Меню Закрити

Банк Міленіум в Польщі: плюси та мінуси

Серед великої кількості банків Польщі безсумнівно у 2024 році виділяється “Міленіум”. Він користується популярністю у молоді та пенсіонерів, фізичних осіб та бізнесу, поляків та іноземців, які з тих чи інших причин перебувають деякий час у Польщі. Так триває вже 29 років і керівництво банку робить все, щоб Міленіум Банк в Польщі залишався стабільним і затребуваним.

Банк Міленіум в Польщі: плюси та мінуси

Історія банку та його контакти

Банк Millennium s. a. – найбільший комерційний банк в Польщі зі штаб-квартирою у Варшаві: ul. Stanisława Żaryna 2A. Він був створений в 1989 році як Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA. У 1992 році на Варшавській фондовій біржі дебютували акції банку — перші акції фінансової установи.

У 1997 році “Банк Міленіум” об’єднався з Bank Gdański SA, а роком пізніше у співпраці з акціонером і партнером Banco Comercial Portugues (BCP) була запущена мережа Millennium.

Сьогодні BCP — стратегічний інвестор банку, оскільки володіє половиною акцій “Банку Міленіум”. У “Банку Міленіум” немає представництв в Україні, Росії та Білорусі. Проте з усіх питань можна звернутися на телефонну консультаційну лінію за номером +48 225984045, де клієнтів обслужать українською або російською мовою.

При достатньому володінні польською мовою, інформація про банк доступна на офіційному сайті.

Послуги банку

“Банк Міленіум” надає широкий спектр фінансових послуг як для фізичних, так і юридичних осіб. Статистика підтверджує, що дані послуги користуються попитом серед клієнтів.

“Банк Міленіум” налічує понад 1,5 млн активних клієнтів, 92 % з яких готові порекомендувати його іншим.

І справа зовсім не в тому, що банк пропонує високий відсоток по вкладах — бездоганним плюсом “Банку Міленіум” є низькі процентні ставки з кредитування та надання іпотеки.

До переліку послуг, які “Банк Міленіум” надає фізичним особам, входить:

 • відкриття та ведення особистих рахунків;
 • обслуговування банківських карт;
 • видача коротко — і довгострокових кредитів;
 • надання іпотечних кредитів;
 • страхування;
 • обслуговування депозитів.

Юридичні особи можуть розраховувати в банку на такі послуги:

 • відкриття та ведення розрахункових рахунків;
 • видача коротко – і довгострокових кредитів;
 • надання лізингових послуг;
 • обслуговування інвестицій;
 • допомога в поліпшенні ліквідності.

Примітно, що “Банк Міленіум” йде в ногу з часом і його клієнти можуть користуватися практично всіма вищезазначеними послугами в режимі 24/7. Це стало можливим завдяки розвитку банком цифрової платформи, яка підтримує інтернет-банкінг, колл-банкінг, мобільний банкінг.

Алгоритми відкриття рахунку в “Банку Міленіум”

Найбільш популярні продукти “Банку Міленіум” — рахунки Konto 360 Student і Konto 360. Перший призначений для осіб до 26 років, другий не має обмежень за віком.

Відкриття рахунку безкоштовно, але для безкоштовного обслуговування Konto 360 Student достатньо раз в місяць проводити один платіж, а для Konto 360 необхідно додатково забезпечити надходження на рахунок в розмірі не менше 1000 злотих.

Щоб відкрити рахунок в “Банку Міленіум”, можна особисто відвідати банк або ж зробити це через інтернет.

У першому випадку майбутній клієнт повинен діяти в наступному порядку:

 • визначити місцеперебування та час роботи найближчого відділення;
 • підготувати необхідні документи (іноземцю достатньо мати закордонний паспорт або ж Карту побиту);
 • відвідати відділення банку, надати документи та відповісти менеджеру на такі питання: валюта рахунку (злоті або євро), на ім’я батька і матері, місце проживання в Україні та Польщі, дієвий номер телефону.

Після цього менеджер оформить договір у двох примірниках, який необхідно підписати. З моменту підписання рахунок готовий до використання через відділення банку і через інтернет, а карта по ньому прийде на вказану польську адресу протягом 7-10 днів.

У разі, коли відкриття рахунку здійснюється через інтернет, алгоритм дій наступний:

 • зайти на головну сторінку офіційного сайту банку;
 • вибрати закладку ” клієнти індивідуальні “(Klienci indywidualnie);
 • знайти та натиснути червону кнопку «Załóż Konto 360»;
 • вибрати тип рахунку, вказати особисті дані та контакти, погодиться або відхилити надання страховки;
 • заповнити необхідні додаткові дані (паспортні дані, ім’я батька і матері, дівоче прізвище матері) і вибрати спосіб підписання договору;
 • перевірити введені дані.

Для завершення процедури відкриття рахунку онлайн потрібно в обраний час підійти до відділення банку для поставлення підпису на договорі. Також доступний варіант виклику кур’єра від банку і підписання договору на роботі, вдома або в іншому зручному місці.

Перевірка залишку на рахунку

Дуже зручно завжди бути в курсі того, скільки грошей знаходиться на рахунку в даний момент. Цю інформацію можна дізнатися через банкомат або у відділенні банку, але перевірка рахунку за допомогою інтернет-банкінгу значно швидше і зручніше. Для цього необхідно:

 • зайти на головну сторінку сайту “банку Міленіум”;
 • вибрати закладку “Logowanie”;
 • ввести у відповідне поле MilleKod — код, який ви отримали при відкритті рахунку;
 • ввести H@slo – особистий пароль, а також дані з паспорта, запитувані системою.

Після того як здійснено вхід в систему, можна легко проводити навігацію за даними рахунку, переглядаючи не тільки залишок грошей, але й іншу необхідну інформацію.

Зняття грошей

Одна з найбільш важливих переваг “Банку Міленіум” – переведення в готівку сум з рахунку безкоштовно або ж за невелику плату. Вартість послуги залежить від обраного місця зняття готівки, а також від того, чи виконуються певні умови: мінімум раз в місяць проводити платіж, а також протягом місяця забезпечити прихід грошей на рахунок у сумі не менше 1000 злотих.

Місце зняття готівкиПри виконанні умови мінімум 1 платежу з рахунку та надходження на рахунок не менше 1000 PLN на місяцьПри невиконанні умови мінімум 1 платежу з рахунку та надходження на рахунок не менше 1000 PLN на місяць
У відділенні банкуБезкоштовноБезкоштовно
В банкоматах банку МіленіумБезкоштовноБезкоштовно
У банкоматах мережі BZ WBK і Planet CashБезкоштовно1 PLN
В інших банкоматахБезкоштовно5 PLN
В банкоматах за межами Польщі0 PLN + 10 PLN (за виплату грошей у валюті, що відрізняється від валюти рахунку)2,5% (min 9 PLN) + 10 PLN (за виплату грошей у валюті, відмінній від валюти рахунку)

Якщо ви вирішили зняти гроші в Україні чи Білорусі, слід враховувати, що польські злоті будуть конвертуватися в національну валюту країни, у якій знімаються гроші. При цьому важливо вибрати банкомат того банку, який пропонує найбільш вигідний курс.

Якщо ж ви знімаєте гроші з рахунку в Польщі, додаткових оплат не буде — варто лише знайти відповідний банкомат.

Як знайти банкомат в Польщі

Офіційний сайт “Банку Міленіум” допоможе легко знайти найближчий банкомат цього банку або банкомат мережі партнерських банків — BZ WBK і Planet Cash. Для цього потрібно:

 • зайти на головну сторінку ” Банку Міленіум”;
 • вибрати закладку «Kontakt»;
 • знайти розділ «Oddziały i bankomaty»;
 • ввести цікавить Місто або вулицю.

Через кілька секунд буде доступна карта з позначенням розташування найближчих банкоматів. Також на карті зазначено, чи працює обраний банкомат в цілодобовому режимі. Наприклад, якщо ви хочете зняти готівку в Білостоці, сайт банку підкаже, що там розташований 71 банкомат — залишається вибрати найближчий.

Закриття рахунку в “Банку Міленіум”

Якщо з тих чи інших причин рахунок у банку не використовується, його доцільно закрити у відділенні банку, зателефонувавши на цілодобову лінію або ж через інтернет-банкінг.

Найбільш швидко і зручно закрити рахунок за допомогою інтернету. Для цього необхідно:

 • зайти в особистий кабінет (аналогічно процесу перевірки залишку на рахунку);
 • вибрати закладку «Konta»;
 • перейти в розділ «Zamykanie konta»;
 • вказати рахунок, на який повинен бути перерахований залишок по рахунку (якщо є), і причину закриття рахунку;
 • підтвердити рішення введенням коду, надісланим банком на телефон.

Закриття відбувається протягом 30 днів, і потрібно розрахувати кошти на рахунку так, щоб їх вистачило на вказаний термін. Важливо пам’ятати, що в разі, якщо сальдо за рахунком негативне, запит на закриття відхилять.

Додаток для смартфонів від Millennium Bank

Інновації в “Банку Міленіум” — частина бізнес-стратегії. Банк з успіхом впроваджує сучасні досягнення цифрових технологій, і його клієнтам з 2015 року доступна послуга інтернет-банкінгу (Millenet) з використанням відбитка пальця.

Додаток для смартфонів від Millennium Bank можна легко і безкоштовно завантажити з Google Play або зайти на офіційному сайті банку на закладку «Bankowość elektroniczna».

Додаток для смартфонів від “Банку Міленіум” простий в обслуговуванні та дозволяє виконувати ті ж операції, що і на комп’ютері, при цьому збільшуючи мобільність і свободу в управлінні фінансами. Безпека програми забезпечується індивідуальним кодом PIN (або ж послугою Samsung Pass), а деякі функції вимагають підтвердження паролем.

Висновки

Коли мова йде про гроші, вибирають тільки найнадійніших, перевірених і перспективних партнерів. Керуючись тим же принципом, обирають банки для обслуговування бізнесу або для особистих потреб. “Банк Міленіум”, безсумнівно, надає безпечні та вигідні умови співпраці.

У цій установі вже кілька поколінь зберігають і примножують свої фінанси, купують з його допомогою будинки та квартири, подорожують. Клієнти радять “Банк Міленіум” рідним і близьким друзям.

Статті по темі