Меню Закрити

Як спостерігають вагітність і проводять пологи в Ізраїлі

Коли мова заходить про найкращу у світі медицині, то Ізраїль неодмінно фігурує в п’ятірці країн-лідерів. До пренатальної та перинатальної медицини тут ставляться з максимальною увагою, забезпечуючи високий відсоток безпечних здорових пологів, що виключають негативні наслідки для жінки й дитини. Ось чому вагітність і пологи в Ізраїлі як медична послуга дуже популярні.

вагітність і пологи в Ізраїлі

Переваги дітонародження в ізраїльських клініках

Період перинатального спостереження охоплює кілька тижнів ведення вагітності з допологової діагностики, безпосередньо розродження в комфортних умовах і 168 годин після них. При цьому всі медичні рішення приймаються з урахуванням побажань майбутньої матері.

Якісне навчання лікарів в Ізраїлі дає підстави для впевненості у кваліфікації персоналу клінік. В пологових відділеннях надаються якісні медичні послуги з використанням досконалих акушерських технологій, гарантується висококласне післяпологовий супровід.

Крім того, забезпечуються:

– побутова комфортність перебування в клініках, вибір способу пологів: у воді, на спеціальному стільці або кушетці;

– повний набір засобів гігієни для породіллі та її дитини;

– дбайливий підхід до жінки, можливість супроводу її родичами та російськомовним персоналом.

Підбір медичного центру здійснюється з урахуванням репутації медустанови, його матеріальної бази та спрямованістю родопомочі. Попереднє відвідування майбутніми батьками клінік і огляд палат є звичайною практикою.

Як ведеться вагітність

Включно до 40-го тижня жінка 1-2 рази в місяць проходить дородові огляди у лікаря-гінеколога, який відстежує вагітність в Ізраїлі. У цій країні прийнято чітко контролювати стан майбутньої мами, але не вітаються зловживання частою здачею аналізів, медикаментозними призначеннями та ультразвуковими обстеженнями (УЗД).

Перед поїздкою оформляється медична страховка, передбачає ряд страхових випадків, в тому числі рекомендований УЗД-скринінг на 32-му тижні вагітності.

До основних аналізів відносять:

 • аналізи крові – розгорнутий і загальний;
 • загальний аналіз сечі;
 • тестування на ВІЛ і вірус краснухи.

Для визначення схильності до діабету вагітних в III триместрі здається аналіз на наявність в крові цукру. Перед пологами, починаючи з 40-го тижня, з інтервалом в 3 дні жінці доведеться відвідувати пологове відділення, де вона буде проходити:

 • огляди на розкриття шийки матки;
 • дослідження на кардіотокографі та УЗД.

Вагітна обов’язково навчається техніці дихання і розслаблення при пологах.

Про пологи та післяпологовий період

При підготовці до пологів не практикується промивання кишківника і гоління зони лобка. Жінці видається мікроклізма, яку рекомендують зробити перед пологами. Більше приділяють увагу стану пацієнтки, її настрою під час переймів.

Пологи в Ізраїлі проводяться із застосуванням сучасних місцевих анестетиків та провідникової епідуральної анестезії, а також акупунктури, аромотерапії та гомеопатії. Породілля сама вибирає метод знеболювання.

Процес пологів протікає в індивідуальних палатах. Стан плода і матері, інтенсивність, динаміка пологів відстежуються за допомогою КГТ.

Коли народжується малюк, пуповину перерізають не відразу. Деякий час він лежить на животі у мами. Після огляду дитини неонатологом проводять збір аналізів, роблять щеплення. Для виявлення можливих розривів породіллю ретельно оглядає акушерка.

Ще 2 години жінка залишається в родовій палаті, після чого її переводять в післяпологову. Від бажання породіллі залежить присутність малюка в палаті.

Про пологи та післяпологовий період

При безпроблемному перебігу пологів виписка відбувається на 2-3-й день. Якщо вдавалися до операції, то перебування в клініці збільшується до 2 тижнів; як правило, це не враховано в страховці та вимагає додаткової оплати.

Від чого залежить вартість пологів

Однозначно складно сказати, скільки коштують пологи в Ізраїлі. Почнемо з орієнтовної вартості ведення вагітності:

 • з I триместру – від 9 900 $;
 • з 30-го тижня – від 6 500 $;
 • з 38-го тижня від 3 800 $.

При додаткових обстеженнях, необхідних у процесі підготовки до пологів, може додатися ще 1 000-2 500 $.

Залежно від спрямованості родопомочі (при епідуральної анестезії) сума може сильно відрізнятися:

 • звичайні пологи без ускладнень – до 11 000 $;
 • ускладнений перебіг пологів – до 17 000 $;
 • передчасні пологи з післяпологовим виходжуванням дитини з 21-денним перебуванням в клініці – від 70 000 $ і більше;
 • при акушерських операціях (у тому числі кесарів розтин з 5 днями реабілітації) – до 20 000$.

Таким чином, вартість пологів в Ізраїлі складається з наступних факторів:

 • терміну спостереження вагітності та характеру її перебігу;
 • кількості оглядів фахівцями;
 • протікання реабілітаційного періоду.

Якщо жінка чи її чоловік громадяни Ізраїлю, або якщо вагітна має робочу візу та сплачувала страхові внески, оплата медичних послуг може покриватися ізраїльською медичною страховкою.

Виписка після пологів: що необхідно зробити

Щоб забрати з пологового відділення маму і малюка, потрібно, по-перше, зайнятися оформленням свідоцтва про його народження в Ізраїлі. Свідоцтво видає уповноважений орган країни. Батькам необхідно знати, що наявність у дитини такого документа не вирішує питання його громадянства, якщо батько чи мати не є громадянами Ізраїлю.

По-друге, дитину випишуть з клініки тільки при наявності автомобільного крісла, в якому новонароджений повинен бути пристебнутий на момент виписки.

Організація поїздки

Краще звернутися до компанії-організатора, які наявні у всіх великих ізраїльських медичних центрах. Фахівці-координатори допоможуть з оформленням візи, організацією перельоту і проживання. З ними легше провести процедуру підписання контракту на медобслуговування з клінікою, оформлення страхування породіллі та її супроводжувача, оплату послуг. По прильоту вагітної в країну представник компанії скрізь буде супроводжувати її, щоб забезпечувати комфортне перебування.

Виписка після пологів

В українців з Ізраїлем безвізовий режим: за півроку дозволяється перебування в країні до 90 днів. Враховуючи, що метою поїздки є медичний туризм, проблем з в’їздом не буде. Повинні бути в наявності: закордонний паспорт, карта спостереження вагітної, запрошення від медичного центру, документи, що підтверджують фінансові можливості, квитки назад.

Приїхати для пологів необхідно за 1-1,5 місяці, щоб акліматизуватися та скоригувати програму вагітності. Відразу після пологів не рекомендується вивозити дитину, краще дати йому зміцніти.

Ізраїльські перинатальні центри

В Ізраїлі немає пологових будинків. Але у всіх багатопрофільних клініках є пологові відділення, оснащені сучасним обладнанням для апаратних (у тому числі реанімаційних) та лабораторних обстежень. До речі, в Ізраїлі вартість подібних досліджень у порівнянні з Німеччиною або США трохи доступнішими.

У числі найбільш популярних пологових центрів:

 • Хаїма Шиба“, що являє собою великий лікувально-дослідний центр Близького Сходу;
 • Ассута” – приватний медичний комплекс світового рівня, який об’єднує не тільки лікарні, але і дослідні інститути та лабораторії, співпрацює з відомими ізраїльськими лікарями;
 • Герцлія Медікал Центр” – клініка, яка має багаторічний досвід надання високоякісних послуг у галузі гінекології та акушерства.

Також можна порекомендувати клініки:

Висновок

З кожним роком все більша кількість жінок звертаються до ізраїльських перинатальних центрів. І ця тенденція збережеться. Подібна практика пологів приваблює не тільки тих жінок, у яких є проблеми зі здоров’ям або був складний попередній досвід розродження.

Дуже популярне ведення пізньої вагітності в Ізраїлі. Тут також накопичений досвід виходжування передчасно народжених малюків з дуже маленькою вагою.

У соціальних мережах можна знайти безліч позитивних відгуків як про клініки країни, так і про надаваних ними медичних послугах, в тому числі щодо ведення вагітності та пологах.

Пологи в Ізраїлі: Відео

Статті по темі