Американський візовий дозвіл і так отримати непросто, а прискіпливість співробітників консульств США давно стала всім відома. Прикро, якщо довгоочікувана поїздка зірветься з-за якоїсь дрібнички. Втім, у цьому питанні бути не може. Навіть до фото на візу США потрібно підходити дуже уважно. Це істотна частина важливих для ідентифікації претендента документів.
Отримати американську візу може будь-який не пов’язаний з терористичними організаціями та психічно здоровий іноземний громадянин. У всякому разі, це декларується офіційними імміграційними відомствами Штатів.
Залежно від мети та тривалості перебування існують два види американських візових дозволів:
Крім цього, існує щорічна програма диверсифікаційній лотереї Diversity Visa (DV), що дозволяє отримати статус резидента США за результатами комп’ютерного відбору ─ розіграшу. У кожному випадку потрібен пакет документів з деякими доповненнями.
Стандартний пакет для туристичної візи у 2024 році:
Додатково можна (не обов’язково) надати:
Для студентської візи знадобиться форма I-20 з майбутнього місця навчання та оригінали дипломів, атестатів.
Для робочої потрібні петиція I-129, форма I-797, резюме, оригінал трудової книжки та диплом про профільну освіту.
Інші вимоги до фотографії на візу США:
Всі параметри фото на візу в США представлені на сайті прес-служби консульського відділу Держдепу США.
Фотографії, скопійовані або відскановані в цифровому вигляді з водійських прав або інших офіційних документів, не приймаються. Також непридатні знімки, зроблені автоматами або за допомогою телефонів.
Знімок повинен друкуватися тільки на фотографічному папері, а повнорозмірний не приймається.
Якщо друкарський знімок робився в професійному ательє і був збережений в цифровому форматі, краще використовувати його. Електронне фото на візу в США має аналогічні вимоги. Різниця лише у використанні розміри в пікселях. Фото має бути квадратним:
Інші вимоги:
Не допускається ретушування, використання рамок, візерунків, водяних знаків. При цьому допускається сканування існуючих фотографій. Тільки робити це потрібно з роздільною здатністю 300 пікселів на дюйм (12 пікселів на міліметр) мінімум.
На сайті консульського відділу є можливість завантажити безкоштовний редактор FIG Cropper, що дозволяє безпомилково обробити, обрізати чи повернути зображення (потрібно Adobe Flash Player 10 версії й вище). Скільки потрібно фото на візу США, залежить від її типу.
Заявники на отримання неімміграційних візових дозволів заповнюють форми DS-160 або DS-1648 в режимі онлайн. На одному з етапів система просить завантажити цифровий знімок. Паперовий у нормальній ситуації не потрібно взагалі.
У рідкісних випадках вимагають принести на співбесіду одну надруковану фотографію. Уточнити це можна безпосередньо в консульстві.
Співбесіди проводяться в Києві. Контактні дані представлені на офіційному порталі посольства США в Україні.
Ніяких особливостей для фотографій на імміграційні візи не передбачено, за винятком кількості необхідних знімків на фотопапері. Потрібні два ідентичних один одному знімка на папері вищої якості. Необхідний розмір фото на американську візу в будь-якому варіанті завжди один ─ 2 на 2 дюйми.
Для участі у розіграші Green Card необхідно завантажити цифрове фото у форматі JPEG. Розмір файлу понад 240 кілобайтів не приймається. Розмір знімка має бути 600 на 600 dpi.
Всі інші вимоги ідентичні описаним вище.
Витягнув щасливий квиток потрібно надати два друкованих знімка на якісному папері.
Одягніться просто, але зі смаком. Приберіть з кадру все зайве, налаштуйте апарат на кращу якість зйомки.
Знімок і фон можна буде підкоригувати потім за допомогою програми «Фото на документи Профі».
Що стосується друку, вид паперу – глянцева або матова не має значення. Головне ─ якість.
Перед здачею знімки рекомендується підписувати олівцем (вказати прізвище, ім’я, номер телефону) на зворотному боці. Працівникам консульства буде простіше визначити приналежність, якщо вони раптом вони випадуть з досьє.
При подачі заяви консульським сервісом автоматично здійснюється перевірка фото на візу США на відповідність вимогам. Завантажити неправильно зроблений цифровий кадр просто не вийде.
Але точної причини при цьому не повідомляється. Тому доведеться все перевіряти та знімати знову.
Основна вимога – в кадрі не повинно бути нічого і нікого, крім малюка. Якщо дитина зовсім маленька, в професійному ательє допоможуть. Як варіант знімок можна обробити постфактум.
Необхідно зробити так, щоб дитина дивилась у камеру відкритими очима. Американці дають дві поради, як діяти:
Якщо фотографії робляться за допомогою цифрового фотоапарата, дозволяється користуватися програмами для видалення ефекту червоних очей і інших спотворень. Основне завдання у тому, щоб особу в цілому залишалося без видимих змін.
Якщо звичайні або цифрові фото на візу в Америку не відображають поточну зовнішність, навіть якщо вони не старше 6 місяців, посольство або консульство США попросить вас надати нові. Кандидату на отримання візи буде запропоновано зробити нову фотографію після:
Як правило, якщо вас все ще можна ідентифікувати по фотографії в заяві на візу, подавати нові знімки не потрібно. Наприклад, відрощування бороди, інша зачіска або колір волосся зазвичай не вважаються істотним зміною зовнішності.
Якщо зовнішній вигляд дитини до 16 років змінюється з-за нормального процесу дорослішання, надавати нову фотографію не потрібно. Проте, прийняття фотографії або цифрового зображення залишається на розсуд співробітників посольства або консульства США, де подається заява.
Якщо під час завантаження фото вискочить напис «Х», це означає, що процедура не вдалася. Доведеться представити одну надруковану фотографію разом з підтвердженням DS-160 на отримання неімміграційної візи. Рекомендується зв’язатися з посольством або консульством США, де подається заява, щоб отримати конкретні інструкції.
Якщо на сторінці підтвердження є фотографія, значить, завантаження пройшла успішно і додаткова не потрібно. Приклади правильно зроблених фото викладені на сайті консульського відділу.
Неправильно зроблене фото не може поставити хрест на спробі отримати візу, але нерви попсує. Простіше заплатити трохи професіоналам і не переживати про проблеми. Також не забудьте про туристичну медичну страховку. При оформленні візи вона не потрібна, але в Штатах про неї ви згадайте не раз.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy