Меню Закрити

Робота і доступні вакансії в Торонто

Канада є імміграційною країною, куди їдуть громадяни з усього світу. Трудові договори цієї країни передбачають повний робочий день, хоча багато хто воліє працювати на пів ставки. Досить часто жінки в Канаді піднімаються кар’єрними сходами до керівних посад. Тут не існує дискримінації за національною і статевою ознаками. Всі постійні працівники мають право відпочивати додатково протягом п’яти святкових днів. Невеликий термін роботи в Торонто у 2024 році передбачає отримання дозволу на трудову діяльність в посольстві Канади. І коли термін дії договору закінчується, працівник залишає країну.

Робота і доступні вакансії в Торонто

Особливості в’їзду в Торонто для роботи

Роботодавець повинен буде мати згоду, видане Міністерством розвитку трудових ресурсів країни. Така заява розглядається Центром тимчасового працевлаштування.

Незалежно від того, скільки часу планується працювати на території Канади, українці та інші громадяни СНД, зобов’язані оформити візу тимчасового резидента. Члени сім’ї, які планують здійснювати трудову діяльність або навчатися в країні, також отримують відповідний дозвіл.

Для його оформлення потрібні наступні документи:

 1. Заповнена анкета-заява.
 2. Оформлене роботодавцем запрошення.
 3. Папери, що підтверджують наявність освіти та кваліфікації.
 4. Рекомендаційні листи з попередніх робіт.

Додатково треба буде пройти медичну комісію. Вагітним жінкам і людям, страждаючим якими-небудь серйозними і заразними захворюваннями, в роботі на території Канади буде відмовлено.

Отримання робочої візи в Торонто

Трудова імміграція в Канаду доступна трьома категоріями:

 1. Молодим українським громадянам, що володіють потрібною кваліфікацією і професією, володіють англійською або французькою мовою.
 2. Людям, чиї члени сім’ї вже проживають у Торонто.
 3. Громадянам деяких західноєвропейських країн 18 — 30 років, які бажають попрацювати в канікули.

Канадська віза – це відмітка в цивільному документі, що дозволяє здійснювати трудову діяльність у Торонто. Громадяни деяких країн, зокрема що входять в Євросоюз, мають право працювати і жити в Канаді без оформлення робочої візи.

Для бажаючих працювати в Торонто, існують певні категорії віз:

 • Віза для людей, які зробили значний внесок в економіку країни. Це відноситься до культури, соціальній та економічній сфері діяльності. Ця категорія відноситься і до співробітників іноземних компаній, що переміщаються по роботі філія Канади;
 • Оперативний розгляд заяви існує для фахівців у сфері інформації і високих технологій;
 • За допомогою офіційної пропозиції від канадської компанії іноземним громадянам стає доступна робоча віза в Канаду, призначена для трудових ресурсів і розвитку умінь та навичок.

Що потрібно для оформлення робочої візи в Торонто кваліфікованим співробітникам

Таким громадянам видають візу, що надає право на постійне проживання в Канаді, беручи до уваги рівень освіченості, кваліфікації та вкладів в економіку країни. Що для цього потрібно:

 1. Мати певний рівень освіти.
 2. Вільно володіти англійською та/або французькою мовою.
 3. Опрацювати за спеціальністю тривалий час.
 4. Бути в працездатному віці.
 5. Мати трудовий контракт.
 6. Бути здатним швидко адаптуватися до нових умов життя в чужій країні.
 7. Розташовувати достатніми матеріальними засобами, щоб забезпечити своє життя до отримання першої зарплати.

Програма для бізнесменів та інвесторів. В країні існує спеціальна візова програма, що дозволяє бізнесменам і потенційним інвесторам здійснювати свою діяльність на території країни. Це швидкий варіант отримання дозволу на в’їзд і роботу.

Тимчасова трудова діяльність. Кваліфіковані працівники, які бажають тимчасово попрацювати в Торонто, можуть оформити відповідну візу. Вона підходить також і молодим людям, які провчилися не менше 2 років у Вузі країни і пропрацювали за фахом щонайменше рік.

Тривале перебування в Торонто. Ті, хто бажає надовго затриматися в Канаді, повинні будуть оформити візу на тривале перебування. Вона дає право жити і змінювати місце роботи, коли людина вважатиме за потрібне.

Кому не потрібно отримувати робочу візу

Деяким громадянам нема потреби оформляти робочу візу для працевлаштування в Канаді. Це відноситься:

 • До спортсменів;
 • До бізнесменам, що прямують в країну з візитом;
 • До духовенства;
 • До організаторів конференцій;
 • До працівників служб порятунку;
 • До студентів медичних установ;
 • До журналістів і репортерів новин;
 • До суспільних спікерів;
 • До військових;
 • До співробітників уряду;
 • До артистів і виконавців.

Перелік документів, необхідний для оформлення візи в Торонто:

 1. Чинний цивільний закордонний документ.
 2. Два свіжих фото.
 3. Оформлена та підписана анкета-заява.
 4. Оплачений візовий збір.
 5. Підтверджують наявність грошових коштів папери на період до першої зарплати.
 6. Трудовий договір.
 7. Лист-запрошення.

Робота в Торонто для іноземців

Канадський ринок праці поділяється на регульовані професії і нерегульовані. До перших належать послуги, що належать до безпеки і здоров’ю людей. Все інше має відношення до других.

Регульовані види

Регульовану вакансію отримати складніше, ніж нерегульовану. Адміністративні органи і влади в регіонах встановили певні вимоги, яким потрібно відповідати:

 1. Підтверджена освіта.
 2. Пройдене додатково навчання.
 3. Складені іспити.
 4. Пройдений успішно випробувальний термін.
 5. Зданий тест на володіння професійною лексикою.

Деякі з перерахованих вимог передбачають оплату, причому немаленьку.

Нерегульовані

Ці вакансії не потребують одержання ліцензій. Але доведеться пройти ряд тестів і інтерв’ю, щоб перевірити професіоналізм.

Програмістам буде найпростіше знайти роботу в Торонто, оскільки на таких фахівців великий попит і при цьому у них висока оплата праці. Важливим моментом є те, що їм не потрібно вступати в різні асоціації, а іноді навіть диплом нема потреби підтверджувати. Інженерно-технічні також затребувані вакансії. Але краще буде придбати знання Auto CAD і мати навички володіння комп’ютером рівня advanced user.

Інженер – це регульована професія, тому знадобиться підтвердити диплом і отримати підтвердження рівня кваліфікації, професійної асоціації.

Економістам доведеться додатково навчитися, що займе близько пів року. Популярною вакансією в Торонто вважається бухгалтер. Ця професія високо оплачується в Канаді. Крім цього, фінансові консультанти затребувані і банківські працівники.
Великими шансами отримати хорошу роботу мають громадяни, які мають професію перекладача.

У них є можливість і підробітку, оскільки в країні багато емігрантів, які не володіють достатньою мірою, англійською чи французькою мовою. Але щоб мати можливість робити переклади, призначені для офіційних органів, потрібно мати членство Гільдії перекладачів. А для цього подаються документи про освіту, попередній роботі за фахом і сплачене мито.

Найважче знайти підходящу вакансію громадянам з гуманітарною освітою. Найкраще буде перекваліфікуватися, отримавши іншу професію. Але тут свої мінуси – навчання потрібно буде оплачувати і все це час на щось жити.

Виходом з такої ситуації буде робота у страхуванні, продажу нерухомого майна або фінансової організації. У цьому разі заробіток і одночасно навчання. Ще одна популярна і завжди затребувана вакансія на ринку праці в Торонто, це продавець-консультант. Жінки найчастіше мають можливість влаштуватися секретарем. Потрібно багато навичок, але зарплати невеликі, залежно від рівня компанії. Зате знайти таку роботу не складе великої праці.

Бажаючим приїхати на заробітки в Торонто слід мати на увазі, що в цій країні велике значення має наявність позитивних рекомендацій з попередніх місць роботи.

У громадян, які мають такі папери, набагато більше шансів чудово влаштуватися, ніж у тих, у кого їх немає. Найбільше можливостей у молодих професіоналів. Країна зацікавлена в таких громадян, і пропонує для них багато пільг.

Способи пошуку роботи в Торонто

Знайти підходящу вакансію в Торонто можна трьома способами:

 1. За допомогою оголошень у ЗМІ чи в інтернеті.
 2. Звернувшись в кадрове агентство.
 3. За посередництва знайомих.

Слід бути готовим до відмов. Але це не привід впадати у відчай і опускати руки«. Варто проявити терпіння і наполегливість. На перших порах доведеться погодитися не на найкращі умови, а попрацювавши хоча б рік, вже можна буде сміливо претендувати на більш високооплачувану посаду.

Жодна компанія в Торонто не прийме на роботу іноземця попередньо не перевіривши його, аж до дзвінків в країну, звідки прибув здобувач. Для того, щоб змінити сферу діяльності, потрібно буде пройти відповідне навчання, стати членом Гільдії, склавши іспити і тільки після цього, можна буде розраховувати на роботу.

Без цього членства можна підібрати підходящу вакансію, але на більшу зарплату при цьому не варто розраховувати. Канадою вже міцно зайнято одне з найвищих місць у світі, тут давно встановлено високий рівень і якість життя, що приваблює сюди багатьох людей, що шукають гідне життя.

Статті по темі