей від 8 до 15 років), розташований у Вальверді, недалеко від Аліканте. Учням надається унікальна можливість лінгвістичного занурення, культурної взаємодії, спілкування на міжнародному рівні. Вивчаються англійська та іспанська мови (на вибір). Вечірня програма рясніє спортивними заходами, театральними постановками та екскурсіями. Проживання на території табору. Ціна – від 1135 євро за 2 тижні.
 3. English Summer S. A. International Schools – найбільший центр з організації літніх освітньо-розважальних програм для іноземних дітей 5-16 років. Зміна триває 1-3 тижні, вартість 7 днів – від 500 євро. Проживання надається. Філії відкриті у 5 містах Іспанії. Досвідчені викладачі вміло поєднують процес вивчення іноземних мов із заняттями спортом і захоплюючими заходами. Кожному учневі приділяється особлива увага, тому 60% з них повертаються в табір на наступний рік.
 4. Calanova – international summer camp. Мовний табір на Майорці для дітей 10-15 років. Розташований на березі моря в закритому порту, де знаходиться національна школа парусного спорту. Головний принцип – повне, цілодобове занурення в мову. Дітям пропонується інтенсивна освітня програма, яка проходить в ігровій формі та дозволяє легко і швидко засвоювати матеріал. Спортивні та розважальні заходи проводяться щодня. Проживання на території. Ціна – від 950 євро за тиждень.

Підготовка документів перед поїздкою

Пакет документів для поїздки в Іспанію на мовні курси для українців буде відрізнятися в залежності від тривалості програми. Звичайно, громадянам країн безвізового режиму достатньо біометричного паспорта та супутніх документів. Інші громадяни, хто планують перебувати на території Іспанії не більше 90 днів, оформляють короткострокову шенгенську візу. Для цього в іспанський візовий центр необхідно подати наступні документи:

 • заповнену і підписану анкету відповідного зразка;
 • закордонний паспорт – оригінал і копії всіх заповнених сторінок;
 • цивільний паспорт – копії активних сторінок або свідоцтво про народження для неповнолітніх, а також дозвіл батьків на виїзд дитини або копію шенгенської візи, якщо батько їде разом з дитиною;
 • фото (3,5 х 4,5 см);
 • квитанцію про сплату консульського збору;
 • медичну страховку;
 • запрошення від іспанської мовної школи з докладним описом обраного курсу (тривалість, підтвердження оплати, бронювання житла).

Перш ніж відправитися з документами в візовий центр, потрібно записатися на прийом на офіційному сайті. Повідомлення про видачу візи має прийти через 5-10 (іноді до 30 робочих днів.

Якщо планується відвідування тривалих курсів в Іспанії (понад 90 днів), оформляється довгострокова національна віза. Документи подаються заявником особисто, причому не пізніше, ніж за 30 днів до поїздки.

У цьому випадку до вищеперелічених паперів потрібно буде додати:

 • документ про те, що в Іспанії у студента зроблено житло на весь період навчання;
 • підтвердження наявності достатньої кількості коштів (532,5 євро в місяць на 1 людину);
 • апостильована і перекладена на іспанську довідка про відсутність судимості;
 • засвідчена в Консульстві Іспанії медична довідка про стан здоров’я іспанською мовою.

У скільки обійдеться поїздка на мовні курси в Іспанію

Крім оплати вартості самих курсів та проживання (приблизні ціни дивіться вище та на офіційних сайтах мовних шкіл), варто передбачити деякі додаткові витрати.

Вид витрат Вартість
мінімальна сума, євро середня ціна, євро
Збір за оформлення візи 35 (шенген) 60 (національна),
70 (термінова)
Переліт з Києва в Мадрид і назад 150 300
Медична страховка за тиждень 8 15
Навчальні матеріали (часто включені у вартість курсів) 10 15
Доставка поштою запрошення на курси 65 85
Зустріч в аеропорту 55 65
Доплата за житло на літніх курсах за тиждень 20 35

Тим, хто їде на курси, скориставшись послугами посередницького агентства, доведеться доплатити ще й за його допомогу. В середньому це обійдеться близько 170 євро; послуги по оформленню візи оплачуються окремо – 70-165 євро.

Можливість підробітку під час навчання на мовних курсах

Студентам мовних шкіл, які навчаються в Іспанії, заборонено офіційне працевлаштування під час проходження курсів. Робиться це з метою максимального зосередження учня на програмі навчання, оскільки поєднувати два види занять, та ще й в чужій країні, буде досить складно.

Зрозуміло, завжди є можливість знайти тимчасову роботу офіціанта або доглядальниці, однак потрібно усвідомлювати, що нелегальний підробіток може коштувати візи та штрафів.

Висновки

Головний плюс вивчення іспанської мови в Іспанії – це повне занурення в іспаномовне середовище. В таких умовах говорити іспанською починає будь-який іноземець.

Враховуючи найвищу якість викладання в іспанських мовних школах та індивідуальний підхід до кожного учня, прогрес спостерігається у всіх без винятку студентів. Тому якщо вас не лякає вартість навчання та взагалі поїздка в чужу країну, то мовні курси в Іспанії однозначно стануть для вас корисним і плідним заходом.

Як знайти мовну школу в Іспанії: Відео


Статті по темі