Кількість громадян пострадянського простору, які проживають на постійній основі в Канаді, вже перевищує цифру в півтора мільйона осіб. І кількість людей, що прийняли рішення переїхати в Канаду на ПМЖ у 2024 році, не стає менше. Відповідно, необхідна інформація, що пояснює, як виїхати жити в Канаду з України. Для того, щоб правильно зібрати документацію, необхідну для одержання дозволу, слід враховувати основні закони держави, розраховані на іммігрантів.
Дозвіл проживати в Канаді постійно, забезпечується отриманням спеціальної імміграційної візи. Її оформлення є довгим, складним і досить дорогим процесом. Доведеться витратити на оформлення документації, і певну кількість грошей потрібно для того, щоб підтвердити, що у Вас є кошти на існування в Канаді перший час. Імміграція в Канаду, точніше оформлення документів, починається з подачі заяви на участь в одній з канадських імміграційних програм.
Слід зазначити, що в Канаді існує багато програм такого роду. Кожна з них має певні вимоги до кандидата та процедури, які треба пройти, перш ніж імміграційна віза виявиться у вас в руках.
Існують відмінності в програмах федерального і провінційного рівня імміграції в Канаду. Вплив федеральних програм поширюється на всю державу і не має прив’язки до певного населеного пункту або провінції, за винятком Квебека.
Провінційні програми розраховані на задоволення побажань представників певної провінції з розрахунком на те, що іммігрант отримає посвідку на проживання в Канаді і залишиться жити саме в певному місці цієї провінції.
Для онлайн-реєстрації всіх бажаючих іммігрувати в Канаду функціонує спеціально створений ресурс — Express Entry.
Для того, щоб проходити реєстрацію в цій системі попередньо слід виконати наступні вимоги:
Один або два рази у місяць Express Entry відбирає стандартне кількість осіб, яким надається можливість подавати заяву на отримання права переїхати в Канаду.
Самими великими федеральними системами для оформлення ПМЖ до Канади є Federal Skilled Worker, Canadian Experience Class і канадське нововведення – Federal Skilled Trades. Вони доступні для багатьох кандидатів.
Для людей, що займаються бізнесом, пропонуються спеціальні програми для бізнес-імміграції.
Federal Skilled Worker (FSW) підходить тільки кваліфікованим фахівцям, що задовольняє наступним вимогам:
Система Canadian Experience Class (CEC) аналогічна попередньої, але скористатися нею можуть тільки кваліфіковані фахівці, які вже мають досвід роботи в Канаді. До претендентів виставляються наступні вимоги:
Для того, щоб скористатися однією з програм бізнес-імміграції в Канаду, абсолютно недостатньо володіти значною сумою грошей. Стан має бути заробленою легально і мати відповідні офіційні документи, що підтверджують цей факт.
Ця вимога не залежить від того, звідки ви приїдете в Канаду на ПМЖ: з України або будь-якої іншої держави пострадянського простору. Абсолютно всі імміграційні програми передбачають відсутність у претендента кримінального минулого і хороше здоров’я. Ці факти ретельно перевіряються.
У нашій статті про імміграцію в Канаду, ми написали вимоги для отримання бізнес-візи.
Для того, щоб переїхати на ПМЖ до Канади з України можна скористатися однією з наступних програм:
Розглядаючи найбільш підходящу для себе програму, щоб виїхати в Канаду, не варто забувати і про фінансовому питанні. Перед тим, як поїхати, щоб отримати ПМЖ в Канаді, незалежно від того, чи Ви плануєте виїзд один, або з сім’єю, необхідно простежити, щоб на вашому рахунку була певна сума грошей.
Крім цього, необхідно буде оплатити за імміграцію:
Крім того, передбачається оплата RPRF в розмірі 490 $. Це своєрідна мито за надання права на постійне місце проживання в Канаді. Внесок повинен бути сплачений за кожного члена сім’ї, вік якого більше 22 років.
Можна сміливо стверджувати, що з допомогою федеральних або провінційних програм виїзд в Канаду назавжди можливий. Не варто упускати свій шанс.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy