Меню Закрити

Пологи в США: вартість і організація в Америці


Пологи в США у 2020 році користуються популярністю не тільки у знаменитостей, але й у звичайних пар. Приваблює високий рівень медицини, можливість отримати для новонародженого американське громадянство. Якщо прийнято рішення народжувати в Америці, необхідно зібрати інформацію щодо організації пологів.

пологи в США

Вагітність і пологи в Америці

Відповідно до законодавства дитина, що народилася в Америці, отримує громадянство країни. Дане право надається XIV поправкою до Конституції США. Оформити громадянство можна після досягнення повноліття.

Дитина-громадянин має право:

Поряд з правами з’являється обов’язок дотримуватися законів США.

Послідовність організації поїздки

вагітність і пологи у СШАОрганізувати поїздку можуть компанії-посередники, які знають, як проходять вагітність і пологи у США. У мінімальний пакет послуг входять переліт, узгодження організаційних питань з клінікою, лікарем. Такий варіант підійде особам, які бували в Америці.

При замовленні пакету «все включено» клієнт може розраховувати на цілодобовий супровід, допомога в пошуку житла, оформлення документів на візу, громадянство.

Процес організації самостійної поїздки включає такі етапи:

 1. Оформлення візи категорії B.

Ця категорія поділяється на три типи: В1 (для ділових поїздок), В2 (для туристичних поїздок, отримання медичної допомоги), B-1/B-2 (комбінований). Жінкам, які їдуть народжувати в Америку, найчастіше видається віза B-1/B-2. Для її отримання необхідно підготувати документи:

 • візову анкету (форма DS-160);
 • закордонний паспорт;
 • 1 фото розміром 5х5 см;
 • документ, що підтверджує мету поїздки (запрошення від лікаря на пологи);
 • квитанцію про сплату консульського збору;
 • документи на доказ того, що заявник планує перебувати у США протягом певного часу (договір оренди квартири, авіаквиток в обидві сторони);
 • докази наявності фінансових можливостей.
 1. Співбесіда в Посольстві США й переліт.

Запис здійснюється на веб-сторінці «Звернення за візою США». У призначений день потрібно з’явитися в американське диппредставництво з пакетом паперів. На питання візового офіцера про мету поїздки необхідно говорити правду.

Народжувати в США пускають охоче, але за умови наявності достатніх коштів для оплати медичних послуг і доказів наміри повернутися в рідну країну (знадобляться виписки з банківського рахунку, документи на власність, свідоцтво про шлюб). На кордоні найчастіше виникають проблеми в осіб, яких підозрюють у фінансовій неспроможності.

 1. Оренда житла.
Читайте також:  Пологи в Маямі: як все зробити правильно

Способи оренди:

 • подобово (через системи онлайн-бронювання);
 • короткострокова оренда (від 1 до 6 місяців);
 • довгострокова оренда (на термін понад 6 місяців).

Найняти квартиру на тривалий період допоможе рієлтор, у якого є доступ до запитуваної інформації про нерухомість. Вартість залежить від міста, району, інфраструктури. Наприклад, в Маямі 1-кімнатну квартиру в престижному районі біля океану можна зняти за 2 500 доларів в місяць, в недорогому районі – за 1 800 доларів.

 1. Вибір лікаря і медичного закладу.

Вибрати акушера-гінеколога можна дистанційно, наприклад, на сайті компанії Healthgrades. З лікарем укладається договір, в якому визначаються питання, що стосуються допологового і післяпологового спостереження, УЗД, аналізів, проведення пологів. Прийом пацієнтів проходить в офісі, а пологи – у лікарні або пологовому центрі.

Пологові центри підійдуть прихильникам природних пологів, у яких вагітність протікає без ускладнень. В установах відсутні операційні, реанімаційне відділення, після пологів можна перебувати не більше 12 годин.

У шпиталі є все, що може знадобитися для пологів і екстрених випадків: пологові палати, реанімація, дитяче відділення. Породіллю та дитину виписують через 48 годин після пологів.

При плануванні поїздки потрібно знати, скільки коштує народити в США. Основні статті медичних витрат:

 • послуги лікаря – 3 000-5 000 $;
 • перебування в шпиталі – в середньому 1 200 $ (1 день);
 • догляд за дитиною – від 2 200 $ за 2 дні;
 • прийом педіатра – 150-200 $.

скільки коштує народити в СШАПісля пологів у шпиталі заповнюється анкета на отримання свідоцтва про народження дитини та соціального номери SNN. Важливо знати правильну транслітерацію імені новонародженого. У графі Middle name потрібно вказати по батькові.

Виписавшись з клініки, необхідно в Департаменті охорони здоров’я штату отримати свідоцтво про народження, сплативши держмито (приблизно 15 $). Картку SNN надсилають протягом 3-4 тижнів на адресу, вказану в анкеті.

Щоб свідоцтво про народження діяло за межами США, його потрібно апостилювати в секретаріаті штату. Можна звернутися особисто до секретаря або відправити запит поштою разом з оригіналом свідоцтва і квитанцією про сплату державного мита (орієнтовно 10 $).

Плюси та мінуси пологів в Америці

Для тих, хто надихнувся ідеєю провести вагітність і пологи в Америці, плюси та мінуси такого рішення представлені в таблиці:

Читайте також:  Пологи в Маямі: як все зробити правильно
Переваги Недоліки
1. Сучасне обладнання. 1. Висока вартість медпослуг, оренди квартири, машини, харчування (у середньому 35 000 $).
2. Комфортні умови в палаті (зручне ліжко, бокс для новонародженого, диван для чоловіка). 2. Лікар консультує тільки в робочий час.
3. Професіоналізм лікарів. 3. Лягти в клініку заздалегідь не можна, їхати в медустанову потрібно, коли відійшли води та почалися перейми.
4. Якщо дитина народилася на території США та отримала громадянство, стати американськими громадянами згодом мають право його батьки. 4. Виписка з клініки при відсутності ускладнень відбувається на другий-третій день.

Зваживши за і проти, оцінивши фінансові можливості, можна приступати до планування пологів в Америці.

Вартість та етапи пологів у США: Відео


Статті по темі