Меню Закрити

Запасні частини для автомобілів з Німеччини

Автомобілі виробництва ФРН давно і міцно зайняли нішу високоякісних престижних моделей на всіх світових ринках. Але навіть сама якісна техніка періодично вимагає планового обслуговування або позапланового ремонту. Постає і питання про придбання запчастин. Незважаючи на велику кількість автомобільних деталей, того, що вам потрібно, в спеціалізованих магазинах може не виявитися. Крім того, запчастини до них продаються зі значною націнкою і дорожче, ніж у виробників. Поговоримо про те, як отримати запчастини з Німеччини.

Запчастини з Німеччини

Придбання через офіційних дилерів

Реалізація запасних частин до своїх автомобілів приносить виробникам істотну частину їх доходів. Звичайно, фірмові запасні частини доступні в першу чергу через офіційних дилерів цих машин.

В Україні мають представництва і сайти українською або російською мовою всі найвідоміші виробники Німеччини:

Пройшовши по посиланнях, ви зможете вибрати найближчий дилерський центр і замовити якісні запчастини практично на будь-яку модель бренду. Деякі труднощі можуть виникнути тільки з запасними частинами давно знятих з виробництва марок. Аналогічні сайти та представництва мають в Україні та інші світові автовиробники.

В ідеалі, звичайно, обслуговування і ремонт машини повинні виглядати так: ви заїжджаєте на фірмовий центр обслуговування, фахівці центру з використанням фірмового обладнання проводять діагностику, несправні деталі замінюються і ви виїжджаєте на прекрасно відремонтованому автомобілі.

В цьому є тільки одна проблема – ціна такого ремонту надзвичайно висока. Навіть власники престижних і дорогих марок машин після закінчення гарантійного терміну, часто прагнуть знайти сервіс і запчастини за більш доступними цінами.

Крім того фірмові СТО зазвичай не пропонують жодних інших запчастин, крім фірмових. При цьому кожен автовласник знає, що виробники машин не випускають самостійно величезна кількість запасних частин, а замовляють їх на інших підприємствах. Відповідно, відкривши коробку, наприклад, з гальмівними колодками, ви побачите на колодці фірмовий знак вашого бренду і знак реального виробника запчастини.

Висновок: запчастину такої ж якості й того ж виробника ви могли придбати без значка вашого бренду за значно скромнішу суму.

Це відноситься практично до всіх розхідників – фільтри, ремені, ролики тощо, а також до оптики. Фари для більшості німецьких машин виробляє фірма Hella.

В країнах СНД достатньо магазинів, які здатні запропонувати як оригінальні, так і не оригінальні запасні частини. Але всі ці комерційні організації існують за рахунок націнки, тобто їх товар просто не може бути дешевше, ніж у Німеччині.

Крім того, всі такі магазини, а так само й офіційні дилери прагнуть мати на складі мінімальний набір найбільш ходових запасних частин. Відповідно, велику частину запчастин доводиться чекати. Залежно від місця, де вони є, очікування може тривати до місяця.

Заводи, побудовані автоконцернами в Україні, з вирішенням цієї проблеми не допоможуть. Вони отримують машинокомплекти та розкомплектувати їх не стануть. Тому не тільки ціна запчастин, але і термін їх поставки змушує автовласників замислюватися про звернення за комплектуючими безпосередньо в Німеччину.

В ряді випадків має сенс придбання запчастин, колишніх у вживанні. Автомобільні розборки є і в Україні, але на наших дорогах ходова частина машини розбивається набагато швидше, а вибір моделей і запчастин до них на німецьких розборках зі зрозумілих причин краще.

Добре, звичайно, коли можна запросто поїхати у ФРН за необхідними деталями. У Франкфурті запчастини BMW, безсумнівно, є, але поїздка туди сама по собі вельми дорога, крім того, забирає значний час. Дозволити собі все це може далеко не кожен. Виникає цілком логічна і правильна думка – спробувати відшукати необхідні вам деталі через німецький сайт автозапчастин.

Придбання запчастин з Німеччини

Придбання запчастин в інтернет-магазинах Німеччини

Різних інтернет-магазинів і базарів автозапчастин в Німеччині безліч. Ми дамо вам посилання на деякі з них, щоб полегшити пошук, але самостійно ви зможете виявити ще кілька таких торгових майданчиків.

Інтернет-магазин Профіль діяльності
AUTO-GUEAUTO-GUENSTIGNSTIG Магазин запчастин за низькими цінами
AUTO TECHNIK BIHLER Аксесуари для тюнінгу авто
AUTOPLUS Магазин торгує уживаними шини та колеса
AUTOPARTS-ONLINE Неоригінальні запчастини за каталогами Можна придбати запчастини не тільки до німецьких машин
AUTOTEILE TEUFEL Найширший вибір неоригінальних запчастин на всі машини світу
AUTORADIO Найширший вибір аудіо, відео – і навігаційної апаратури для різних машин
AUTOTEILE-PARTNER Магазин електронного та електричного устаткування для автомобілів
AUTOVERWERTUNG ARNO WIEBEN Нові та старі деталі моторної групи, освітлення, кузова, управління, стартери, генератори та багато іншого
ATS-24 Деталі за каталогами як до легкових, так і вантажним автомобілям
ANZEWO Інтернет-ринок запасних частин до різних машин
AUTOTEILE Деталі двигуна, зчеплення, різні дроти та датчики
AUTOERSATZTEILE Низькі ціни на неоригінальні запчастини автомобілів світу
AUTOTEILE PREISWERT Витратні матеріали та технологічні рідини за доступними цінами
BIZOL Високоякісні німецькі моторні оливи та присадки
CAR4STYLE Продаж оригінальних запчастин
CAR-TEC-TRONIX-SHOP Запасні частини на машини європейських виробників
CARHIFI-STORE BUENDE Аудіо і навігаційна апаратура класу HI-FI
Karosserieteileshop24 Широкий вибір запчастин на автомобілі європейських і японських виробників
Mapko Деталі зчеплення, гальмівної системи, кермові тяги та наконечники
PARTS2GO Матеріали, гальмівні диски, поршнева група, електрообладнання за каталогами

Як бачимо, німецькі інтернет-магазини дозволяють не тільки замовити запчастини для Mercedes та інших німецьких брендів, але і для автомобілів виробництва Кореї і Японії.

Оплата і доставка запасних частин

Вибравши в інтернет-магазині необхідний вам товар, його слід оплатити. Умови оплати у кожної торгової організації свої, але зазвичай всі магазини приймають оплату через основні світові платіжні системи. Зазвичай інформація про методи платежу міститься внизу головної сторінки сайту магазину. Ось як вона виглядає на сайті AUTO-GUENSTIG:Як дізнатися де знаходиться посилка з Німеччини

Доставкою придбаного товару зазвичай займається пошта Німеччини. Приватизована на початку 1990-х років компанія суттєво покращила роботу і пишається тим, що 95 % кореспонденції доставляє на наступний ранок після відправки.

В єдиний холдинг Deutsche Post DHL входить і інший всесвітньо відомий оператор поштових відправлень – DHL. Саме через це підрозділ зазвичай і здійснюється термінова доставка в Україну товарів, придбаних в інтернет-магазинах Німеччини.

Як з’ясувати, де знаходиться посилка з Німеччини

Кожного поштового відправлення, прийнятим до пересилання DHL присвоюється індивідуальний номер. Ця унікальна послідовність символів. Сайт організації дозволяє використовувати цей номер для того, щоб можна було відстежити посилку з Німеччини на шляху її руху до клієнта.

Для цього потрібно зайти на сайт DHL, ввести комбінацію у відповідне віконце і потім активувати знаходяться справа від вікна стрілочки.

Оплата і доставка запасних частин з Німеччини

Розмитнення автозапчастин, надісланих з Німеччини

В даний час законодавство України встановлює безмитне ліміт на товари з інтернет-магазинів в сумі 1000 євро або 31 кг посилок в місяць. При перевищенні ліміту товар, що надходить у поштових відправленнях, оподатковується 30 % мита від оголошеної вартості, але не менш як 4 євро за кілограм.

Вже приблизно 2 роки в пресі активно мусується тема введення ПДВ у розмірі 18% від вартості товару на отримання таких посилок. Передбачається, що тоді посилки будуть в обов’язковому порядку розкривати для перевірки, чи не занижена оголошена вартість. Можливо, за послугу по розкриттю та оцінці теж доведеться доплатити. В даний час цей закон ще не прийнятий. Слідкуйте за змінами законодавства.

Висновок

Придбання запасних частин у Німеччині – один з методів зниження витрат на ремонт і обслуговування автомобіля. Безліч інтернет-магазинів запропонують вам запасні частини: оригінальні та неоригінальні, а також колишні у вживанні.

Цей спосіб покупки часто дозволяє не тільки виграти в грошовому відношенні, але й отримати необхідний вам товар швидше, ніж з інших джерел. В даний час посилки з мережевих магазинів на суму до 1 тис. євро на місяць, не оподатковуються митними платежами.

Автозапчастини з Німеччини: Відео

Статті по темі