Меню Закрити

MBank в Польщі: переваги та недоліки


MBank в Польщі – у 2020 році універсальна фінансова установа, що спеціалізується на обслуговуванні корпоративних і приватних клієнтів. MBank входить в трійку найбільших банків Польщі та постійно розширює перелік послуг, серед яких — лізингові, брокерські та корпоративне фінансування. На тлі відновлення банківського сектору Польщі, MBank шукає шляхи розвитку і залучає нових клієнтів.

Банки в Польщі

Історія створення банку

Банк став працювати в 1986 році, а з 1990 року почався процес його приватизації. У 1992 році він став дочірньою компанією Commerzbank і вийшов на Варшавську фондову біржу. У 1998 році MBank об’єднався з Польським Банком Розвитку. Установа добре розвивалося, і у 2007 році з’явилися філії в Чехії та Словаччини.

З 2012 року починається новий етап розвитку: банк взяв курс на розширення функціональних можливостей, а співробітники розробили нову систему інтернет-банкінгу, яка значно спрощує здійснення транзакцій.

З цієї причини прийшов новий потік клієнтів у MBank, і він став одним з провідних фінансових установ країни.

Які платіжні картки пропонує MBank

Використання платіжної картки дозволяє мати постійний доступ до безготівкових коштів. У MBank великий вибір банківських карт від провайдерів VISA і MasterCard, які повністю покривають вимоги клієнтів.

Можна замовити дебетові або кредитні карти, а одне з найбільш популярних пропозицій — карта Private Banking Visa, яка дає можливість:

 • мати доступ до особистих і кредитних коштів;
 • отримувати знижки в магазинах;
 • оформити страхування кредитних коштів;
 • здійснювати безпечні угоди онлайн;
 • робити покупки в інтернет-магазинах;
 • знімати готівку в банкоматах без комісії (у Польщі та за кордоном);
 • вибирати валюту серед PLN, EUR, USD, GBP.

Разом з картами MBank доступний пакет ексклюзивних привілеїв у вигляді повернення 5 % від платежів, зроблених картою PLL LOT, безкоштовний доступ до VIP-залів в аеропортах по всьому світу, страхування подорожей, послуги особистого помічника.

Депозити MBank

У MBank можна покласти кошти на депозит і зберігати заощадження в декількох валютах — PLN, EUR, USD CHF або GBP. Процентна ставка залежить від терміну та суми депозиту. До переваг використання депозитних послуг відносяться:

 • вибір серед кількох валют;
 • фіксовані процентні ставки;
 • можливість поєднання банківського депозиту та інвестицій на світовому ринку;
 • відсутність податку на приріст капіталу;
 • страхові послуги.
Читайте також:  Банк Міленіум в Польщі: плюси та мінуси

Відкрив депозит в MBank клієнту гарантований індивідуальний підхід і високий рівень обслуговування. А керувати рахунками ви зможете за допомогою онлайн-сервісів, мобільного додатка і відеобанкінгу.

Відкриття рахунку в MBank

Офіс банку в ПольщіMBank пропонує одні з найбільш вигідних умов відкриття особистого рахунку. Крім розрахункового рахунка, ви отримуєте доступ до групи лізингових, іпотечних, консалтингових компаній та світового банку COMMERZBANK. Управління рахунком і засобами на ньому відбувається з допомогою сучасного інтернет-банкінгу в режимі 24/7.

До рахунку можна прив’язати будь-яку карту з великого вибору, які пропонує MBank.

Щоб відкрити корпоративний рахунок, потрібно зв’язатися зі службою підтримки Offshore Pro Group телефоном або електронною поштою, і проконсультуватися з потрібних питань. Для відкриття рахунку сплачується комісія (prepaid) в розмірі 500 євро. Платіж здійснюється через системи Western Union або WebMoney.

Після оплати починається підготовка документів та реєстрація. Необхідно надати такі документи:

 • копію сторінок закордонного паспорта, де є фото і підпис;
 • підтвердження адреси проживання (копії квитанцій оплати комунальних послуг);
 • зазначення джерела надходження коштів.

Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову, а копії завірені у нотаріуса. Однак при відвідуванні банку оригінали повинні бути з собою.

Варто враховувати, що банк може зажадати додаткові документи. Час відкриття рахунку — 12 днів.

Місце розташування MBank

Головний офіс банку знаходиться у Варшаві за адресою: mBank S. A., 18 Senatorska Street, 00-950 Warszawa, P. O. Box 728.

Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00. Обслуговування через онлайн-банкінг – цілодобово.

Крім столиці, відділення MBank розташовані в різних районах Бидгоща, Гданська, Кракова, Любліна, Лодзі, Вроцлаві, Познані, Щеціна та інших польських міст.

Адреси, графік роботи та інша інформація про банк представлена на офіційному сайті.

Висновок

MBank — найпопулярніший віртуальний банк у Польщі. Його основні переваги — широкий асортимент фінансових продуктів і послуг, обслуговування клієнтів через інтернет, виконання транзакцій в режимі online. В тому числі без відвідування банку можна оформити карти та відкриття рахунку. Висококваліфікований персонал завжди допоможе, відповість на питання і зробить найбільш вигідні пропозиції.

Читайте також:  Прибутковий податок з юридичних осіб (CIT) у Польщі

Який БАНК вибрати в Польщі: Відео


Статті по темі