Меню Закрити

Оздоровчий центр SHA Wellness Clinic в Іспанії

Розкішний висококласний спа-центр SHA Wellness Clinic в Іспанії пропонує своїм клієнтам унікальні методики по відновленню фізичного і душевного здоров’я. Фахівці клініки об’єднали східні та західні практики лікування, завдяки чому забезпечується комплексне оздоровлення організму, нормалізація його функціонування, омолодження, позбавлення від зайвої ваги, шлаків та згубних звичок.

SHA Wellness Clinic в Іспанії

Короткі відомості про SHA Wellness Clinic

Клініка «Ша Велнес» розташований у мальовничому куточку Іспанії – на узбережжі Середземного моря, недалеко від природного заповідника де Сьєрра-Элада (de Serra Gelada) і міста Бенідорм. Клімат у цій місцевості визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров’я одним з найсприятливіших у світі, що в поєднанні з природною терапією, лікувальним харчуванням, профілактичною медициною сприяє ефективному зміцненню здоров’я та поліпшенню самопочуття людини.

Засновником «Ша» є Альфредо Батальер-Парьєтті. Ідея створення спа-центру SHA виникла у нього після того, як йому вдалося вилікуватися від смертельної хвороби за допомогою методик макробіотики – системи живлення і способу життя, спрямованої на фізичне оздоровлення і духовний ріст. Для будівництва клініки він вибрав місце недалеко від заміської вілли його сім’ї.

Міжнародне визнання клініки SHA Wellness

Клініка SHA – одне з кращих місць для релаксації, оздоровлення і відновлення здоров’я в Європі. Це думка не тільки клієнтів та відвідувачів центру, але й уряду Іспанії, міжнародних туристичних асоціацій, засобів масової інформації.

SHA Wellness по праву визнана:

 • кращим місцем для відпочинку;
 • найперспективнішою інновацією;
 • кращим spa для краси, омолодження і схуднення;
 • найпрестижнішим європейським спа;
 • кращим оздоровчим курортом;
 • кращим спа-центром Іспанії;
 • кращим медичним готелем в Іспанії;
 • кращим міжнародним медичним спа;
 • кращим гастрономічним трендом;
 • переможцем конкурсу Green Award.

Нагороди клініки «Ша Велнес», включаючи ексклюзивну премію Seven Star Global Luxury Awards, численні сертифікати якості від TripAdvisor і медаль за видатні заслуги в галузі туризму від уряду Іспанії, зайвий раз підтверджують її заслужений авторитет у світі.

Вибір лікувальної програми у SHA Wellness Clinic

Вибір лікувальної програми у SHA Wellness Clinic

Лікування в клініці «Ша» базується на правильному харчуванні та методи натуральної терапії. Комбінування технік естетичної медицини та генотерапії, когнітивної стимуляції та фітнесу дозволяють добитися вражаючих результатів, які видно не тільки зовні (схуднення, поліпшення стану шкіри, волосся, нігтів, усунення вікових змін), але й відчуваються пацієнтами зсередини (поліпшення пам’яті, мислення, уваги, відновлення душевної рівноваги, придбання спокою і впевненості).

В залежності від проблем, які найбільше турбують клієнта, він може вибрати одну з шести оздоровчих програм.

Оздоровча програма для гарного самопочуття

Бувають періоди в житті, коли ми без причини відчуваємо втому, депресію, пригніченість. При цьому жодних серйозних проблем зі здоров’ям не спостерігається. Спеціально для пацієнтів з такими станами розроблена програма «Добре самопочуття». При цьому їм надається можливість вибрати підходящий по тривалості курс:

 1. SHA Essence. Курс розрахований на 7-14 днів і націлений на отримання і зміцнення навичок здорового способу життя і стану рівноваги в організмі. Для клієнтів, які обрали дану програму, передбачено:
  • складання індивідуального плану оздоровлення і харчування;
  • проведення повної діагностики поточного стану організму, включаючи клінічні аналізи та медичні консультації;
  • побудова індивідуальної карти електромагнітних полів.

Крім того, пацієнтам пропонується 2 процедури за методиками традиційної китайської медицини, а також відкривається доступ в Академію SHA, зону гідротерапії та забезпечується повний пансіон харчування.

Вартість – від 2600 євро (без урахування вартості проживання).

 1. Програма SHA Discovery розрахована на тих, хто хоче відкрити для себе методику SHA, оздоровитися і повернути хороше самопочуття. Тривалість – 4 дні. Процедури:
  • медичне обстеження;
  • консультації спеціалістів;
  • дієта;
  • 1 сеанс лікування;
  • 1 сеанс по догляду за шкірою особи;
  • естетичні заходи з використанням високих технологій (Physia – омолодження обличчя, Indiba – омолодження шкіри завдяки монополярному радіочастотного впливу, LPG – антицелюлітну дію та інші).

Вартість – від 1250 євро.

Оздоровчий центр SHA Wellness Clinic

Програма по зниженню ваги та детоксикації

Програма «Контроль за вагою і детокс» спеціально розроблена для тих, хто мріє про ідеальну фігуру. Дозволяє оптимізувати вагу пацієнта шляхом очищення організму від шлаків, дотримання здорової дієти та проходження інноваційних процедур по догляду за тілом. Пропонується 3 варіації програми в залежності від тяжкості проблем пацієнта:

 1. SHA Detox. Тривалість 7-14 днів. Цілі: очистити організм, повернути життєрадісність, фізичну і душевну рівновагу. Вартість – від 3370 євро. Особливі процедури:
  • гідроколонотерапія;
  • окислювальний тест;
  • харчові добавки SHA Detox;
  • кисневий бар;
  • небулайзерна терапія;
  • терапія з негативними іонами по догляду за шкірою;
  • процедури для відновлення енергетичного балансу;
  • лімфодренаж;
  • пресотерапія;
  • кріотерапія;
  • обгортання і масажі.
 2. SHA «Контроль за вагою». Тривалість 1-2 тижні. Дозволяє знайти оптимальну вагу, ефективно очистити організм від токсинів і шлаків. Основна спрямованість на позбавлення від зайвих кілограмів і омолодження. Вартість – від 3350 євро.
 3. Інтенсивний курс SHA «Detox+Контроль за вагою» для тих, хто хоче швидко досягти помітних результатів у зниженні ваги. Рекомендована тривалість курсу – від 7 до 14 днів. Після проходження всіх процедур природним чином знижується вага, організм очищається від шкідливих накопичень, знижується вміст цукру і холестерину в крові, іде депресія і втома, повертається життєва сила та енергія. Включає різні процедури по догляду за тілом і шкірою, детоксикації та релаксації. Вартість – від 4900 євро.

Антистресова програма

Буденна суєта, проблеми на роботі, повсякденні негативні емоції неминуче ведуть до виникнення стресу – стану постійного нервового перенапруження. Наслідки його можуть бути непередбачуваними – від постійних, непрохідних головних болів до проблем зі сном, пам’яттю, виникнення тривожних станів та апатії.

Подолати стрес самому часто буває досить складно. Кваліфіковану допомогу у вирішенні подібних проблем пропонує SHA клініка з програмою «Антистрес».

Фахівці центру рекомендують пройти тижневий або двотижневий курс з відновлення здорового стану організму, позбавлення від тривоги, депресії, мігрені, втоми. У програмі оздоровчі техніки для тіла поєднуються з сучасними методиками психотерапії та коучингу. Збалансоване харчування, вітамінні комплекси, детокс-процедури, сеанси релаксу, медитації, йоги та інші процедури сприяють поступовому виходу пацієнта зі стану стресу. Вартість програми – від 3400 євро.

Fitness-програма

Важливою складовою підтримки не тільки фізичного здоров’я, але й емоційного благополуччя людини є спорт. Учасникам фітнес-програми експерти SHA-клініки пропонують індивідуальний підбір комплексу вправ, спрямований на набуття гнучкості та витривалості, збільшення м’язової сили, виправлення постави, позбавлення від болів в хребті, спині, суглобах.

Приємний бонус цього курсу – відновлення статевої функції пацієнта.

У програмі використовуються методики:

 • озонотерапії;
 • остеопатії;
 • фізіотерапії;
 • аутогемотерапії;
 • електролімфатичного дренажу;
 • кріотерапії.

Тривалість курсу – від 7 днів, вартість – від 3900 євро.

Програми з реабілітації

Заходи в трьох програмах, об’єднаних назвою «Реабілітація», спрямовані на відновлення організму пацієнта після перенесених захворювань та запобіганню виникнення патологій.

 1. Курс «Здорова менопауза» – призначений для жінок, які переживають клімакс. Протягом 10 днів лікарі за допомогою передових технік і методик мінімізують симптоми, що супроводжують менопаузу. У пацієнток проходить безсоння, оптимізується гормональний фон, вирівнюється настрій, знижується вага, омолоджується шкіра, поліпшується стан волосся і нігтів, зростає впевненість у собі. У перелік процедур входить дослідження гормонального профілю, денситометрія кісток, УЗД, ЕКГ, огляд гінеколога, озонотерапія GAH, когнітивна стимуляція та психотерапія, масажі, обгортання, фізичні тренування, остеопатія, лімфодренаж, використання високотехнологічних сеансів. Ціна – від 6300 євро за 10 днів.
 2. «Відновлення порушень сну» – програма для людей, які страждають синдромом обструктивного апное сну (СОАС). Хропіння, короткочасні зупинки або ослаблення дихання, інші регулярні порушення сну – це досить серйозні симптоми, які цілком можуть перерости в обмінні, нервові та судинні захворювання і навіть запустити передчасне старіння організму. На курсі SHA по відновленню сну пацієнтам пропонуються самі сучасні західні технології діагностики та лікування СОАС, наприклад:
  • полісомнографія;
  • Auto Cpap.

Ефективність лікування посилюється завдяки використанню фітотерапії та східних методик: акупунктури, медитації, йоги, ци-гун. Вартість – від 3700 євро.

 1. «Антитютюн» – програма, націлена на позбавлення пацієнта від тютюнової залежності та відновлення нормальної життєдіяльності систем організму. Для пацієнта складається індивідуальний нейропсихологічний профіль адикції (залежності), що дозволяє фахівцям працювати з конкретними фізичними та психологічними факторами звикання, поступово виключаючи їх. Крім специфічної терапії, клієнту призначають здорове харчування, фітотерапевтичні процедури, акупунктуру, лазерну і кисневу терапію, релаксацію та фізкультуру.

Мінімальна тривалість курсу – 7 днів, рекомендована – 2 тижні. Вартість – від 3950 євро.

Інфраструктура і розташування SHA Wellness Clinic

Омолоджуючі програми

У програмі «Омолодження» зібрані сучасні західні методи боротьби з передчасним старінням і найдавніші, що довели свою ефективність східні техніки. Клієнти отримують повне обстеження і діагностику стану всіх органів і систем, консультації фахівців, індивідуальний план харчування, що включає необхідні комплекси харчових добавок, проходять омолоджуючі процедури:

 • клітинне омолодження ТА-65;
 • мезотерапія;
 • остеопатія;
 • лімфодренаж;
 • physia;
 • ватсу (watsu);
 • кріотерапія;
 • внутрішньовенна озонотерапія GAH.

Курс омолодження – це повністю натуральний і ефективний комплекс процедур, який творить чудеса, відновлюючи молодість тіла і духу. Ціна за 7 днів – від 8400 євро, за 14 днів – від 12500 євро.

Що таке SHA-метод

Лікування в клініці SHA Wellness базується на комплексній методиці, унікальність якої полягає в її довгостроковому ефекті – навіть після закінчення програми хороше самопочуття супроводжує клієнта довгі роки.

Метод SHA базується на 8 принципах:

 • макробіотика;
 • натуральна терапія;
 • набуття навичок здорового способу життя;
 • відновлення внутрішньої рівноваги;
 • генетична медицина, перешкоджає старінню та активізує процеси регенерації в організмі;
 • естетична медицина з використанням передових апаратних технологій;
 • фізична активність;
 • розвиток когнітивних функцій людини.

SHA-метод передбачає використання сучасного ефективного обладнання для проведення процедур з омолоджування обличчя і тіла.

При цьому основна ідея – відновити стан шкіри без хірургічного втручання (або з найменшою інвазією).

Для цього фахівцями використовуються такі техніки, як:

 • velashape III;
 • physia;
 • ультразвук;
 • пресотерапія;
 • ендермологіческій масаж (LPG);
 • електролімфатичний дренаж;
 • лікування холодом (кріотерапія);
 • лазерний масаж;
 • насичення шкіри негативними іонами;
 • лікування стовбуровими клітинами;
 • невральна терапія.

В ході оздоровчих процедур зовнішній вигляд клієнта помітно змінюється на краще – йдуть зайві кілограми, поліпшується стан шкіри, волосся, зубів, вирівнюється хребет. Людина позбавляється від шкідливих звичок, хронічних хвороб, вчиться вести правильний спосіб життя, самостійно боротися зі стресом і негативними емоціями.

За час перебування в SHA Wellness Clinic відбувається повне відновлення психічного і фізичного стану пацієнта.

Інфраструктура і розташування SHA Wellness Clinic

Дизайн комплексу SHA Wellness розроблений всесвітньо відомими архітекторами Карлосом Гіларді та Ельвірою Бланко Монтенегро. Центр включає 5 будівель з 93 комфортабельними апартаментами для гостей, 11 резиденцій, 80 лікувальних кабінетів різної медичної спрямованості, спа-центр, салон краси, басейни, тропічні сади, спортивні майданчики, тренажерний зал, ресторан. Все це на території в 6 тисяч квадратних метрів.

Площа номерів (сьютів) люкс з видом на море – від 70 м². Вартість починається від 350 євро на добу та закінчується королівським люксом від 6550 євро за добу. Окрема джакузі за бажанням клієнта оплачується окремо – по 50 євро в добу.

У вартість номерів входить не тільки проживання, але й відвідування водолікувального центру, занять в Академії SHA. Гості з президентського і королівського номерів також користуються послугами мажордома та отримують безкоштовний VIP-трансфер з аеропорту (для програм від 7 днів).

SHA Residences – це ексклюзивний житловий комплекс на території клініки. Розкішні резиденції підвищеного комфорту (кожна площею від 300 м²) оснащені за останнім стандартам дизайну і техніки, з видом на море, окремими терасами та оздоровчими зонами. На вибір пропонуються 3 типу вілл:

 • Garden – з двома або трьома спальнями (від 2000 євро);
 • Premier – 2 спальні (від 2000 євро);
 • Penthouse – 2 або 3 спальні (від 4500 євро).

Діє окрема пропозиція для сімей з дітьми.

Офіційний сайт SHA Wellness Clinic містить контакти дирекції та інші подробиці про клініку.

Де розташовується клініка і як до неї дістатися

SHA Wellness розташований у найкрасивішому куточку Іспанії – провінції Валенсії, на самій вершині гірського хребта Сьєрра-Элада. Гори, долини, ліси, море, свіже повітря дарують відчуття спокою і безтурботності.

В околицях клініки знаходяться населені пункти El Albir, Altea, Alfaz del Pí, Calpe. В годині їзди – міста побільше, наприклад, Аліканте та Валенсія, широко відомі своїми пам’ятками.

Дістатися до клініки можна наступним чином:

 • від аеропорту міста Аліканте – 50-60 км;
 • від аеропорту міста Валенсія – 140-150 км;
 • від аеропорту міста Барселона – 500 км;
 • від залізничного вокзалу El Albir, Аліканте або Валенсії;
 • від морського порту Altea Nautical club – 5 км.

З України здійснюються авіарейси до Валенсії (через Рим, Мадрид або Цюріх), Барселону, Аліканте.

Висновки

SHA Wellness клініка вражає приїжджих витонченим оригінальним дизайном, розкішними краєвидами, комфортабельними номерами, облаштуванням зон для релаксу та відпочинку. Але головне – це переосмислення гостями свого способу життя, правильний настрій на подальше здорове існування без хвороб і стресів.

Фахівці центру зроблять все, щоб клієнт знайшов душевну і фізичну рівновагу, навів норму енергетичний баланс організму. Завдяки такій перебудові в поєднанні з використанням передових медичних методик продовжується молодість, краса і здоров’я клієнтів SHA Wellness Clinic.

SHA Wellness Clinic-Facilities: Відео

Статті по темі