Меню Закрити

Як придбати мерседес у Німеччині

Бажання користуватися високоякісними автомобілями, оснащеними по останньому слову техніки, змушує українців зупиняти свій вибір на автомобілях європейських виробників. Однак є одна проблема: ці машини дуже дорогі. Тим не менш, відмовлятися від якості українці не мають наміру, але намагаються при цьому якось знизити вартість покупки, відправляючись для цього за кордон. Поїздки в Європу за автомобілем пов’язані ще і з тим, що не всі моделі та комплектації, доступні європейцям, поставляються в Україну через офіційну дилерську мережу. Тому можливість купити мерседес у Німеччині у 2024 році має певні переваги.

Мерседес в Німеччині

Трохи про бренд “Мерседес”

“Мерседес”, безсумнівно, найбільш відома марка автомобілів преміум-класу, що випускаються у світі. Хоча існують і інші престижні бренди. Однак у цьому випадку мова йде про ексклюзивні автомобілях з захмарною вартістю, тоді як “Мерседес” більш демократичний за ціною і при цьому гарантує своїм власникам найвища якість та престиж.

Купити новий Мерседес мріє переважна більшість водіїв. І в Україні така можливість є: дилерська мережа компанії налічує багато центрів продажу та обслуговування таких машин.

Однак новий автомобіль цієї марки доступний лише заможним людям, і вони хочуть купувати найкраще.

Моделі, вже доступні на європейських ринках, в Україну надходять набагато пізніше, а деякі модифікації та варіанти обробки взагалі недоступні в українських автосалонах.

Тим же, хто хоче придбати автомобіль з пробігом, українські ціни на такі машини здаються завищеними. Викликає сумнів і стан цих автомобілів після їх експлуатації на дорогах нашої країни. І проблема не тільки в дорогах, але і в менталітеті людей, які живуть в тому чи іншому державі.

Річ у тім, що німців з дитинства привчають до порядку й акуратності, тому стан вживаних машин у них краще, ніж у представників інших національностей. Це змушує багатьох українців купувати Mercedes-Benz безпосередньо в Німеччині.

Тим же, хто готовий купити машину в Україні, рекомендуємо відвідати сайт цієї компанії. Там ви зможете ознайомитися з усіма новинками, що поставляються на наш ринок.

Конфігуратор допоможе вам змоделювати саме ту комплектацію автомобіля, яку ви хотіли б мати, і визначити її вартість. Там же міститься і список дилерів. до яких можна звернутися з усіх питань придбання машини. Зрозуміло, виконаний офіційний сайт російською мовою.

Як купити мерседес у Німеччині та пригнати його в Україну

Особиста поїздка у ФРН – один з найпопулярніших і найбільш дешевих способів придбання нового або б/у автомобіля. До того ж німецька машина практично завжди перевершує за якістю автомобілі, вироблені в іншій країні. Правда, і тут існують свої нюанси.

Зокрема, якщо ви хочете купити старий автомобіль, але в бездоганному стані, купувати його слід у корінного німця. Якщо ж продавець турок чи виходець з країн колишнього СРСР, така машина станом салону буде мало чим відрізнятися від української, хоча ходова частина все одно буде краще завдяки чудовим дорогам у Німеччині.

Вибір машин з пробігом, але в хорошому стані в Німеччині дуже великий. Машини у віці близько 5 років втрачають приблизно 40 % своєї первісної вартості.

Авторинок Німеччини

Однак якщо ви хочете придбати не просто мерседес, а конкретну його модифікацію, наприклад, кемпер “Марко Поло”, вам доведеться витратити якийсь час для того, щоб підібрати потрібну машину.

Врахуйте, що всі переговори про купівлю вам доведеться вести німецькою мовою. Правда, знайти продавців, які володіють українською чи російською мовою, у Німеччині нескладно, але в основному це наші колишні співвітчизники й турки. Як вже було сказано вище, придбати автомобіль у відмінному стані у таких продавців досить складно.

Після покупки машину потрібно буде перегнати в Україну через територію європейських країн.

Слід мати на увазі, що це робота досить складна і вимагає певних навичок, хоча небезпеки вже не представляє: часи, коли перегонників грабували в Польщі, канули в лету.

Пригнав машину, її потрібно розмитнити. Багато з тих, хто вже пригнав собі машину з Німеччини, скаржаться на те, що ціни в Україні на аналогічні автомобілі приблизно відповідають витрат на поїздку, купівлю машини та митне очищення. Тим не менше вони задоволені: клас машин, пригнаних ними з Німеччини особисто, а також їх стан завжди виявляється вище, ніж у тих автомобілів, які доставлені в Україну іншими особами з метою подальшого перепродажу.

Річ у тім, що люди, які займаються такими перегонами, змушені піклуватися про одержання прибутку, тому намагаються купити машину дешевше.

Де можна придбати мерседес у Німеччині

Продаж мерседесів у Німеччині здійснюється повсюдно, тому не варто думати, що, забравшись у глибинку, вам вдасться вибрати якісний автомобіль дешевше. Навпаки, з-за більш високої конкуренції машина, куплена в Нюрнберзі чи Берліні, може виявитися менш дорогий.

Найменш витратний варіант пошуку машини для покупки – приватні оголошення в інтернеті або місцевих газетах. Згідно з місцевими законами, власник автомобіля гарантує відповідність дійсності відомостей, зазначених у купчої, протягом півроку.

Класичним варіантом підбору машини є відвідування авторинків – там великий вибір і легше орієнтуватися в актуальних цінах. Ринків з продажу уживаних машин у Німеччині багато. Назвемо основні з них:

Місто Найменування ринку та адреса Режим роботи
вихідні дні
Berlin Siemens Technopark, Slemcnsdamm 50, 13629 Berlin нд. 8.00-15.00
Berlin Interspar Neukölln, Karl-Marx-Strasse нд. 9.00-14.00
Bielefeld Park-Deck Divi-Markt сб. 9.00-14.00
Bremen Wertkauf, Duckwitzstrasse сб. 9.00-14.00
Bremen Roland-Center, Bremen-Huchting сб. 9.00-14.00
Essen Autokino Essen, Sulterkamp 70, 45356 Essen сб. 9.00-17.00
Frankfurt Main Autokino Frankfurt-Gravenbruch, Forsthaus Am Gravenbruch, Neu-Isenburg сб. 9.00-14.00
Hamburg Grossmarkt, Amsinckstrasse сб. 11.00-17.00
Hamburg Continent-Markt, Neuer Kamp сб. 13.00-19.00
Hannover Parkplatz Luftfahrtschau, Langenhagen сб. 9.00-15.00
Karlsruhe Messeplatz, Duracher Hohe сб. 14.00-18.00
Kassel Parkplatz Hagen AG, Goettinger Strasse сб. 14.00-18.00
Köln Autokino, Koln-Porz сб. 9.00-17.00
Ludwigshafen Spedition Sudkraft, Giulianistrasse сб. 8.00-15.00
München Autokino Aschheim, Münchner Straße 60, 85609 Aschheim сб. 9.00-14.00
Nürnberg Am Kohlenhof, Kohlenhofstraße 1a, Nürnberg auf dem Parkplatz der Diskothek WON сб. 9.00-14.00
Stuttgart Parkhaus Park&Fly, Filderstadt сб. 9.00-15.00
Stuttgart Automarkt im Autokino Kornwestheim, В 27 – Abfahrt Ludwigsburg-West сб. 8.00-14.00
Wiesbaden Wertkauf Blcrbrich, Appelallee сб. 16.30-20.00

Час роботи ринків щовихідного зазначено тому, що в неділю більшість з них не працює, а щосуботи у них часто скорочений робочий день.

Зверніть увагу: перекупники машин у Німеччині зобов’язані давати на них річну гарантію. Те, що вам така гарантія не потрібна, може і повинно служити додатковим аргументом у процесі торгу за автомобіль.

Більш дорогий (на 15-20 %) варіант підбору машини – звернення в автосалон або, як кажуть німці, автохаус. Таких салонів – як приватних, так і від виробників – у Німеччині безліч. Офіційна мережа “Мерседес” продає через них машини, придбані за програмою трейд-ін.

Перевагою покупки в автохаусах є те, що представники середнього класу воліють здавати свої машини саме туди. Тому придбати там якісний пасажирський автомобіль, бензиновий або дизельний, не складе труднощів.

Зрозуміло, саме в автохаусах слід купувати машини й тим, хто хоче купити в Німеччині новий мерседес. Правда, потрібно бути готовим до того, що необхідної вам конфігурації машини там не виявиться. Безумовно, її вам замовлять безпосередньо з заводу, однак очікування автомобіля може затягнутися на термін до 3 місяців.

Існує також варіант покупки автомобіля через аукціони в інтернеті. На таких майданчиках у ФРН можна купити не тільки мерседес, але й інші автомобілі, у тому числі не німецької збірки.

Замовлення Мерседеса з Німеччини з доставкою

Можна замовити мерседес з ФРН з доставкою в Україну – в інтернеті ви без праці знайдете безліч компаній, що надають такі послуги. Перевагою даного способу є те, що вам не потрібно нікуди їхати. Конфігурацію машини, її стан та ціну з вами обов’язково погоджують.

Пригнати Мерседес з Німеччини

Це дозволить заощадити досить серйозні кошти на оформлення візи, подорож і проживання у ФРН під час пошуку і покупки автомобіля.

Організації, що займаються цим бізнесом професійно, зазвичай чітко виконують взяті на себе зобов’язання. До недоліків слід віднести те, що послуги цих компаній доведеться сплатити. Крім того, опис і навіть фотографія машини не можуть замінити особистого враження та огляду.

Висновок

Якщо ви хочете придбати мерседес у Німеччині, особливих проблем у вас не виникне. В залежності від пріоритетів потрібно вибрати підходящий для вас варіант покупки машини.

Найбільш дешевим способом є особиста поїздка у ФРН та придбання авто у приватних осіб. Якщо ж завдання забезпечити мінімальну вартість покупки не є основною, то для її рішення можна використовувати й інші описані вище варіанти.

Як купити авто в Німеччині: Відео

Статті по темі