Меню Закрити

Переваги роботи з “ІНГ Банк” в Польщі

Банк ING Bank Slaski успішно працює у фінансовій сфері Польщі з 1988 року, Свідчення тому тридцятирічний термін роботи та довіру клієнтів, серед яких понад сорока семи тисяч юридичних осіб та понад чотирьох мільйонів вкладників. За обсягами активів “ІНГ Банк” в Польщі у 2023 році посідає четверте місце, а акції компанії котируються на Варшавській біржі цінних паперів.

ІНГ банк у Польщі

Про діяльність банку

Міжнародна Нідерландська група (Internationale Nederlanden Groep) надає послуги в банківській сфері, страхування та управління власністю. Понад 85 мільйонів чоловік в США, Європі, Азії та Австралії є клієнтами ING Group.

Згідно з рейтингом Fortune Global 500 в 2008 році за сукупними доходами ING Group зайняла восьме місце серед світових компаній, а в кінці 2010 року її сумарні активи склали 1,247 трлн євро

Компанія представлена в Україні, Польщі та Росії дочірніми організаціями ПАТ “ІНГ Банк Україна”, ING Bank Slaski та АТ “ІНГ Банк (Євразія)”.

Банк Slaski входив у структуру Центрального банку Польщі, а в 1994 році перейшов під контроль групи ING і у 2001 році остаточно трансформувався в ING Bank Slaski. Сьогодні група ING володіє 88% акцій.

На офіційному сайті польського банку ING Bank Śląski S. A. читач отримає детальну інформацію про адресу найближчого відділення, контактні реквізити, особливості роботи. З актуальною інформацією про роботу інших філій ING Group також можна ознайомитися на офіційному сайті.

Які послуги пропонує банк

ING Bank in Poland надає широкий набір фінансових послуг фізичним та юридичним особам. Найбільш зручною та ефективною для обох категорій клієнтів є система ING Online, яка дозволяє поліпшити взаємодію банку та кінцевих користувачів. Використовуючи онлайн-банкінг, клієнти ING Online отримують комфорт, мобільність, гнучкий контроль за фінансовими операціями.

Юридичним особам

Гідність ING Порівняйте для юридичних осіб – це отримання актуальної інформації по своїх рахунках, залишкам на них, по руху фінансів за довільний відрізок часу. Іншою перевагою є легка інтеграція даних клієнта шляхом імпорту файлів.

Таким чином накопичені відомості (виписки по рахунках, платіжні доручення, інформація про виплати зарплат, обліку робочого часу) легко втягуються в оборот. Для юридичних осіб інтерес представляють і інші функції пропонованої системи, такі як курси валют онлайн, остання інформація за позиками, депозитами тощо.

Юридичним особам надаються такі послуги:

 • електронна торгівля, включаючи платежі online
 • кредити на вигідних умовах,
 • лізинг,
 • страхування,
 • робота з валютними опціонами та цінними паперами,
 • інтернет-банкінг,
 • консультації по всьому спектру фінансових питань.

Фізичним особам

ING Bank надає наступні види послуг фізичним особам:

 • відкриття поточних рахунків,
 • онлайн-банкінг,
 • видачу дебетових і кредитних карт,
 • оформлення іпотеки та кредитних позик,
 • депозити,
 • управління капіталом клієнта.

Способи відкриття рахунку

Відкриття рахунку в ING Bank не викликає труднощів. Це стандартна процедура, схожа на аналогічні послуги в інших банках, однак виділяють специфічні моменти, властиві цій установі.

Для юридичних осіб

Юридична особа, його представництво або довірена особа для відкриття рахунку надають наступні папери:

 1. установчі документи;
 2. відомості про структуру компанії;
 3. інформацію про випуск акцій;
 4. підтверджену адресу юридичної особи;
 5. завірену копію річного звіту;
 6. при необхідності — ліцензії.

Додатково довірена особа пред’являє паспорт, доручення, квитанції про сплату за послуги ЖКГ за останні три місяці. Копії документів повинні бути нотаріально посвідчені.

Для фізичних осіб

Для відкриття рахунку фізичним особам в кожному випадку доведеться відвідати відділення банку. Іноземним громадянам потрібно надати:

 1. закордонний паспорт;
 2. документ, на підставі якого фізична особа перебуває в Польщі;
 3. підтвердження місця проживання.

Після відкриття рахунку фізособа отримує банківську картку, її PIN-код, пароль для доступу в особистий кабінет через інтернет, іншу інформацію при необхідності.

Способи перевірки рахунку

При першому відкритті рахунку вся процедура здійснюється у відділенні банку і тому надійність цього способу максимальна. При отриманні картки поштою, кур’єрською службою або через інтернет, рекомендується провести перевірку рахунка на предмет можливих помилок перекладом незначної суми (1 злотий) від перевіреного джерела.

Крім особистого відвідування відділення банку, найбільшу безпеку надають інтернет-технології. Щоб постійно підтримувати її на високому рівні, дотримуйтеся рекомендовані вимоги до пароля і частоті його зміни. Не слід нехтувати секретними питаннями і відповідями, а також бажано використовувати цифровий сертифікат. Важливо пам’ятати — банківський службовець не стане запитувати у вас пароль.

Як зняти гроші

Зняти гроші з картки “ІНГ Банку” можна практично в будь-якій країні. Істотне значення має вартість операції. Розмір витрат визначається беруть участь в операції банками та умовами відкритого рахунку.

Слід пам’ятати, що фізособа отримує гроші в національній валюті.

Зняти гроші у валюті з картки можливо лише в касах деяких банків, можливо, з додатковими витратами. Картки поширених платіжних систем, таких як Visa, Mastercard помітно полегшують дану операцію, роблять її більш вигідною.

Представництва Інг Банк функціонують у багатьох країнах, проте краще всього проконсультуватися з конкретним державам при відкритті рахунку. Переказувати гроші за межами Польщі вигідніше великими сумами за меншу кількість раз.

Вартість відкриття і змісту банківського рахунку

Для клієнтів ING Bank не стягується плата за такі операції:

 • обслуговування рахунків (у тому числі валютних);
 • видача і місячне обслуговування банківської картки (якщо витрати з неї перевищили 200 злотих);
 • закордонні перекази, здійснені за допомогою інтернет-технологій;
 • видача грошей в банкоматі в Польщі;
 • поповнення картки в платіжних терміналах.

Якщо ж місячні витрати з банківської картки не перевищили 200 злотих, то стягується плата (7 злотих) за обслуговування картки. Також до платних послуг в розмірі 9 злотих відносяться перекази, зроблених у відділеннях банку.

Як закрити рахунок

Поширеною причиною закриття рахунку є дорожнеча банківського обслуговування, оскільки банки все частіше підвищують плату за нього. Якщо потрібно на кілька місяців покинути Польщу і немає потреби в рахунку, тоді варто його закрити, щоб уникнути оплати незатребуваних послуг.

Логотип ІНГ банку в Польщі

У такому разі заяву потрібно подавати за 30 календарних днів. На сьогодні виділяють чотири способи попередження банку:

 • особисто прибути у відділення банку;
 • відправка документа рекомендованим листом;
 • за допомогою телефонного зв’язку (слід пам’ятати коди доступу);
 • через інтернет, в особистому кабінеті.

Якщо оплачується тягне витрати тільки обслуговування картки, а рахунок безкоштовний, тоді варто закрити тільки її. Підтвердженням закриття рахунку є переведення залишків грошей за вказаними вами реквізитами.

Клієнти компанії “ІНГ Банк” незалежно від місця знаходження (Україна, Польща чи Росія) отримують єдиний набір фінансових послуг. Звертаючись в дочірні організації банку в цих країнах, клієнтам отримають послуги високої якості.

Статті по темі