Меню Закрити

Про проект та авторів

Імміграція в іншу країну – складний процес, що вимагає грошових вкладень, пошуку житла і вивчення іноземної мови, та все ж українці та громадяни інших країн СНД прагнуть покинути батьківщину. Бажання переїхати пов’язано з низьким рівнем оплати праці, високими цінами на товари та комунальні послуги. До цього списку найчастіше додається економічна і соціальна напруженість в країні.

Для того щоб вибрати державу для переїзду, потрібно не тільки відвідати її кілька разів, але ще й ретельно вивчити всі умови життя. Такий переїзд буде пов’язаний з великими фінансовими витратами, тому рішення має бути зваженим. Необхідно звернути увагу на:

  • рівень життя,
  • безпека,
  • менталітет,
  • законодавство,
  • оподаткування,
  • якість харчування,
  • освіту і роботу,
  • можливість вести бізнес,
  • рівень медицини,
  • соціальну допомогу.

Цей ресурс створений з метою зібрати вичерпну інформацію про кожний аспект отримання та оформлення віз і імміграцію в зарубіжні країни. Якщо у вас ще залишилися питання, задайте їх безкоштовно одному з наших юристів.

Наша команда експертів:

Катерина Кузнєцова

Закінчила Національний університет ім. Т. Шевченка (Київ), факультет міжнародного права. Люблю подорожувати, відвідала понад 10 країн світу. Цікавлюся особливостями життя в різних державах. Пишу про економіку, бізнес і рівень життя країн світу. Прагну до щоденного отримання нового досвіду і знань, щоб наповнити життя сенсом.

Володимир Соколов

Володимир Соколов

Закінчив Національну юридичну академію ім. Я.Мудрого, магістр правознавства. Вважаю, що в житті потрібно встигнути випробувати себе в різних сферах. Люблю робити самостійні подорожі, а потім ділитися отриманим досвідом і враженнями, побував більш ніж у 25 країнах світу.

Ганна Фролова

Ганна Фролова

Закінчила Інститут іноземних мов, факультет лінгвістики. Займаюся перекладами художньої та науково-популярної літератури. Пишу про імміграцію, подорожах, літературі, освіті. Відвідала понад 20 країн світу.

Ігор Сириця

Сириця

Маю вищу технічну освіту – навчався в Київському політехнічному інституті на факультеті електронної техніки. Копірайтингом займаюся з 2007 року.

Коло інтересів: подорожі, банківська справа, спорт (особливо люблю хокей).

Олена Самчук

Самчук

Освіта: філолог, перекладач (англійська мова). Займаюся перекладами художньої та науково-популярної літератури.

Досвід роботи в копірайтингу – 5 років. Пишу про імміграцію, подорожах, літературі, освіті.

Денис Арих

Арих

Освіта вища – технічна і юридична. Шість років займаюся копірайтингом. Писати люблю про подорожі (туризм), спорті, казино, букмекерські контори, життя в різних країнах світу.

Захоплення – спорт, подорожі, читання, документальні, науково-популярні та художні фільми.

Усенко Вікторія

Усенко

Освіта – дві вищі: філологічна та економічна. Більше 5 років пишу інформаційні тексти для сайтів різної тематики, включаючи правову. Намагаюся розкривати складні теми зрозумілою мовою.

Торпаков Андрій

Торпаков

У 2009 році закінчив Національний інститут кораблебудування та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Техніка та електрофізика високих напруг». У 2019 році в Херсонській державній морській академії захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Матеріалознавство».

Займаючись наукою більше 10 років, давно зрозумів, що пошук і обробка інформації – одна з найбільш важливих навичок у сучасному світі. Сподіваюся, що мої статті допомагають дізнатися більше про особливості подорожей у різні країни світу.

Наталія Скорик

Народилася у Львові, зросла у Вільнюсі, сьогодні живу в Харкові. Не люблю сидіти на місці: об’їздила всю Прибалтику й Україну, сплавлялася по річці Білій на Уралі та по гірських річках Закарпаття, побувала в Бухарі та Самарканді.

А ще літала на Шрі-Ланку і в Таїланд, відпочивала в Єгипті, Туреччині, Ізраїлі, знайомилася з пам’ятками Чехії, Німеччини, Австрії та інших європейських країн. Дуже подобається проєкт, у якому працюю, тому що багато нового дізнаюся сама і з задоволенням розповідаю про це.

Олексій Пригода

Пригода

Закінчив східний факультет Далекосхідного державного університету. Вчений-дослідник, антрополог, кандидат історичних наук. Друга вища освіта — юридична.

Вважаю, що в житті потрібно встигнути випробувати себе в різних сферах. Люблю робити самостійні подорожі, а потім ділитися отриманим досвідом і враженнями. Фрілансер, відносно своїх обов’язків перфекціоніст і «зануда». Пристрасний шанувальник східної кухні та колекціонер незвичайних рецептів. Вільний час люблю проводити в колі сім’ї.