Меню Закрити

Як зателефонувати в Іспанію

Сьогодні здійснювати дзвінки в Іспанію можна як за допомогою дротового зв’язку, так і використовуючи послуги мобільних операторів або ж можливості інтернету. Слід зазначити, що якщо вам знадобиться прямий телефонний номер в Іспанії у 2024 році, його можна придбати за ціною від 4 доларів США на місяць. Однак кошти IP-телефонії по зручності використання і доступності серйозним образом потіснили всі інші види зв’язку. Насамперед це пов’язано з відсутністю прив’язки до конкретного географічного місця та надзвичайно низькою ціною без будь-яких обмежень за часом. Розглянемо найбільш зручні способи, як подзвонити в Іспанію.

Дзвінки в Іспанію

Як подзвонити в Іспанію з мобільного

В Іспанії всі номери мобільних телефонів починаються з цифри 6, а стаціонарних апаратів – з цифри 9. Ця інформація може знадобитися для оцінки вартості дзвінка.

При виклику абонента в Іспанії з мобільного телефону набір номера здійснюється за наступною схемою: (+34) – (код провінції/міста) – (номер абонента). Телекомунікаційний ринок Іспанії майже повністю зайнятий трьома мобільними операторами: Movistar з часткою понад 40 % всіх абонентів Vodafone з 29 % і Orange, який обслуговує понад 20 % користувачів.

Вартість хвилини дзвінка в Іспанію визначається тарифною політикою вашого оператора й абонента.

При читанні цін звертайте увагу на те, чи включають вони ПДВ (IVA).

Дзвінки з міського телефону здійснюються аналогічно, за винятком способу виходу на міжнародну лінію, коли замість символу «+» використовується поєднання «00».

Як подзвонити в Іспанію через інтернет

Тим, хто віддає перевагу дешеві дзвінки, кому потрібно довго говорити з абонентами в Іспанії, слід звернути увагу на можливості інтернет – або IP-телефонії. Даний сервіс доступний як на стаціонарній комп’ютерній техніці, так і на смартфонах і планшетах. Він дозволяє дзвонити в Іспанію, не володіючи при цьому спеціальними знаннями, абсолютно безкоштовно або за дуже низькими тарифами – від 1-2 центи за хвилину. Існує тільки одна неодмінна умова – наявність доступу до інтернету.

При даному способі зв’язку на вартість дзвінка істотно впливає можливість виходу в інтернет абонента. При його наявності зв’язок стає практично безкоштовною і необмеженої незалежно від використовуваних програмних продуктів: Viber, Skype, WhatsApp, Bip і маси інших.

Незручністю є те, що у викликуваної сторони повинно бути встановлено аналогічне.

При спробі набрати стаціонарний або мобільний номер, швидше за все, доведеться оплачувати послуги зв’язку з мізерним тарифами, вказаними вище. При цьому правила набору номера залишаються такими ж, як при звичайній голосового зв’язку.

Телефонні коди міст Іспанії

В Іспанії телефонний код стаціонарного номера являє собою дев’ятизначного комбінацію цифр: перші дві цифри означають код країни (+34), наступні дві або три цифри відповідають тій чи іншій провінції Іспанії. Решта цифр – це номер абонента.

Слід зазначити, що всі іспанські номери телефонів починаються з ідентифікатора країни +34, який ставиться перед будь-яким кодом провінції або міста.

У поданій нижче таблиці вказані коди іспанських провінцій і міст для телефонного зв’язку.

Провінція/місто Провінція/місто
Міжнародний формат
Ла Корунья (La Coruna) 981
Алава (Alava) 945
Альбасете (Albacete) 967
Аліканте (Alicante) 96
Альмерія (Almeria) 950
Астурія (Asturias) 98
Авіла (Avila) 920
Бадахос (Badajoz) 924
Балеарські острови (Baleares) 971
Барселона (Barcelona) 93
Біскайя (Bizkaia) 94
Бургос (Burgos) 947
Касерес (Caceres) 927
Кадіс (Cadiz) 956
Кантабрія (Cantabria) 942
Кастельон (Castellon) 964
Сеута (Ceuta) 956
Сьюдад Реаль (Ciudad Real) 926
Кордова (Cordoba) 957
Куенка (Cuenca) 969
Гипузкоа (Gipuzkoa) 943
Херона (Girona) 972
Гранада (Granada) 958
Гвадалахара (Guadalajara) 949
Уельва (Huelva) 959
Уеска (Huesca) 974
Хаен (Jaen) 953
Ла Рьоха (La Rioja) 941
Лас-Пальмас (Las Palmas) 928
Леон (Leon) 987
Луго (Lugo) 982
Леида (Lleida) 973
Madrid (Madrid) 91
Малага (Malaga) 95
Мелілья (Melilla) 95
Мурсія (Murcia) 968
Наварра (Navarra) 948
Оуренсе (Ourense) 988
Паленсія (Palencia) 979
Понтеведра (Pontevedra) 986
Саламанка (Salamanca) 923
Санта-Крус-де-Тенеріфе (St. Cruz Tenerife) 922
Сеговія (Segovia) 921
Севілья (Sevilla) 95
Сорія (Soria) 975
Таррагона (Tarragona) 977
Теруель (Teruel) 978
Толедо (Toledo) 925
Валенсія (Valencia) 06
Valladolid (Valladolid) 983
Самора (Zamora) 980
Сарагоса (Zaragoza) 976

Телефонний код Канарських островів (Gran Canaria) +34 28, для дзвінків до Тенеріфе слід набирати +34 28 22.

Особливості мобільного зв’язку та інтернету в Іспанії

Тарифи іспанських мобільних операторів діляться на дві групи: контракт і передоплата. Використовувати контрактні тарифи можуть тільки резиденти Іспанії за наявності у них банківського рахунку.

При купівлі SIM-карти потрібно:

  • документ, що ідентифікує особу;
  • номер рахунку в банку, з якого буде оплачуватися мобільний зв’язок;
  • адреса проживання (адреса готелю);
  • контактна інформація.

Для решти користувачів, в тому числі туристів, переважно друга група. При купівлі SIM-карти їм необхідно:

  • надати документ, що посвідчує особу;
  • вказати місце проживання (можна дати адреса готелю);
  • вказати контактну інформацію.

При цьому слід врахувати, що при купівлі SIM-карти в Барселоні, крім зазначених документів, потрібно мінімальне знання іспанської мови.

Якісний інтернет в Європі доступний на значній частині території, і його можливо роздавати з мобільного телефону, використовуючи його в режимі модему, на ноутбук за допомогою Wi-Fi.

В Іспанії оператор Orange надає послуги мобільного зв’язку та інтернету на дуже привабливих умовах. Його SIM-карти дійсні у всіх країнах Європи. Причому карта вартістю 40 євро і з 20 євро на рахунку швидко окупається в разі необхідності поїздок по країнах ЄС (замість того, щоб в кожній купувати SIM-карту місцевого оператора за ціною 15 євро). При поповненні рахунку мінімум на 5 євро в рік картка залишається придатною для використання протягом багатьох років.

Висновок

Всі оператори мобільного зв’язку в Іспанії надають доступ до інтернету на основі стандарту 4G. Наприклад, оператор Orange забезпечує покриття всієї території Іспанії мережею 4G, в тому числі Балеарських островів, Сеуті та Меліл’ї. Це означає наявність широких можливостей для дзвінків з використанням IP-телефонії.

Статті по темі