Меню Закрити

Як спостерігають вагітність і проводять пологи в Ізраїлі


Коли мова заходить про найкращу у світі медицині, то Ізраїль неодмінно фігурує в п’ятірці країн-лідерів. До пренатальної та перинатальної медицини тут ставляться з максимальною увагою, забезпечуючи високий відсоток безпечних здорових пологів, що виключають негативні наслідки для жінки й дитини. Ось чому вагітність і пологи в Ізраїлі як медична послуга дуже популярні.

вагітність і пологи в Ізраїлі

Переваги дітонародження в ізраїльських клініках

Період перинатального спостереження охоплює кілька тижнів ведення вагітності з допологової діагностики, безпосередньо розродження в комфортних умовах і 168 годин після них. При цьому всі медичні рішення приймаються з урахуванням побажань майбутньої матері.

Якісне навчання лікарів в Ізраїлі дає підстави для впевненості у кваліфікації персоналу клінік. В пологових відділеннях надаються якісні медичні послуги з використанням досконалих акушерських технологій, гарантується висококласне післяпологовий супровід.

Крім того, забезпечуються:

– побутова комфортність перебування в клініках, вибір способу пологів: у воді, на спеціальному стільці або кушетці;

– повний набір засобів гігієни для породіллі та її дитини;

– дбайливий підхід до жінки, можливість супроводу її родичами та російськомовним персоналом.

Підбір медичного центру здійснюється з урахуванням репутації медустанови, його матеріальної бази та спрямованістю родопомочі. Попереднє відвідування майбутніми батьками клінік і огляд палат є звичайною практикою.

Як ведеться вагітність

Включно до 40-го тижня жінка 1-2 рази в місяць проходить дородові огляди у лікаря-гінеколога, який відстежує вагітність в Ізраїлі. У цій країні прийнято чітко контролювати стан майбутньої мами, але не вітаються зловживання частою здачею аналізів, медикаментозними призначеннями та ультразвуковими обстеженнями (УЗД).

Перед поїздкою оформляється медична страховка, передбачає ряд страхових випадків, в тому числі рекомендований УЗД-скринінг на 32-му тижні вагітності.

До основних аналізів відносять:

 • аналізи крові – розгорнутий і загальний;
 • загальний аналіз сечі;
 • тестування на ВІЛ і вірус краснухи.

Для визначення схильності до діабету вагітних в III триместрі здається аналіз на наявність в крові цукру. Перед пологами, починаючи з 40-го тижня, з інтервалом в 3 дні жінці доведеться відвідувати пологове відділення, де вона буде проходити:

 • огляди на розкриття шийки матки;
 • дослідження на кардіотокографі та УЗД.
Читайте також:  Як замовити та купити ліки з Ізраїлю

Вагітна обов’язково навчається техніці дихання і розслаблення при пологах.

Про пологи та післяпологовий період

При підготовці до пологів не практикується промивання кишківника і гоління зони лобка. Жінці видається мікроклізма, яку рекомендують зробити перед пологами. Більше приділяють увагу стану пацієнтки, її настрою під час переймів.

Пологи в Ізраїлі проводяться із застосуванням сучасних місцевих анестетиків та провідникової епідуральної анестезії, а також акупунктури, аромотерапії та гомеопатії. Породілля сама вибирає метод знеболювання.

Процес пологів протікає в індивідуальних палатах. Стан плода і матері, інтенсивність, динаміка пологів відстежуються за допомогою КГТ.

Коли народжується малюк, пуповину перерізають не відразу. Деякий час він лежить на животі у мами. Після огляду дитини неонатологом проводять збір аналізів, роблять щеплення. Для виявлення можливих розривів породіллю ретельно оглядає акушерка.

Ще 2 години жінка залишається в родовій палаті, після чого її переводять в післяпологову. Від бажання породіллі залежить присутність малюка в палаті.

Про пологи та післяпологовий період

При безпроблемному перебігу пологів виписка відбувається на 2-3-й день. Якщо вдавалися до операції, то перебування в клініці збільшується до 2 тижнів; як правило, це не враховано в страховці та вимагає додаткової оплати.

Від чого залежить вартість пологів

Однозначно складно сказати, скільки коштують пологи в Ізраїлі. Почнемо з орієнтовної вартості ведення вагітності:

 • з I триместру – від 9 900 $;
 • з 30-го тижня – від 6 500 $;
 • з 38-го тижня від 3 800 $.

При додаткових обстеженнях, необхідних у процесі підготовки до пологів, може додатися ще 1 000-2 500 $.

Залежно від спрямованості родопомочі (при епідуральної анестезії) сума може сильно відрізнятися:

 • звичайні пологи без ускладнень – до 11 000 $;
 • ускладнений перебіг пологів – до 17 000 $;
 • передчасні пологи з післяпологовим виходжуванням дитини з 21-денним перебуванням в клініці – від 70 000 $ і більше;
 • при акушерських операціях (у тому числі кесарів розтин з 5 днями реабілітації) – до 20 000$.

Таким чином, вартість пологів в Ізраїлі складається з наступних факторів:

 • терміну спостереження вагітності та характеру її перебігу;
 • кількості оглядів фахівцями;
 • протікання реабілітаційного періоду.
Читайте також:  Особливості та переваги стоматології в Ізраїлі

Якщо жінка чи її чоловік громадяни Ізраїлю, або якщо вагітна має робочу візу та сплачувала страхові внески, оплата медичних послуг може покриватися ізраїльською медичною страховкою.

Виписка після пологів: що необхідно зробити

Щоб забрати з пологового відділення маму і малюка, потрібно, по-перше, зайнятися оформленням свідоцтва про його народження в Ізраїлі. Свідоцтво видає уповноважений орган країни. Батькам необхідно знати, що наявність у дитини такого документа не вирішує питання його громадянства, якщо батько чи мати не є громадянами Ізраїлю.

По-друге, дитину випишуть з клініки тільки при наявності автомобільного крісла, в якому новонароджений повинен бути пристебнутий на момент виписки.

Організація поїздки

Краще звернутися до компанії-організатора, які наявні у всіх великих ізраїльських медичних центрах. Фахівці-координатори допоможуть з оформленням візи, організацією перельоту і проживання. З ними легше провести процедуру підписання контракту на медобслуговування з клінікою, оформлення страхування породіллі та її супроводжувача, оплату послуг. По прильоту вагітної в країну представник компанії скрізь буде супроводжувати її, щоб забезпечувати комфортне перебування.

Виписка після пологів

В українців з Ізраїлем безвізовий режим: за півроку дозволяється перебування в країні до 90 днів. Враховуючи, що метою поїздки є медичний туризм, проблем з в’їздом не буде. Повинні бути в наявності: закордонний паспорт, карта спостереження вагітної, запрошення від медичного центру, документи, що підтверджують фінансові можливості, квитки назад.

Приїхати для пологів необхідно за 1-1,5 місяці, щоб акліматизуватися та скоригувати програму вагітності. Відразу після пологів не рекомендується вивозити дитину, краще дати йому зміцніти.

Ізраїльські перинатальні центри

В Ізраїлі немає пологових будинків. Але у всіх багатопрофільних клініках є пологові відділення, оснащені сучасним обладнанням для апаратних (у тому числі реанімаційних) та лабораторних обстежень. До речі, в Ізраїлі вартість подібних досліджень у порівнянні з Німеччиною або США трохи доступнішими.

У числі найбільш популярних пологових центрів:

 • Хаїма Шиба“, що являє собою великий лікувально-дослідний центр Близького Сходу;
 • Ассута” – приватний медичний комплекс світового рівня, який об’єднує не тільки лікарні, але і дослідні інститути та лабораторії, співпрацює з відомими ізраїльськими лікарями;
 • Герцлія Медікал Центр” – клініка, яка має багаторічний досвід надання високоякісних послуг у галузі гінекології та акушерства.
Читайте також:  Методи діагностики та лікування псоріазу в ізраїльських клініках

Також можна порекомендувати клініки:

Висновок

З кожним роком все більша кількість жінок звертаються до ізраїльських перинатальних центрів. І ця тенденція збережеться. Подібна практика пологів приваблює не тільки тих жінок, у яких є проблеми зі здоров’ям або був складний попередній досвід розродження.

Дуже популярне ведення пізньої вагітності в Ізраїлі. Тут також накопичений досвід виходжування передчасно народжених малюків з дуже маленькою вагою.

У соціальних мережах можна знайти безліч позитивних відгуків як про клініки країни, так і про надаваних ними медичних послугах, в тому числі щодо ведення вагітності та пологах.

Пологи в Ізраїлі: Відео


Статті по темі