Меню Закрити

Лікування захворювань шкіри в клініках Ізраїлю

Лікування в Ізраїлі шкірних захворювань стає популярнішим з кожним роком. Висока результативність терапії обумовлена не тільки використанням сучасних діагностичних методів, медичних технологій та лікарських засобів, але й унікальними природними та кліматичними факторами країни.

Лікування в Ізраїлі шкірних захворювань

Які хвороби шкіри лікують в Ізраїлі

Багато шкірні хвороби досить складно піддаються терапії та схильні до рецидивів, але в Ізраїлі можна отримати ефективне лікування шкірних захворювань різної етіології.

У 2024 році дерматологія в Ізраїлі пропонує лікування таких хвороб:

 • аутоімунної алергічної природи – псоріазу, вітіліго, хвороби Лібмана–Сакса, екзема, алергічних дерматитів, склеродермії, фотодерматитів;
 • вірусної етіології – кондиломатозів, герпесу, папіломатозу;
 • захворювань запальної природи – імпетиго, фурункульоз, піодермія, кандидозу, оніхомікозу, акне, стрептодермії, себорейного дерматиту;
 • паразитарних хвороб – демодекозу, лейшманіозу, корости;
 • генетичних захворювань – іхтіозу, порокератоза, долонно-підошовної кератодермії.

Відгуки пацієнтів ізраїльських клінік свідчать про результативне лікування багатьох інших захворювань шкіри: атопічного дерматиту, гемосидероза, а також захворювань придатків шкіри: нігтів, волосся, потових і сальних залоз.

Діагностика дерматозів в Ізраїлі

Лікування шкіри в Ізраїлі починається з постановки діагнозу і виявлення етіологічних факторів. До діагностичних заходів при необхідності залучаються фахівці з інших областей медицини: алергологи, генетики, гастроентерологи, ендокринологи. Завдяки мультидисциплінарному підходу діагностика дозволяє виявляти захворювання та його причину, що забезпечує ефективне лікування шкірних хвороб.

У діагностиці захворювань залучений найширший арсенал методик:

 • конфокальна мікроскопія. Метод надає можливість вивчити не тільки зовнішні, але і внутрішні шари шкіри за допомогою інфрачервоного випромінювання;
 • цифрові дерматоскопія та картування родимок і бородавок. Вивчення новоутворень шкіри проводиться за допомогою дерматоскопу, виконується серія знімків, щоб при подальших дослідженнях оцінити динаміку розвитку новоутворення. Метод відмінно зарекомендував себе в якості ранньої діагностики раку шкіри;
 • радіоізотопне сканування. Метод ґрунтується на введенні в кров пацієнта радіоізотопів, які накопичуються в патологічній ділянці шкіри, що потім підлягає дослідженню за допомогою гамма-камери;
 • цитоморфологічне, бактеріологічне дослідження мазків;
 • діаскопія – дослідження елементів висипу при натисканні на них предметним склом або лінзою.

При комплексному обстеженні пацієнтів з хронічними дерматозами виконується аналіз ряду показників крові: проводяться біохімічний та загальний аналізи, коагулограма, виявляються маркери системного запалення.

Ізраїльські клініки оснащені найсучаснішим медичним обладнанням, тому при необхідності пацієнту може бути призначена МРТ, ПЕТ-КТ, УЗД, дослідження за допомогою тривимірної системи Clear Vision 3D.

Методики лікування дерматозів в Ізраїлі

Стратегія лікування, яка розробляється індивідуально для кожного пацієнта, може включати:

 • медикаментозну терапію з використанням протизапальних, антигістамінних, протимікозних, антипаразитарних, стероїдних, антивірусних препаратів, імуносупресорів і вітамінних комплексів найвищої якості;
 • ПУВА-терапію – вплив на шкірні покриви ультрафіолетом А-спектра;
 • фототерапію – вплив на шкіру ультрафіолетом В-спектра;
 • кріодеструкцію – вплив низькими температурами на патологічно змінену ділянку шкіри;
 • лазерну хірургію;
 • плазмаферез. У ході процедури кров розділяється на плазму та еритроцитарну масу; клітини крові переливаються пацієнту, заражена токсичними компонентами плазма утилізується;
 • малоінвазивні хірургічні операції з видалення родимок, папілом, бородавок.

Лікування вітіліго в Ізраїлі включає лікарську терапію імуномодуляторами та вітамінними препаратами. В комплексі застосовуються зовнішні засоби: низькодозоване УФ-опромінення, магнітотерапія, фотохіміотерапія.

Крім методик, запропонованих офіційною медициною, широко використовуються кліматичний і природний потенціал країни: природне ультрафіолетове випромінювання (довжина хвиль 310 нм), лікувальна сіль, водорості та бруд Мертвого моря.

Лікування вітіліго в Ізраїлі

Лікування вітіліго в Ізраїлі, на Мертвому морі включає, крім сонячних ванн і купання в мінеральній воді, аплікації, обгортання з використанням лікувальних грязей та водоростей, які дозволяють досягти стійкого косметичного ефекту на уражених ділянках шкіри.

Виникнення шкірних захворювань часто пов’язують зі стресом і емоційним напругою, тому при лікуванні дерматозів в Ізраїлі велика увага приділяється нормалізації психоемоційного стану пацієнтів. При необхідності можна отримати консультацію кваліфікованого психолога, який здійснить корекцію психовегетативного розладу.

Лікування атопічного дерматиту в Ізраїлі починається з дієтотерапії, щоб виключити вплив алергену на організм хворого. Медикаментозна терапія включає використання зовнішніх засобів, що усувають свербіж, лущення, подразнення шкіри, засоби, що сприяють її регенерації. Відмінні результати отримані у процесі лазеротерапії, ультрафіолетового опромінення, магнітотерапії. Широко використовуються кліматотерапевтичні фактори.

Лікування дерматиту в Ізраїлі проводиться з допомогою алерген-специфічної імунотерапії. Правильна побудова схеми лікування та місцеве застосування імуномодуляторів показує відмінні результати: зменшення проявів захворювання, збільшення тривалості ремісії, перехід хвороби в повільну форму.

Нові прогресивні методики лікування шкірних захворювань

Новий лазерний апарат Multiclaer, що чинить селективну дію на шкірні покриви, застосовується в ізраїльських клініках для лікування різних захворювань шкіри та її придатків. Установка поєднує вплив А – і В-спектрами ультрафіолету, що дозволяє домогтися стійкого поліпшення стану при псоріазі, вітіліго, атопічному дерматиті.

При важких формах псоріазу (пустульозному псоріазі, псоріатичній еритродермії) проводиться лікування ексімерним лазером. Вплив лазера поширюється тільки на уражені зони, не зачіпаючи здорові тканини.

Терапія моноклональними антитілами (антитілами, що виробляються імунними клітинами), стала справжнім проривом у лікуванні багатьох аутоімунних шкірних захворювань. Принцип лікування полягає у здатності моноклональних антитіл нейтралізувати медіатори імунної реакції.

Як встановлюється вартість лікування

Якість лікування в ізраїльських клініках можна повною мірою віднести до одного з найвищих у світі. Вартість діагностики та лікування варіюється: на ціни впливає складність захворювання, поширеність патологічного процесу, кількість діагностичних процедур, рівень клініки.

Вибір клініки

Нижче наводиться список, де представлені кращі клініки Ізраїлю, що спеціалізуються на лікуванні шкірних захворювань:

Також великою популярністю користуються готелі та здравниці курортів Ейн-Бокек, Ейн-Геді, Неве-Зоар. Медичний центр DSMRC, лікувально-оздоровчий комплекс Dead Sea Clinic пропонують ефективне лікування шкірних захворювань на Мертвому морі.

Перед тим як відправитися на лікування

Якщо ви прийшли до рішення відправитися на лікування в Ізраїль, варто розуміти, що організація цього процесу – справа непроста. Важливо правильно вибрати не тільки клініку, але і лікаря, що володіє потрібною кваліфікацією. Щоб дізнатися, чи зможуть надати вам допомогу, необхідно підготувати медичну документацію для первинної віртуальної консультації, а для цього виписки необхідно перевести на іврит або англійську мову.

Фахівці клініки розрахують попередню вартість лікування. Якщо вона вас влаштовує, можна приступати безпосередньо до організації поїздки.

Починати потрібно з оформлення візи, якщо між вашою країною та Ізраїлем не передбачений безвізовий режим. Урядом Ізраїлю підписані угоди на безвізовий в’їзд з більш ніж 60 країнами, в тому числі з Україною.

Методики лікування шкірних захворювань

Однак варто розуміти, що безвізовий режим зовсім не означає, що в’їзд у країну буде безперешкодним. Для того щоб потрапити на лікування, потрібно дотримуватися деяких формальностей.

Пацієнт, який прилітає в Ізраїль, повинен пред’явити:

 • поліс медичного страхування;
 • квитки на літак для повернення в країну проживання;
 • документи про наявність місця проживання;
 • лист з ізраїльської клініки та медичну виписку, що підтверджують мету візиту в країну;
 • підтвердження платоспроможності: діючу банківську карту, виписку з рахунку, готівкові кошти.

Необхідно враховувати, що від моменту в’їзду в Ізраїль закордонний паспорт повинен бути дійсний ще протягом півроку, а якщо строк лікування перевищує 90 днів, буде потрібно оформлення візи (тип В2).

Як правило, лікування шкірних захворювань здійснюється амбулаторно, тому необхідно забронювати житло. Загалом процес організації лікування є досить тривалим, важким і витратним, можуть виникати абсолютно непередбачувані проблеми. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся з ними самостійно, можна звернутися до посередників у сфері медичного туризму.

Фахівці фірми-посередника володіють достатнім досвідом і контактами, необхідним для вибору клініки. Звернувшись до них, ви зробите своє перебування в Ізраїлі комфортніше, а лікування – організованіше.

Медичний посередник візьме на себе вибір необхідного лікаря, запис на консультацію, оформлення листа-запрошення від клініки на фірмовому бланку, переклад медичної документації, побутові моменти. Координатор буде знаходитися в аеропорту в момент вашого прильоту в Ізраїль, він забезпечить супровід на всіх етапах діагностики та лікування.

Висновок

Лікування шкірних захворювань в Ізраїлі, незважаючи на те, що багато хто з них відрізняються хронічним перебігом і рецидивним характером, є ефективним і безпечним, відповідає світовим медичним стандартам. Медична допомога в Ізраїлі виявляється з використанням найсучасніших методів, прогресивного апаратного забезпечення, унікальних природних і кліматичних умов, якісних лікарських препаратів; все це позитивно позначається на статистиці лікування.

Ізраїль Мертве море: Відео

Статті по темі