Почати бізнес в Угорщині у 2025 році, в одній з країн Євросоюзу, дуже вигідно для іноземців і, зокрема, українців. Угорщина як точка старту для бізнесу має низку переваг для українського бізнесмена. Інвестори з інших країн приносять великий дохід Угорщини, тому на державному рівні здійснюється реальне сприяння починаючому бізнесменові.
На першому місці з усіх типів, організованих в Угорщині іноземцями, варто Kft. Він не що інше, як аналог українського ТОВ. Ідеальний варіант для невеликої кількості засновників.
Причини популярності Kft:
Якщо засновників більше одного, то є можливість внести спочатку 50 % статутного капіталу, а решту оплачують протягом року (для Rt достатньо спочатку внести 25 %).
Робота в Угорщині має великий попит і досить швидко та ефективно відбувається розвиток таких сфер:
Угорський ринок налаштований на експорт більшої частини продукції в інші країни Європи.
Добре йде готельний бізнес в регіонах, що мають популярність у мандрівників, в туристичних районах міст. Це одна з найрозвиненіших, затребуваних і прибуткових сфер в Угорщині.
Але цей тип приховує в собі певну небезпеку, оскільки є сезонним, а значить, потрібно рівномірно витрачати прибуток, щоб не стати банкрутом в мертвий сезон. Політика Угорщини підтримує нові наукові дослідження і розширення сфери обслуговування.
Реєстрація організації іноземним громадянином в Угорщині відбувається з допомогою посередництва юриста цієї країни. Юрист обов’язково має бути ліцензованим.
Процес збирання і підготовки документації займає сім днів. Підготовка документів та їх подання до реєстраційних органів відбувається лише з допомогою адвоката. Починаючи бізнес, краще всього скористатися послугами україномовної адвоката.
Адвокату потрібно надати наступні дані:
Потрібні для реєстрації фірми:
Бажано знайти поручителя з угорським громадянством. У нього повинні бути посвідка на проживання та юридична адреса (за нього ви зареєструєте свою організацію).
На цьому етапі потрібно сплатити державне мито і заплатити в реєстраційну палату. Далі необхідно відкрити банківський рахунок. Щоб це зробити, досить присутності директора організації. В банку повинна бути на рахунку сума статутного капіталу.
Після вивчення документів, наданих угорським адвокатом, і виписки банку з рахунку організації видається дозвіл на її реєстрацію. Реєстраційний суд видає дозвіл новій фірмі. Після цього новій фірмі даються номери: податковий та медичного страхування.
Хороший варіант — покупка готельного об’єкта. Однак попередньо потрібно провести косметичний ремонт і реновацію номерного фонду. Діяльність придбаної фірми не може бути замороженою. Організація обов’язково повинна бути діючою.
Ставки ПДВ (AFA) в Угорщині: стандартна — 25 % та знижена (для нерезидентів) — 5 %.
Відсотки і дивіденди в цій країні Шенгену не підлягають оподаткуванню.
Податкова система лояльна до нерезидентам, однак нарікання до фірми з боку податкових органів серйозно ускладнить отримання ВНЖ і ПМЖ в майбутньому.
Податки:
Програма отримання ВНЖ і ПМЖ в Угорщині допомогою відкриття свого бізнесу також є одним з плюсів старту бізнесу в цій країні.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy