Меню Закрити

Робота для іноземців у Хайфі: вакансії та зарплати

Працевлаштування за кордоном – не тільки можливість заробити за короткий термін значну суму грошових коштів, але і відмінний шанс познайомитися з культурою іншої країни. Не дивно, що робота в Хайфі користується великою популярністю серед приїжджих, особливо у російськомовного населення. Цей третій за величиною місто Ізраїлю приваблює іноземців не тільки пам’ятками, але і різноманітними вакансіями.

Робота для іноземців у Хайфі

Особливості роботи в Ізраїлі

Один з плюсів працевлаштування іноземних громадян в Ізраїлі – наявність великого числа спеціальних урядових програм, значно спрощують для іноземних працівників в’їзд в країну, підбір вакансії та процедуру оформлення на роботу.

При бажанні вам буде запропонована робота в Хайфі у другій половині дня, подобово або за стандартним графіком. У самих різних сферах і закладах.

Щоб стати учасником програми, необхідно відповідати ряду вимог:

 • вік від 25 до 55 років;
 • переважно жіноча стать;
 • працьовитість, відсутність шкідливих звичок і врівноваженість.

Більшість вакансій представлено у сфері обслуговування, а також за робітничими спеціальностями. Окремий кластер – це робота в Ізраїлі для висококваліфікованих фахівців з хорошою репутацією і досвідом.

У будь-якому випадку для працевлаштування потрібна робоча віза. Працевлаштування туристів неможливо.

Найбільший вибір вакансій традиційно спостерігається у великих містах і туристичних центрах: Єрусалимі, Тель-Авіві, Хайфі, Ашдоді.

Рекомендації з працевлаштування в Хайфі

Хайфа – великий промисловий і культурний центр країни. Тут знаходиться безліч підприємств, медичних центрів, навчальних і культурних установ. Наявність порту дає перспективу працевлаштуватися у сфері логістики та по робочим спеціальностям – особливо тим, кого цікавить робота в Хайфі для не знають іврит.

Серед переваг працевлаштування в Хайфі для громадян України та інших країн СНД можна відзначити:

 • гарні кліматичні умови, наявність поруч морського узбережжя;
 • відмінно розвинену транспортну інфраструктуру;
 • високий рівень заробітної плати;
 • велика кількість російськомовного населення, в тому числі серед місцевих роботодавців і менеджерів середньої ланки.

робота в Хайфі

Можуть очікувати такі труднощі:

 • часті пробки, а отже, необхідність шукати житло неподалік від роботи;
 • інтенсивність праці на робочих вакансіях;
 • високі розцінки на оренду квартир і будинків, через що вони дуже часто знімаються на двох-трьох;
 • необхідність дотримуватися жорсткі заходи безпеки, особливо в місцях великого скупчення людей.

Щоб робота в Хайфі для українців та інших іноземців приносила задоволення і хороший дохід, зверніть увагу на наступні рекомендації фахівців з рекрутингу:

 1. Обов’язково вивчайте мову. Знання івриту навіть на мінімальному рівні значно розширює список доступних вакансій.
 2. Якщо вас цікавлять робочі спеціальності, кращий шанс працевлаштуватися – в порту. У діловому центрі міста представлені цікаві та високооплачувані вакансії. Тут знаходиться більша кількість закладів громадського харчування та розважальних закладів. Осередком торгівлі в Хайфі вважається район Адар-ха-Кармель.
 3. Слідкуйте за новинами та переглядайте оголошення про проведення в місті масових заходів та фестивалів. Такі події – відмінний шанс отримати тимчасову роботу з оплатою за відпрацьовані години або дні.
 4. Віртуальна дошка оголошень – відмінний спосіб відстеження нових пропозицій по роботі. Реєструйтеся та отримуйте повідомлення на свою поштову скриньку, розміщуйте резюме.

На які вакансії можна розраховувати

Можливості працевлаштування іноземця в Хайфі залежать від його освіти, досвіду роботи по професії та рівня знання івриту.

Пропонується робота в Хайфі без знання мови (івриту) у таких сферах:

 1. Сільське господарство. Як правило, це сезонний підробіток по посадці/збору овочів, фруктів, ягід.
 2. Низькокваліфікована праця. Прибиральники, двірники, мийники посуду, чистильники овочів. Трохи вище в рейтингу знаходяться покоївки готелів (вакансія, приваблива для багатьох жінок), няні для дітей в торгових центрах, кухарі в мережевих закладах, охоронці на стоянках і в установах.
 3. Домашній персонал. Доглядальниці для літніх людей на день чи ніч (дуже цінуються ті, хто має медичну освіту, досвід роботи медсестрою або медбратом), особисті кухарі та покоївки, керівники, дворецькі.
 4. Робота на заводі, фабриці, переробних, харчових та інших підприємствах. Сюди ж відноситься працевлаштування в будівельні та ремонтні бригади.

Вакансії для висококваліфікованих фахівців у галузях, пріоритетних для ізраїльської економіки, пропонують міжнародні агентства з підбору кадрів:

 • медицина (потрібні лікарі, медсестри, спеціалісти по роботі з діагностичним обладнанням);
 • будівельна сфера (володіють великим досвідом роботи монтажники, укладальники, малярі та інші працівники);
 • інженери;
 • викладачі (робота репетитором англійської мови в Хайфі, підготовка до іспитів школярів і студентів).

Самостійно знайти подібну роботу в інтернеті практично неможливо.

Середня заробітна плата в Хайфі

Скільки може заробити іноземець у Хайфі

Мінімальний заробіток, на який можуть розраховувати іноземці в Хайфі, – це 1 380 $ (5000 ₪). З цієї суми слід відняти витрати на оренду житла, проїзд плюс харчування. Саме тому на такий заробіток має сенс погоджуватися тільки якщо вам пропонується робота з проживанням. Верхня межа заробітку залежить від спеціальності та посади.

Середня заробітна плата в Хайфі за популярними спеціальностями:

 • IT – 5 516 $;
 • Медичний персонал – від 4 137 $;
 • Робочі портових компаній – 2 758 $;
 • Співробітники соціальних організацій 1930 – 2 485 $;
 • Адміністратори 1930 – 2 206 $ ;
 • Різнороби, вантажники, водії – до 1 380 $.

Який в середньому заробіток в Ізраїлі

Середня зарплата в Ізраїлі складає за офіційними розрахунками 2 807-7 599 $ (4 600 – 27 000 ₪).

Найменше заробляють представники низькокваліфікованих спеціальностей і працівники соціальної сфери. Найбільший середній заробіток у зайнятих у видобутку корисних копалин і в енергетиці, лікарів і фахівців IT.

При цьому 65 % іноземців, що працюють і самих ізраїльтян отримують в місяць на руки менше 1 970 $. До середнього класу заведено відносити тих, хто заробляє 1 970 – 2 673 $ в місяць.

Підбиваючи підсумок

Ярмарок працевлаштування в Хайфі пропонує велику різноманітність вакансій для іноземних фахівців. Тут можна знайти все, починаючи від роботи без знання івриту до високооплачуваних посад.

Іноземці без знання мови, репатріанти та біженці можуть розраховувати здебільшого тільки на працевлаштування за робітничими спеціальностями та у сфері обслуговування. Значно підвищуються шанси отримати хорошу роботу у тих, хто володіє івритом, а також має освіту і досвід роботи за спеціальністю.

Робота в Хайфі: Відео

Статті по темі