Меню Закрити

Сільськогосподарська виставка в Ганновері

Виставки сільського господарства в Ганновері проводяться щорічно і є досить престижним подією світового рівня. На цих форумах представлені всі новинки в галузі сільськогосподарського машинобудування, демонструються нові технології та результати останніх наукових досліджень у галузі сільського господарства. Виставка є унікальним майданчиком, на якій великі промисловці в галузі машинобудування для АПК та фермери мають можливість встановити та зміцнити ділові контакти, а також обговорити проблеми та перспективи розвитку сільського господарства на найближче майбутнє.

Сільськогосподарська виставка в Ганновері

Історія виставки Agritechnica

Офіційна назва ганноверського форуму звучить як International specialized exhibition of agricultural machinery – Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки. Вона проходить раз на два роки, зазвичай в листопаді, в Ганновері – столиці землі Нижня Саксонія. У ділових колах вона отримала коротку назву Agritechnica.

Однак ця подія аж ніяк не регіонального масштабу. Щоб уявити його розмах, зазначимо, що у 2015 році у виставці взяло участь 52 країни, а відвідало її до півмільйона осіб, у тому числі 100 тисяч іноземних гостей з 124 країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

Організацією заходу займається Німецьке сільськогосподарське товариство (DGL), що має більш ніж 100-річний досвід в цій області. Перша виставка Agritechnica відбулася в 1985 році, однак проходила вона тоді у Франкфурті-на-Майні, а в Ганновер переїхала в 1995 році.

Тематична специфіка виставки в Ганновері

Виставка охоплює всі галузі сільського господарства: тваринництво, виноградарство, садівництво, лісівництво та рибальство. Основний розділ виставки – це машини, обладнання та комплектуючі для сільськогосподарської галузі, які становлять 80 % експонентів. Слід зазначити, що тут представлені всі провідні компанії європейського і світового рівня, які випускають сільгоспмашини.

Окремий павільйон, присвячений напрямку Smart Farming, де представлені ноу-хау для більшої раціоналізації сільського господарства в майбутньому. Особливу увагу приділено технологіям вирощування рису в європейських умовах.

Повна тематична палітра форуму надзвичайно широка та охоплює наступні напрямки:

 • Трактори та транспортні засоби, техніка для транспортування.
 • Машини та обладнання для обробітку грунту і сівби.
 • Машини та обладнання для догляду за посівами та рослинами.
 • Машини й обладнання для внесення добрив та засобів захисту рослин.
 • Машини та обладнання для дощування, зрошення та осушення.
 • Машини та обладнання для збирання зернових (включаючи зернову кукурудзу та ріпак).
 • Машини та обладнання для збирання кормів і просапних культур.
 • Машини та обладнання для доопрацювання, транспортування, консервування та зберігання врожаю.
 • Машини та обладнання для плодівництва, садівництва, виноградарства та овочівництва відкритого ґрунту, а також для вирощування спеціальних культур.
 • Комунальна техніка.
 • Лісівнича техніка.
 • Сільськогосподарські засоби виробництва.
 • Компоненти, запчастини та додаткове обладнання.
 • Рослинна сировина для промисловості та регенеративні джерела енергії.
 • Пряма реалізація.
 • Менеджмент та сервісні послуги.
 • Інформаційні та спеціальні покази та консультування.
 • Торгівля вживаного технікою.

Крім демонстрації різної техніки програма виставки включає в себе експозиції:

 • Захист рослин і догляд за ними.
 • Доробка та обробка врожаю.
 • Регенеративні та біогенні джерела енергії, рослинна сировина для промисловості.
 • Овочівництво закритого ґрунту, екологічне землеробство.
 • Електроніка, програмне забезпечення для АПК, прецизійне землеробство.
 • Компоненти, запасні частини, додаткове обладнання.
 • Сервісні послуги з продажу вживаної техніки.
 • Менеджмент, інформація, наука і прикладні дослідження.

Насичена ділова програма виставки: вона включає різноманітні тематичні конференції та семінари, що переходять у вільний ділове спілкування, в ході якого укладаються нові угоди.

Окремі експозиції та павільйони на виставці Agritechnica

Перерахуємо деякі значущі експозиції.

 • Деталі для сільськогосподарської техніки. Ганноверська виставка – найбільший в Європі форум аксесуарів і комплектуючих для сільськогосподарських машин. Разом з тим це не просто ярмарок-розпродаж, а рекламне і навіть пізнавальний захід. Так, прямо в павільйоні на очах у публіки розбирають і збирають трактор або комбайн. Проводяться також семінари та лекції, детально розповідають про пристрої сучасних машин, особливості їх ремонту. Вільно поспілкуватися на ці теми можна в прилеглій до павільйону лаунж-зоні.
 • Зона Smart Farming. Тут можна знайти все, що призначене для ведення сільського господарства з розумом. Інтелектуальна техніка для сільськогосподарської галузі з використанням електроніки сьогодні користується високим попитом на ринку. А на проведених у павільйоні конференціях докладно розповідається про переваги високотехнологічного підходу до ведення сільського господарства.
 • В тренді сьогодні вирощування рису, чому присвячений окремий сектор. Тут обговорюють методи підготовки грунту для посіву цієї нетрадиційної для Європи злакової культури, захисту рисових сходів від хвороб і шкідників. Багато експертів, у тому числі з Азії, докладно знайомлять гостей заходу з усіма ноу-хау рисівництва.

Виставка сільськогосподарської техніки в Ганновері

 • Розділ «Майстерня LIVE» зачіпає проблеми підготовки кадрів для сільськогосподарської галузі та підвищення їх кваліфікації. Тут проходить безліч майстер-класів, що дозволяють їх учасникам та гостям вдосконалити свої знання та навички в активно модернізуються галузях, а також придбати спеціалізацію з’являються в нових сферах сільського господарства.
 • Сектор інновацій самий наукомісткий з тематичних напрямків виставки Agritechnica. Тут представлені останні ноу-хау провідних виробників в області машинобудування. В рамках виставки проводяться семінари дослідницьких груп, що розробляють перспективні напрямки розвитку сільгоспобладнання та агротехніки, презентуються сотні спеціальних видань, придбати або оформити підписку на які можна тут же, на самому заході.
 • Дилерський центр займається різними економічними і юридичними нюансами ділових контрактів у цій сфері. Фінансові послуги та кредитування, логістика та страхування – ось лише деякі напрямки роботи компаній, що надають дилерські послуги. Тут же розташований невеликий ринок з продажу вживаної техніки.

Як потрапити на виставку Agritechnica

Найближчий захід такого роду намічено на листопад цього року – воно пройде з 10 по 16 число. Для участі у виставці необхідно подати заявку. На початку травня, в разі схвалення вашої заявки, вам прийде підтвердження бронювання стенду.

Стала доступною реєстрація відвідувачів та онлайн-замовлення квитків на сайті agritechnica.ru. Повний квиток на всі дні коштує 62 євро, квиток на один день – 25 євро.

Для студентів, пенсіонерів і інвалідів передбачені знижки, з урахуванням яких одноденний квиток обійдеться в 14 євро. Діти до 13 років у супроводі дорослих проходять на виставку безкоштовно.

Адреса місця проведення: Hannover Deutsche Messe: Messegelände, 30521, Ганновер, Німеччина. Всього в 13 км від виставкового комплексу знаходиться Airport Hannover.

Під час проведення виставки прямо від термінала З щодня з 7.30 до 16.00 кожні півгодини будуть відходити спеціальні шатли, квиток на які коштує 8 євро. Виїхати з виставки можна буде до 18.30.

Найближча до виставкового центру станція метро називається Hannover Messe/Laatzen. Дістатися до неї від головного залізничного вокзалу Ганновера (Hannover Hbf) можна за 20 хвилин на U-bahn line 8 і 18 (слідувати за синім знаком U).

У столицю Нижньої Саксонії ведуть автостради A2 та A7, потім потрібно звернути на A37, на Messeschnellweg, після чого просто слідувати до виставкового центру Hannover Messe.

Висновок

Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки в Ганновері – захід світового рівня в галузі сільськогосподарського машинобудування. Воно проходить кожні два роки та збирає всіх провідних виробників, дослідників і дилерів, які працюють у цій галузі. Експоновані на виставці машини та технології дозволяють заглянути в майбутнє і побачити основні тенденції розвитку світового сільгоспвиробництва на найближчі 5-10 років.

Виставка Agritechnica: Відео

Статті по темі