Меню Закрити

Переказ грошей з Ізраїлю в Україну

Не секрет, що чималу частину населення Землі обітованої складають вихідці з колишнього СРСР. Для багатьох українців країна стала другою батьківщиною або вони мають там родичів, а в окремих містах українською та російською говорить половина жителів. Чимало і трудових мігрантів. Способів, як з Ізраїлю переказати гроші в Україну у 2023 році, досить, орієнтуватися при виборі слід лише на розміри комісій, швидкість і безпеку транзакцій.

Переказ грошей з Ізраїлю в Україну

Доступні варіанти

Ізраїль, незважаючи на архаїчність і якоюсь мірою ортодоксальний устрій, сучасне світська держава. Тут поважають, цінують, створюють і активно впроваджують інновації у всі сфери життя. І в першу чергу в фінансовий сектор. Переказ грошей з Ізраїлю в Україну ніякої складністю не відрізняється.

Місцева банківська система щільно інтегрована у світову, має тісні зв’язки з українською, а тому гарантує наступні способи транзакцій:

 • з відкриттям банківського рахунку або без нього;
 • з використанням пластикових карт.

З допомогою банківського рахунку

Старий добрий, добре перевірений часом спосіб працює скрізь, в тому числі й на Землі обітованій. Перекинути гроші з рахунку на рахунок можна у будь-якій фінансовій установі країни. Як звичайно, перед тим, як з Ізраїлю відправити гроші в Україну, в одержувача доведеться дізнатися:

 1. Паспортні дані.
 2. Номер рахунку.
 3. Реквізити банку (найменування, адресу, SWIFT-код).

Можна скористатися сайтом, мобільним додатком або відвідати банківський офіс. Потрібно надати паспорт, картку або готівку, повідомити операціоніста відомості про одержувача, назвати суму переказу.

Недолік один ─ велика комісія.

Грошові перекази в Ізраїль таким способом особливостей теж не мають. Зрозуміло, валютні рахунки повинні бути й відправник, і одержувач ─ у доларах або євро. У цьому випадку конвертація більш вигідна.

Транзакція по системі SWIFT займає 1-3 робочих дні, комісія ─ 1 %. Надіслати можна лише валюту.

Без рахунку

Якщо немає банківського рахунку, доступні операції за допомогою міжнародних сервісів грошових переказів:

 • Western Union,
 • MoneyGram,
 • Inteli Express;
 • RIA;
 • Meest.

Western Union Israel є в кожному поштовому відділенні країни, тому цей варіант найбільш зручний, якщо не користуватися онлайн-транзакціями.

Якщо є рахунок в “Поштовому банку” Ізраїлю, переклад виявиться на 10 % дешевше. Детальну інформацію про тарифи та вимоги можна отримати на сайті відомства.

Найбільш популярна система грошових переказів Intel Express. Комісія залежить від суми переказу і складає від 5 до 1,3 %, але не менше 2,5 $.

Дуже популярні зручні й порівняно недорогі послуги MoneyGram Israel. Кошти можна відправити на банківський рахунок або мобільний гаманець. Комісія складе 2,5 % від суми при переказі від 200 до 10 000 доларів США. Також можлива видача готівкою більш ніж у 200 країнах світу.

Грошові перекази в Ізраїль

Портал системи RIA дозволить дізнатися, як працює система в цій країні. Комісія системи при здійсненні переказу 1000 $ складе:

 • з банківського рахунку – 3 $;
 • з кредитної картки – 7 $;
 • з дебетової картки – 5 $;
 • при сплаті готівкою – 9 $.

Також можна скористатись системою міжнародних переказів Meest. Гроші відправляються  з отриманням у банку та з доставкою до рук отримувачів.

Тарифи будуть різні, але механізм транзакції приблизно однаковий скрізь і працює моментально. Необхідно:

 1. Звернутися в представництво обраної платіжної системи з паспортом та грошима.
 2. Вказати дані адресата.
 3. Отримати спеціальний код і повідомити його одержувачу.

Завдання можна вирішити через інтернет, але без банківської карти або рахунку тут не обійтися. Оплата послуги можлива банківським переказом, дебетовою, кредитною карткою (у тому числі Visa) або іншим зручним для клієнта способом.

Головне – знайти представництво грошової системи поблизу місця проживання в Ізраїлі. У Тель-Авіві їх більше, ніж де б то не було. Як правило, на сайті кожного сервісу є інтерактивна карта або список з адресами.

Варто врахувати, що в країні діють обмеження на виведення коштів онлайн. Одна з найнижчих комісій сьогодні в Israel Unistream:

 • перекази до 3000 доларів ─ 2 %;
 • від 3000 – від 1,7 %.

З допомогою пластикових карток

Банківський “пластик” в плані перекладів володіє функціоналом не меншим, а навіть більшим, ніж звичайний рахунок. Переказати гроші можна на будь-яку українську карту. Наприклад, перед тим, як переказувати гроші з Ізраїлю в Україну на карту Ощадбанку або Приватбанку, необхідно дізнатися номер карткового рахунку, а також банківські реквізити.

переказувати гроші з Ізраїлю в Україну на картку

Але в Україну з 2017 року переклади на карти неможливі. Перекази з картки на картку за номером доступні за допомогою віддалених сервісів та інших банків.

Деякі наші співвітчизники надходять простіше. Вони реєструють в ізраїльському банку міжнародну карту, що дозволяє виводити кошти за кордон, і передають її приватній особі в Україні.

Через фінансові сервіси

Електронні системи в Ізраїлі працюють без будь-яких помітних обмежень. Тут можна користуватися популярними:

Платежі проходять швидко, але для виведення готівкових грошей без карти ці системи незручні, а конвертація коштує дорого.

Висновки

Для переказу грошей варто вибирати доступні, недорогі та безпечні способи. Якщо важлива терміновість, краще миттєвих переказів способу немає, якщо зручність – підійдуть електронні гаманці.

Коли потрібна надійність, рекомендується користуватися банківськими можливостями. А якщо є шанс, краще користуватися кур’єрами.

Грошові перекази з Ізраїлю в Україну: Відео

Статті по темі