Меню Закрити

Бронювання черги на кордоні Білорусії з Польщею: терміни і вартість, докладна інструкція


Міжнародні автодорожні пункти пропуску розраховані на контроль потоку іноземних громадян, що в’їжджають в країну. Часто наплив людей стає настільки значним, що прикордонні служби перестають справлятися з перевіркою тих, хто в’їжджає в країну. Щоб пропускні спроможності прикордонних пунктів не знижувалися, на багатьох з них встановлені системи електронних черг. У цій статті будуть розглянуті особливості в’їзду через автодорожні пункти в Польщу і бронювання черги на кордоні з Польщею — його вартість і порядок виконання у 2020 році.

Бронювання черги на кордоні з Польщею

В’їзд у Польщу на особистому автомобілі

В першу чергу працівники прикордонної служби звертають увагу на технічну справність автомобіля. Особлива увага приділяється колісних дисків, фар, лобового скла, забороняється використання шипованих шин.

З водія, який в’їжджає в країну на машині, потрібен повний набір предметів першої необхідності, що складається з аптечки, вогнегасника, світловідбивних жилетів, аварійного знака і запаски.

Обов’язково перевіряється наявність реєстраційних документів на автомобіль, страховки, візи та закордонного паспорта водія.

Кількість автомобільних прикордонних точок складається з шести українських, шести білоруських і чотирьох росіян пунктів (Калінінградська область). В’їзд в ЄС через кордон Польщі здійснюється по контрольному талону, який видається на початковому етапі перевірки та заповнюється в міру її проходження. Перевірка багажу на кордоні проводиться з урахуванням норм, встановлених Польщею.

Скільки коштує бронювання і як довго воно діє

Бронювання місця в електронній черзі можливо здійснити за 90 днів до поїздки, але не пізніше ніж за три години до приїзду на пункт контролю. Необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті і отримати індивідуальний номер бронювання.

Інтервал в’їзду в чергу на прикордонний пункт становить одну годину.

Обов’язково роздрукуйте електронний квиток, перш ніж в’їжджати на пункт пропуску.

«Варшавський міст» пропускає водіїв приблизно протягом сорока хвилин, Берестовица — за півгодини, на польському боці кордону знаходиться Тересполь.

На 2020 рік вартість бронювання місця очікування у черзі становить 18,4 білоруських рублів (близько 560 російських рублів) в будні дні для легкових автомобілів і мотоциклів.

Вартість бронювання у святкові дні підвищується до 23 білоруських рублів (близько 710 російських). Така ж вартість поширюється на вантажні автомобілі та автобуси в будні дні.

Читайте також:  Перевезення вантажу через польский кордон

Електронний квиток стає пропуском в зону очікування, в якій знаходяться сплатили місце в черзі водії. На спеціальному табло по черзі висвічуються порядкові номери бронювання, і водії під’їжджають до пункту огляду.

Порядок бронювання електронної черги

Для початку увійдіть на сайт.

 1. Натисніть кнопку «Реєстрація» у верхній частині екрана.

Реєстрація на сайті

 1. У вікні, введіть свої контактні дані. Будьте уважні при наборі інформації — служби на митниці будуть використовувати її для вашої ідентифікації.

Введення контактних даних

 1. Активуйте вашу обліковий запис, перейшовши по посиланню, яка буде надіслана у листі на електронну пошту.

Активація облікового запису

 1. Перейдіть по посиланню в листі та натисніть кнопку «Увійти».

Посилання на вхід на сайт

 1. Введіть ваше ім’я користувача і встановлений пароль.

Введення логіна і пароля

 1. У вікні, натисніть кнопку «Забронювати».

Бронювання місця

 1. Вибрати транспортний засіб, на якому ви збираєтеся подорожувати, і натисніть кнопку «Далі».

Введення транспортного засобу

 1. Виберіть пункт пропуску, через який ви будете їхати, та натисніть «Далі».

Вибір пропускного пункту

 1. Зробіть вибір дати та часу бронювання, використовуючи календар і годинник. Натисніть кнопку «Далі».

Вибір дати і часу бронювання

 1. Тепер у вас є 30 хвилин на те, щоб забронювати вибраний час. Введіть особисті дані у вікні.

Введення особистих даних

 1. Вкажіть необхідну інформацію про транспортний засіб.

Введення інформації про транспортний засіб

 1. Виберіть пункт «Отримати», якщо ви бажаєте отримувати повідомлення про стан бронювання на вашу електронну пошту, і погодьтеся з умовами договору.

Отримання повідомлень

 1. У вікні, виберіть спосіб оплати, який вам підходить, і перейдіть на сторінку оплати замовлення.

Вибір способу оплати

 1. Завершіть оплату бронювання шляхом введення даних вашої карти та підтвердження платежу через сервіс WebPay, який відкриється у новому вікні.
  Завершення оплати

Наостанок

Електронна система бронювання черзі дає незаперечні переваги. Ті водії, які забронювали місце заздалегідь, заощаджують значну кількість часу, оскільки мають право першочергового проходження прикордонного контролю.

З іншого боку, облік водіїв в електронній черзі ведеться автоматично, тому можливі збої в роботі системи та проблеми з оплатою бронювання. Уважно перевіряйте ті дані, які вводяться в систему бронювання, і прибувайте на пункт пропуску своєчасно, щоб ваша поїздка пройшла так, як заплановано.

Кордон Україна-Польща: Відео


Статті по темі