Меню Закрити

Особливості роботи Austrian Post

«Пошта Австрії» у 2024 році налічує понад 20 000 співробітників і 1800 відділень на території країни. Компанія, крім усього іншого, позиціонує себе в якості міжнародного оператора бізнес-відправлень на зростаючих ринках. Таким чином, спеціалізація її сервісу — відправка посилок не тільки всередині країни, але і за кордон. При цьому доставка здійснюється в найкоротші терміни.

Пошта Австрії

Послуги та ціни

Austrian Post розвивається за рахунок ефективної структури витрат і характеризується активним зростанням товарообігу. Значні грошові надходження надають можливість впроваджувати привабливу дивідендну політику.

Поштовий оператор надає широкий спектр послуг. Назвемо лише найбільш популярні, з ціною:

Відправка посилок за кордон. Вартість залежить від ваги. Але ще один важливий параметр посилок – їх габарити. Максимально допустимі значення такі: довжина – 100 см, ширина і висота – 60 см. Ціна відправки представлена в таблиці.

Вага, кг (до) Вартість, євро
2 13.93
4 15.28
10 19.28
20 29.29
31.5 39.39

Вартість відправки мінібандеролі вагою до 2 кг з розмірами 35,3×25×3 см становить 8,93 євро.

Express Mail Service (далі EMS). Так називається послуга, яку надає австрійська пошта по експрес-доставці товарно-матеріальних цінностей, критичних до часу використання. Адресат, проживає в Австрії, зможе отримати посилку до 12.00 дня, наступного за датою її відправлення з використанням EMS-сервісу. У що обійдеться експрес-доставка, можна дізнатися, ознайомившись з даними в наступній таблиці:

Вага, кг (до) Вартість, євро
2 9.96
4 11.16
8 14.16
10 15.16
12 17.86
20 22.66
31.5 31.66

Відправка міжнародного листа і невеликий бандеролі. Ціни тут залежать від ваги кореспонденції і від країни доставки. Щодо відправлення в Україну офіційний сайт «Пошти Австрії» містить інформацію про 2 доступних тарифи:

  • Economy – актуальне в разі, коли час отримання листа не критично.
  • Priority – застосовується, якщо кореспонденція повинна бути доставлена в термін від 3 до 7 днів.

У таблиці ви знайдете тарифи на відправку листів з Австрійської Республіки в Україну. Зазначимо, що на веб ресурсі австрійської пошти Україна відноситься до категорії «Євросоюз і інша Європа», а не «Світ». Відповідно, і розцінки коливаються в середньому діапазоні.

Тип листа Вага Макс. формат – товщина(S) × ширина(W) × довжина(L), мм Economy, євро Priority, євро
S – невелика до 20 м 5×162×235     ——- 0.9
M – середнє від 20 до 70 м 5×162×235 1.75 2.1
L – велика до 2 кг 30×250×353 5.5 01.06.1990
XL – дуже великий до 2 кг 900×900×900 9.9 12.9

Особливості відстеження посилок

Сервіс поштового оператора надає можливість відстежити посилку з Австрії. Для цього клієнту слід використовувати трек-номер, який присвоюється відділенні Austrian Post будь-якому відправленню.

Цей код необхідно ввести в поле, яке з’явиться на будь-якій сторінці сайту, в тому числі і на головній, після натискання на кнопку Sendungsverfolgung (Відстеження).

Типи трек-номерів

Трек-номер являє собою послідовність з 13 символів, що включає букви і цифри. Приклади цього коду для відправлень різного типу наведено нижче:

  • RA012345678AT – присвоюється реєстрованими (перша буква R – registered) дрібних пакетів вагою до 2 кг
  • CD012345678AT – з букви C завжди починається трек-код посилок, вага яких не перевищує 20 кг
  • EE012345678AT – перша буква номери відстеження швидкої доставки завжди E.

Послідовність цифр може бути будь-який, і вона покликана забезпечити унікальність трек-номера. Останні 2 букви – AT – говорять про те, що країною відправлення є Австрія.

Статуси відстеження посилок

Марки АвстріїПерш ніж приступити до розгляду статусів, з’ясуємо, скільки йде посилка з Австрії в Україну. Судячи з відгуків на інтернет-форумах відповідної тематики, розкид термінів доставки дуже великий. Наприклад, якщо не використовується EMS-сервіс, не виключено, що посилка буде доставлена через місяць, а то й довше.

Пояснюють це явище наші земляки так: з австрійської сторони зручностями, швидше за все, прибуде на митницю максимум за 2 дні. А на українському пункті пропуску може пролежати до 2 тижнів.

Потім потрібен час на перевезення до сортувального пункту. На саму сортування може піти тиждень – ось і виходить десь близько місяця. Але в цілому термін доставки – практично лотерея: деяким українцям посилка приходила протягом 4 днів.

Ті, хто планують відправити посилку в Австрію, можуть розраховувати, що транспортування займе не більше тижня. І в такому випадку на швидкість доставки теж значно впливає ефективність роботи сортувального центру на митниці.

Основні статуси відстеження відправлень «Пошти Австрії» представлені в таблиці.

Статус Опис
Item forwarded abroad Об’єкт відправлений за кордон
Item distributed Відправлення відсортовано на митниці
Item arrived in country of destination Посилка прибула в країну призначення
Item passed customs-/security check Об’єкт пройшов перевірку митницею на предмет безпеки
Additional documents required for customs Для митниці потрібні додаткові документи
Item customs cleared Відправлення пройшов митне очищення
Item in process of delivery Посилка в процесі доставки
soon ready for pick up Скоро буде готова, щоб її забрали
Item accepted at postal service point Посилка прийнята в пункті поштової служби
Item could not be delivered – return Доставити відправлення неможливо — повернення
Address incorrect / incomplete Некоректний/неповний адреса
Delay due to repair of package damaged Затримка через пошкодженої упаковки
Item accepted Отримана посилка

Дізнатися місцезнаходження міжнародних відправлень можна за допомогою мобільних додатків, розроблених для Android і IOS.

Відділення «Пошти Австрії» відкриті по буднях з 8.00 до 18.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00.

З загальних питань можна звертатися за телефоном служби підтримки приватних клієнтів: 0800-010-100 або +43 57767-30401. Поштова адреса: Wien, Rochusplatz 1, 1030.

Висновок

Основними видами діяльності «Пошти Австрії» є транспортування з подальшою доставкою посилок, друкованих видань та листів. Філіальна мережа компанії пропонує клієнтам високоякісні поштові, а також телекомунікаційні послуги.

Зокрема, відстеження з трек-номером, який представляє собою послідовність з 13 символів, дозволяє здійснювати самостійний контроль місцезнаходження посилки. Ідентифікаційний код присвоюється відправлення в момент його реєстрації у відділенні Austrian Post.

Статті по темі