Знання мови є запорукою успішної кар’єри в будь-якій країні світу. Німецькі тести потрібно складати тим, хто збирається вчитися або працювати в Німеччині у 2024 році. Існує величезна кількість систем, по яких проходить тестування, і компаній, які його проводять. За результатами тестування претендент отримує сертифікат, що підтверджує володіння мовою на певному рівні.
Для оцінки рівня володіння німецькою мовою використовується єдина європейська система CEFR. Вона дозволяє оцінити володіння мовою в усіх проявах, таких як лист, читання, говоріння і сприйняття на слух.
Існує три ступені володіння мовою, кожна, у свою чергу, поділяється ще на два підрівні. Таким чином, існує шість рівнів:
Іспит DSH здають ті, хто хоче навчатися в Німеччині. Для його складання слід приїхати безпосередньо в країну, де іспит проходять при німецьких вишах. Саме в цьому його основна відмінність від інших аналогічних іспитів, які можна здавати в тій країні, де ви проживаєте. Також цей вид іспиту воліють німецькі ВНЗ, оскільки він може показати знання абітурієнта в більш широкому діапазоні.
Існує три види іспиту на рівень В1 (DSH1), на рівень В2/С1 (DSH2), на рівень С1/С2 (DSH3).
Для вступу у ВНЗ здається іспит другого рівня. Сертифікат третього рівня необхідно отримати тим, хто вступає до магістратури.
До складання тесту допускаються абітурієнти старше 17 років, у яких вже є атестат про середню освіту. Тестування проводять шість разів на рік, але графік у кожного вишу окремий. Його вартість становить 180 євро.
Тест складається з трьох частин: граматика, письмовий тест, аудіювання на знання лексики.
Іспит DSD з німецької можуть здавати школярі з усього світу. Даний сертифікат визнають всі навчальні заклади, і його наявність є плюсом при прийманні на роботу. По суті, це державний іспит для тих, хто хоче здобувати вищу освіту в Німеччині. Якщо іспит складено на А2/В1, то це дає право вступати на підготовчі відділення німецьких вишів. Якщо ваш рівень В2/С1, то ви маєте право вступати до будь-якого ВНЗ Німеччини без додаткового іспиту з німецької мови, а також можете претендувати на стипендію DAAD.
Складати цей іспит можуть учні шкіл, в яких поглиблено вивчається німецька мова. Дитина має вивчати мову не менше 7 років (1600 і більше академічних годин) і пройти курс спеціальної підготовки. Також перед подачею заяви школярі складають пілотний іспит та отримують допуск.
DAF – це іспит з німецької мови, розроблений для іноземців, які хочуть навчатися у німецьких ВНЗ. Також його здають для отримання роботи в Німеччині або для проходження стажування.
Мінімальний рівень для здачі DAF – В1, тому складати іспит варто, тільки маючи певний досвід у вивченні німецької мови.
Для того, щоб перевірити свій рівень, можна пройти онлайн-тест DAF з німецької мови. Пройти пробний тест можна за посиланням.
Іспит складається з чотирьох частин: читання, аудіювання, письмової частини та усного мовлення. За кожен блок тестів можна отримати від 1 до 5 балів. Тест можна здати в одному з сертифікаційних центрів за місцем проживання. Вартість іспиту становить 130 євро.
Підготуватися до здачі будь-якого з тестів з німецької мови самостійно практично неможливо. Річ у тім, що завдання формуються за певним принципом і з незвички навіть людині з хорошим знанням мови буде непросто.
Ідеальний варіант – пройти спеціальні курси з підготовки до тесту в Німеччині. Вони є при багатьох університетах і коледжах. Якщо поїхати в Німеччину немає можливості, то можна пройти курси при центрі, де здається тестування або ж просто в спеціалізованому центрі. Важливо, щоб це були саме профільні курси, на яких готують до того виду іспиту, який ви плануєте здавати.
Завдяки здачі мовних тестів з німецької мови можна вступати в престижний виш або ж отримати роботу в Німеччині. Існує декілька видів тестів, розрахованих на школярів, випускників або тих, хто вже отримав вищу освіту. Для підготовки до тестів існують курси як у Німеччині, так і в будь-якій країні, де можна складати тест.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy