Меню Закрити

Особливості та переваги стоматології в Ізраїлі

Пацієнти стоматологічних клінік України знають про зубний біль, про протези, виготовлення яких потрібно очікувати, про тривалу процедуру імплантації. У 2024 році стоматологія в Ізраїлі істотно відрізняється: звернувшись в клініку, найчастіше пацієнт отримує гарну посмішку в той же день.

Стоматологія в Ізраїлі

Особливості ізраїльської стоматології

Стоматологія – одне з найбільш передових і розвинених напрямів ізраїльської медицини. Обумовлено це наданням послуг широкого спектра при тому що кожен стоматолог є лікарем вузького спрямування.

Відправившись на лікування зубів в Ізраїлі, варто очікувати, що один лікар буде займатися лікуванням ясен, другий – ставити пломби, третій буде проводити протезування, а четвертий – імплантацію.

Серед переваг звернення в стоматологічні клініки Ізраїлю варто назвати короткі терміни лікування. Наприклад, імплантація, яка в РФ займає близько 6 місяців, в Ізраїлі можлива до здійснення за один день.

Окремо варто виділити застосування новітніх і передових технологій (4D-імплантологія, знеболювання без ін’єкцій), а також сучасного обладнання: лікування карієсу лазером, відеозйомка ротової порожнини за допомогою інтрооральних камер, зняття зубного каменю ультразвуком.

Список послуг, які пропонують клініки, досить широкий, і охоплює такі види допомоги:

 • терапевтична – лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту, кіст;
 • хірургічна – протезування зубів в Ізраїлі, імплантація, резекція кореня, всі види щелепно-лицевої хірургії;
 • ортопедична – протезування, виправлення прикусу, відновлення суглобів і кісток після переломів;
 • естетична – видалення проміжків між зубами, відколів і тріщин, відбілювання, відновлення зубного ряду, реставрація та відновлення зубів.

Всі види послуг надаються як у приватних, так і державних кабінетах з однією тільки різницею:безкоштовно стоматологія доступна тільки в державних установах.

Діагностика як головний фактор успіху

Для складання індивідуального плану лікування пацієнтів оглядає лікар, надає консультації та застосовує такі методи візуалізації 3D-навігатор. Спеціаліст розпитує про скарги та побажання і після огляду пропонує варіанти лікування.

Для діагностичного обстеження застосовуються цифрові камери, які роблять знімки зубів з високою роздільною здатністю, і рентген проблемної зони. Тривимірне дослідження проводиться за допомогою комп’ютерної томографії.

Також використовуються мікроскопи – з їх допомогою можливо розглянути дефекти, які не можна побачити неозброєним поглядом.

Завдяки застосуванню комп’ютерних програм в Ізраїлі, лікування та протезування зубів можливо з застосуванням моделювання. Це індивідуальний навігатор пацієнта, здатний візуалізувати стан зубів, змоделювати встановлення імплантатів таким чином, щоб уникнути небезпечних зон і можливих пошкоджень нервів.

Відновлення зубів і естетична стоматологія

Відновлення зубів і естетична стоматологіяЕстетична стоматологія передбачає виправлення недоліків зубного ряду і придбання «голлівудської усмішки» незалежно від того, ушкодження якого ступеня є. Цим займаються всі клініки незалежно від територіального розміщення. Так, стоматолог в Кирьят-Ата або лікар в іншому місті за бажанням пацієнта відбілити зуби, відшліфує, прибере скол, виправить прикус або вирівняє зубний ряд.

Особливо популярний пірсинг – імплантація страза в зуб. Робиться це за допомогою спеціального клею, що не завдають шкоди самим зубах, язика та губ.

Для усунення дефектів і відновлення здоров’я зубів і красивої посмішки стоматологи застосовують:

 • вініри. Це тонкі керамічні пластинки, які накладаються на зуб для виправлення його форми та кольору;
 • керамічні люмініри, які фіксуються без обточування верхнього шару зуба. Застосовуються для відновлення естетичного ефекту;
 • імплантацію, суцільнокерамічні коронки або мости замість металевих.

Всі насадки, які коригують прикус, підбираються індивідуально і встановлюються за один день. Це гарна заміна брекетів і каппам, результат від яких помітний через півроку носіння.

Протезування та імплантація

Прогресивна ізраїльська технологія імплантації зубів має велику популярність в силу ефективності терапевтичних методик. Відмінною особливістю є також термін встановлення – від одного до семи днів.

Титанові імплантати здатні замінити один відсутній зуб, кілька або навіть весь ряд. Імплантація проводиться в один етап без розрізу ясен і можлива одразу після видалення старого зуба. Така процедура підходить людям, які мають страх перед хірургією, і тим, хто не бажає мати дискомфортні відчуття після стандартної процедури.

Перед проведенням процедури лікар проводить огляд пацієнта на наявність достатньої кількості кісткової тканини. Для пацієнтів, які не мають достатньої кількості (менше 4 мм), можливе проведення 4D-імплантації.

Імплантати бувають різної модифікації та конструкції, їх якість різниться в залежності від виробника. Термін служби та гарантії також залежить від торговельної марки. Так, наприклад, установка ізраїльських імплантів “Хай Тек” на верхній щелепі та в нижньому відділі проводиться з довічною гарантією.

Протезування має кілька основних варіантів:

 • знімні основи. Така конструкція найчастіше використовується для тимчасового носіння, поки не готовий основний протез;
 • незнімні. Їх можна носити постійно, знімаючи на час проведення гігієнічних процедур;
 • бюгельне (протез тримається за рахунок спеціального замка або гачків);
 • умовно змінні. Такі протези встановлюються на металеві лапки до опорних зубів і можуть зніматися лікарем.

Імплантація популярнішим, ніж протезування. Недоліки зубних протезів:короткий термін експлуатації (приблизно 3-10 років), обточування здорових зубів для установки, складність в підборі конструкції під колір зубного ряду.

Різновиди ізраїльських імплантатів

Всі імплантати мають різний термін придатності, ціну на матеріал і установку. Якщо вартість робіт залежить від клініки, то ціна самого матеріалу залежить від виробника. Ізраїльські зубні імплантати Adin, Mis Seven і Ab Dental Devices вважаються бюджетними, але отримали позитивні відгуки імплантологів.

Вони повністю безпечні, виготовлені з титану або оксиду цирконію, мають високий ступінь сумісності з різним типом кістки. До речі, часто імплантати розрізняють не по торговим маркам, а саме по країні виготовлення: виробники, намагаючись обійти конкурентів у своєму регіоні, постійно вдосконалюють свої вироби.

Окремо варто виділити бюджетного ізраїльського виробника “Альфа Біо”. Так, ціна імплантату “Альфа Біо” з установкою починається від 300 доларів. Продукція цієї торгової марки має безстрокову гарантію на весь асортимент, а також хорошу приживлюваність навіть на слабкій і пухкій кістці.

Варто відзначити, що всі ізраїльські виробники роблять акцент саме на приживлюваність.

Перед встановленням певного імплантату доктор консультується з пацієнтом про те, конструкції від якого виробника той віддасть перевагу. Роблячи вибір, варто врахувати країну виробництва, наявність сертифікатів і цінову категорію.

Так, наприклад, різниця між ізраїльськими імплантами та німецькими, якщо порівнювати товар одного класу, буде в вартості (німецькі дорожче). Незважаючи на хороші показники приживлюваності імплантатів обох виробників, деякі німецькі виробники гарантують приживлюваність у пацієнтів навіть з такими захворюваннями, як цукровий діабет і порушення згортання крові.

Лікування зубів у дітей

Дитяча стоматологія в ІзраїліДитяча стоматологія в Ізраїлі відрізняється тим, що стоматологи докладають максимум зусиль, щоб дитина не відчувала дискомфорту та в неї не залишилося страху перед подальшим відвідуванням. Застосовується як місцева, так і загальна анестезія. Для місцевої використовують спеціальний аерозоль або гель, ін’єкції.

Виправлення прикусу, ортодонтія, усунення порушень емалі, лікування пульпіту збережуть здоровими молочні та постійні зуби малюків і підлітків. Крім консультацій і самого лікування лікарі надають рекомендації по збереженню здоров’я ротової порожнини.

Ціни та вартість послуг

Другою головною причиною вибору лікування зубів в Ізраїлі після високого рівня послуг є їх вартість. Ціна залежить не тільки від відомого клініки, кваліфікації лікарів і кількості сертифікатів, а ще від територіального розміщення.

Наприклад, стоматологія у Бат-Ямі запропонує нижчі ціни, ніж клініка такого ж класу в Тель-Авіві. Станом на 2024 рік середні ціни на основні види послуг становлять:

Послуга Ціна, доларів
Чистка (зняття нальоту і плям) 70-80
Пломбування білим композитним матеріалом 80-250
Видалення 1 зуба:
просте 100-120
хірургічне 250-300
зуба мудрості 300-350
Установка штифта 200-250
Коронки:
тимчасова 100-150
постійна 150-200
керамічна 500-750
цирконієва 1000-1500
Встановлення імпланта:
ізраїльського від 300
корейської від 300
німецького від 400
швейцарського від 400

Провідні стоматологічні клініки Ізраїлю

Вибираючи певний центр для відвідування, варто керуватися відгуками, ціновим діапазоном, переліком наданих послуг.

Кращі стоматологічні клініки в Ізраїлі:

 1. Топ Іхілов, Тель-Авів.
 2. Ассута, Тель-Авів.
 3. Хадасса, Єрусалим.
 4. Хайфадент, Хайфа.
 5. Доктор Балан, Кирьят-Яма.
 6. Медичний центр імені Рабина, Петах-Тіква.

Клініки Ізраїлю є лідерами за кількістю установок зубних імплантатів в рік, випереджаючи США. До того ж вони використовують новітні методики лікування, недоступні для застосування в інших країнах.

Ізраїльські стоматологічні клініки знаходяться під ретельним наглядом Міністерства охорони здоров’я. Для запобігання поширення захворювань (гепатиту, Сніду, герпесу тощо) використовуються спеціальні дезінфекційні розчини, біологічна ультразвукова стерилізація та одноразові інструменти. Прийом кожного пацієнта індивідуальний і проводиться на умовах повної конфіденційності.

Що врахувати перед лікуванням

Великі мережі ізраїльських стоматологічних клінік мають представництва на території України. Це дозволяє проводити ряд консультацій та оглядів на місці, а в Ізраїль виїжджати тільки для лікування. Наприклад, в України можна отримати консультацію, який імплант краще – Ізраїль чи Корея, Швейцарія та Німеччина, визначитися та уточнити вартість.

Більшість центрів пропонують послуги, що полегшують прибуття пацієнта: зустріч в аеропорту, бронювання готелю і т. д.

Висновки

Стоматологія Ізраїлю надає можливість мати красиву посмішку навіть тим, хто зневірився і боїться лікарів. Помірні ціни, безболісні процедури, сучасне обладнання та висока кваліфікація фахівців дає можливість проводити весь спектр стоматологічних послуг для пацієнтів з різними потребами.

Імплантація зубів в Ізраїлі: Відео

Статті по темі