Меню Закрити

Як зателефонувати до Польщі: способи та основні правила

Підтримувати зв’язок з близькими, роботодавцем або партнерами по бізнесу, які проживають або перебувають в Республіці Польщі, – необхідність сучасного життя. Але щоб регулярно спілкуватися з потрібними людьми, потрібно знати, яким чином це можна зробити. Спробуємо розібратися, як подзвонити в Польщу у 2023 році та не понести при цьому додаткових витрат, скориставшись вигідними пропозиціями телекомунікаційних компаній.

Як зателефонувати до Польщі

Як подзвонити в Польщу

Якщо ви вирішили зв’язатися телефоном з Польщею, перше, що потрібно знати, це міжнародний код держави. Його ще називають IDD або ISD.

Телефонний код Республіки Польща – 48. Ці дві цифри потрібно вводити завжди при наборі контакту абонента.

Без міжнародного індексу РП здійснити дзвінок на польський міський або стільниковий номер неможливо.

Щоб додзвонитися абоненту, потрібно дотримуватися правил введення номера, які розрізняються в залежності від типу використовуваного зв’язку (стільниковий або стаціонарний).

Додзвонитися до Польщі також можна через інтернет, використовуючи спеціальні програми. Якщо обидві сторони мають постійний доступ до Інтернету і знають, як користуватися месенджерами або відповідними програмами, цей спосіб зв’язку стане найбільш вигідним.

Як дзвонити в Польщу з мобільного пристрою

Щоб здійснити вихідний дзвінок в РП по стільниковому зв’язку, використовуйте на мобільному телефоні наступний алгоритм: +48 (міжнародний індекс Польщі) – код стільникового провайдера – польський контактний номер.

Наприклад, для того, щоб додзвонитися на мобільний номер польського оператора t-mobile, потрібно набрати: +48 (538) хххххх, де +48 – телефонний індекс Польщі, 538 – код оператора t-mobile, хххххх – шестизначний стільниковий контакт. У більшості випадків код оператора в Польщі вказується разом з абонентським номером і становить комбінацію з дев’яти цифр.

Щоб додзвонитися з мобільного на міський (стаціонарний) номер в РП, введіть +48 – індекс польського населеного пункту — телефонний номер. Наприклад, щоб додзвонитися на міський номер, введіть наступну комбінацію: + 48 (22) 621-5575, де + 48-Польський ISD, 22-код Варшави, 621-5575-семизначний міський номер.

Якщо на вашому рахунку немає потрібної суми для оплати міжнародного дзвінка і ви живете в Білорусі, можна зателефонувати до Польщі за рахунок абонента.

Щоб зателефонувати з Білорусі за рахунок співрозмовника в РП, наберіть один з номерів оператора (8 800 481 або 810 800 481) і повідомте відповідний польський номер телефону. Якщо друга сторона готова оплатити ваш виклик, відбудеться з’єднання.

Як зателефонувати до Польщі з міського телефону

Для абонентів “Укртелеком” потрібно набрати 0, після безперервного сигналу, набрати 0 (код виходу на міжнародний канал), далі код країни, код міста або оператора мобільного зв`язку та номер абонента.

Для дозвону з Росії, Білорусі, Казахстану з домашнього телефонного апарату на польський міський номер потрібно набрати: 8 (безперервний зумер) – 10 (безперервний зумер) – 48 (індекс Польщі, після якого також буде гудок) – хх (код населеного пункту РП) – ххххххх (семизначний контакт співрозмовника).

Практична порада: Більшість туристів жаліються на те, що їм не вистачає доступу до інтернету, щоб поспілкуватись із друзями або роумінг їхнього оператора дорогий. Тому ми рекомендуємо купити універсальну сім-карту, яка не прив’язана до конкретного мобільного оператора і готова до роботи одразу при в’їзді в іншу країну.

Префікс 8 вводиться для того, щоб вийти на міжміську канал, а цифра 10 – для виходу на лінію зв’язку між країнами. Якщо після правильного набору номера ви почуєте переривчастий сигнал, це означає, що зв’язок не встановлений. Безперервний гудок після введення потрібної комбінації цифр означає, що лінія вільна і встановлюється контакт.

Щоб зателефонувати з міського телефону з Білорусі, Росії, Казахстану в Польщу на мобільний пристрій, наберіть 8 (зумер) – 10 (сигнал) – 48 (сигнал) – код стільникового провайдера — хххххх (шестизначний мобільний контакт). Після введення комбінації 8-10-48 повинен прозвучати безперервний зумер. Це означає, що лінія вільна, і можна набирати стільниковий номер співрозмовника.

Оператори дротового телефонного зв’язку України пропонують наступні тарифи на дзвінки зі стаціонарного телефону в РП наприклад, ПАТ “Укртелеком” – 0,66 $ за хвилину дзвінка на фіксовані та мобільні мережі Польщі, 2 $ – за участю телефоніста (з номера 0191);

Для підключення тарифного пакета для дзвінків за кордон від провайдера «Ростелеком», зверніться до оператора за телефоном 8 800 100 08 00. Для отримання більш детальної інформації зайдіть на офіційний сайт компанії.

Щоб отримати консультацію щодо послуг «Белтелеком», телефонуйте на номер 130 або скористайтеся офіційним сайтом провайдера.

Як безкоштовно дзвонити в Польщу через інтернет

Додатки, що працюють через Інтернет-з’єднання, дозволяють користувачам економити на дзвінках в Республіку Польща.

Найбільш популярними є наступні програми та месенджери:

  • Skype;
  • WhatsApp;
  • Viber;
  • Signal;
  • Facebook Messenger;
  • Threema.

Якщо обидві сторони мають сучасні гаджети, підключені до Інтернету і спілкуються через однаковий додаток, наприклад по Viber, з’єднання і розмови будуть для них безкоштовними.

Через зазначені додатки можна також зателефонувати на стаціонарний або стільниковий Польський номер. Наприклад, Skype пропонує клієнтам тарифний план для дзвінків в Польщу на мобільні та міські контакти з трафіком 100 хвилин на місяць, абонентською платою 1,99 долара і вартістю кожної хвилини розмови 0,2 долара.

Дешеві дзвінки в Польщу на стаціонарні або мобільні номери можна здійснювати, використовуючи IP-телефонію. Сервісом можна скористатися через комп’ютер або мобільний гаджет, підключений до Інтернету.

Щоб використовувати IP-телефонію, потрібно зареєструватися на сайті одного з IP-провайдерів. Наприклад, після реєстрації на сайті постачальника IP-телефонії Zadarma, користувач отримує 30 бонусних хвилин для дзвінків на стаціонарні номери в Польщі. Далі потрібно поповнити рахунок на суму від 9,5 доларів, після чого ви отримаєте 400 безкоштовних хвилин розмови на 2 місяці.

Телефонні індекси населених пунктів Польщі

Якщо ви хочете зв’язатися з Росії, Білорусі або України на стаціонарний (дротовий) телефон в Польщі, необхідно знати коди польських населених пунктів.

Телефонні коди деяких міст Республіки Польща:

Телефонні коди міст Республіки Польща

Алгоритм дозвону в будь-який населений пункт РП досить простий. Головне знати телефонний індекс потрібного вам населеного пункту і правильно набирати номер.

Оператори мобільного зв’язку в Польщі

Щоб зателефонувати до Польщі на стільниковий номер з України, Росії або Білорусі, потрібно правильно набрати комбінацію цифр, в яку входить і код польського провайдера стільникового зв’язку.

З 2003 року в абонентів в РП з’явилася можливість змінити оператора, не змінюючи при цьому свій номер телефону. Тому тепер складніше визначити, якому польському провайдеру належить конкретний мобільний номер.

У Польщі існує п’ять основних операторів стільникової мережі:

На закінчення

Регулярно телефонувати з родичами, бізнес-партнерами, знайомими, що знаходяться в Польщі, по стаціонарному або стільниковому телефону не складе труднощів, якщо знати правила міжнародного набору. До того ж, використовуючи інформацію, що міститься в статті, ви зможете економити на дзвінках.

Статті по темі