Меню Закрити

Франкфуртський книжковий ярмарок в Німеччині


Франкфуртський книжковий ярмарок – довгоочікувана подія у 2020 році як для професіоналів медіа та видавничої справи, так і для звичайних любителів книг. Це чудова можливість підписати вигідні контракти з акулами книжкової справи та познайомитися з новинками друкарського і цифрового контенту.

Франкфуртський книжковий ярмарок

Інформаційна довідка

Історія книжкового ярмарку в німецькому місті Франкфурт-на-Майні почалася ще понад п’ять століть тому. Вперше ярмарок проводився ще в часи німецької Йоганна Гутенберга, який відкрив першу друкарню недалеко від Франкфурта. Початком нової гілки історії книжкового фестивалю вважається 1949 рік — з цього моменту у Франкфурт щороку з’їжджаються всі небайдужі до літератури.

Традиційно на цьому книжкову подію представляють книги, журнали, газети та іншу друковану продукцію, а також літературу на електронних носіях, карти та атласи, календарі, комікси та навіть предмети мистецтва. Це відкриває великі можливості для всіх відвідувачів форуму.

Франкфуртський книжковий ярмарок стає місцем зустрічі агентів, видавців, авторів, людей, які займаються перекладом та ілюстраціями, та інших професіоналів. Щорічно подія обов’язково відвідує нобелівський лауреат з літератури.

Організаційні моменти

У 2015 році Франкфуртський книжковий ярмарок оновила систему роботи. Зміни полягали в перенесенні англомовних стендів ближче до центральної частини приміщення та наближення основних стендів, що дозволило залучити більшу кількість відвідувачів. Таким чином, вся ярмарок складається з таких виставкових залів:

  1. У павільйонах № 6 і № 4 розташовані учасники виставки, для яких кращий англійська мова.
  2. У виставковому залі № 4 знаходяться представники Азії, Індії та арабських країн.
  3. Виставковий зал № 5 призначений для учасників, які розмовляють італійською мовою, а також представників Франції, Італії, Нідерландів, Скандинавії та Східної частини Європи.
  4. Для учасників, що представляють твори німецькою мовою, відведені місця в павільйонах № 3 і № 4.
  5. На «Відкритій сцені» в центрі ярмарки організовуються різні концертні програми, майстер-класи та інші культурні заходи.

Завдяки змінам в розташуванні учасників павільйонами кількість гостей ярмарку збільшилася на 2,3%. Крім цього, більша кількість журналістів отримали акредитацію: у 2014 році були присутні близько 9300 представників медіа, а у 2015 році – 9900.

Читайте також:  Весілля в Німеччині: традиції, організація, церемонія

Статистичні дані

Frankfurter Buchmesse вважається головною подією у світовій видавничій індустрії з-за великого числа відвідувачів. Наприклад, у 2011 році ярмарок відвідало 280194 людини, при цьому були присутні 7384 учасники з 106 країн світу. З кожним роком ці показники зростають.

Книжковий ярмарок у Франкфурті-на-Майні

Вже у 2017 році на Франкфуртський ярмарок приїхало 286 425 гостей з 150 країн, а свої роботи представляли 7300 учасників із 102 країн. Для 10 тисяч журналістів була відкрита акредитація. За весь тиждень, який тривав ярмарок у 2017 році, було проведено 4 тисячі заходів.

Така масштабність події стала можливою після підписання засновниками Frankfurter Buchmesse договору про партнерство з Міжнародною федерацією бібліотечних асоціацій (IFLA). Це об’єднання одне з найбільш визнаних у бібліотечній справі та видавничому бізнесі в цілому.

Для відвідувачів

Для працівників видавничої сфери до 31 липня діє 30-відсоткова знижка на придбання квитків, за якою ціна на відвідування стартує від 52 євро. З таким квитком ярмарок можна відвідати в будь-який день з 9.00.

Для підприємців передбачений квиток з доступом до бізнес-клубу ярмарки.

В загальну вартість входить додаткова підтримка на заході з 8.30 до 9.30, а також безкоштовний проїзд на громадському транспорті. Ціна квитка — від 413 євро.

Для любителів книг ярмарок відкрито 13 і 14 жовтня. Вхід коштує 20 євро.

Для учасників

Для тих, хто хоче бути присутнім на ярмарку як учасник, організатори передбачили кілька привабливих варіантів.

Молоді або маловідомі автори та компанії можуть придбати пакет послуг «все включено» вартістю від 4000 євро.

З пакетом компанія отримує готовий стенд для представлення продукції, можливість рекламувати себе протягом роботи ярмарку, маркетингові підказки, доступ до закритого веб-семінару та інші корисні речі. Все це дає хороший шанс придбати потрібний контакт під час заходу.

Книги франкфуртської книжкової ярмарки

Тим, хто представляє мультимедійний контент, організатори надають готовий стенд приблизно за 3000 євро на весь період ярмарку або можливість привести свій 1400 євро.

Як дістатися

Придбати квитки або оплатити участь можна офіційному сайті Frankfurter Buchmesse. Там же для детального ознайомлення доступні правила відвідування.

Читайте також:  Торгівля duty free в Німеччині

Ярмарок проходить у виставковому комплексі за адресою: Німеччина, Франкфурт-на-Майні, Ludwig-Erhard-Anlage 1.

Тим, хто хоче відвідати виставковий центр, для початку потрібно буде проїхати електричкою до головного вокзалу, що займе не більше 15 хвилин. Далі слід сісти на метро по гілці U4 або слідувати за швидкісним міським трасам S3, S4, S5 або S6. Також до виставкового центру ходить трамвай лінії 16.

Щоб розглянути краси Франкфурта, вирушайте пішки від центрального вокзалу. Оскільки виставковий центр розташований недалеко, такий маршрут займе близько 15-20 хвилин.

На завершення

Варто відзначити, що книжковий ярмарок у Франкфурті – це те дійство, яке залишить свій слід у житті кожного, хто його відвідає, будь то любитель літератури або новий автор. Організатори форуму зробили все можливе, щоб час, витрачений на відвідування ярмарку, пройшло не дарма. Кожен зможе винести звідти нові знання, досвід, корисні знайомства та незабутні емоції.

Франкфуртський книжковий ярмарок: Відео


Статті по темі