Меню Закрити

Коронавірус в Італії на сьогодні: карта і міста


Незважаючи на всі міжнародні зусилля щодо стримування поширення смертельної інфекції у 2020 році, італійська влада заявляє, що число тих, що заразилися на території країни вже наближається до тисячі. Число інфікованих коронавірусом в Італії перебільшила десять тисяч. Вірус досяг всіх регіонів Італії та спонукав Рим прийняти безпрецедентні заходи, у тому числі припинити роботу всіх шкіл і університетів та оприлюднити план порятунку на 8,4 мільярда доларів. Інфікований лідер італійської політичної Партії — Нікола Зингаретті. Повна заборона на загальні збори та поїздки в північну частину країни.

Коронавірус в Італії

 

Коронавірус в Італії

Уже сьогодні провідні світові ЗМІ називають Італію Уханью Європи. Перші два випадки зараження були зафіксовані в кінці січня. Тоді два китайських туриста з епіцентру епідемії смертельної хвороби, захворіли під час туристичного візиту в країну. Пара була негайно ізольована, а всі, з ким вони контактували, перевірені на вірус COVID-19. Уряд Італії першим у Європі заборонило всі прямі рейси в Китай, щоб зупинити подальше поширення інфекції. Медики вважали, що ті два китайських туриста нікого не заразили.

Однак 21 лютого лікарі Ломбардії заявили, що у 38-річного італійця з міста Кодоньо, розташованого в 60 км на південний схід від Мілана, був виявлений позитивний результат тесту на вірус. Медики повідомили, що пацієнт вперше звернувся в місцеву лікарню ще 18 лютого, однак його симптоми не викликали тривоги, оскільки він не був у Китаї. Провівши кілька годин у відділенні невідкладної допомоги серед інших пацієнтів, він відправився додому. Але незабаром його стан погіршився, і на наступний день він повернувся в лікарню без захисту.

Пацієнту не був поставлений діагноз до ночі 20 лютого. До того часу він заразив п’ять працівників лікарні та, принаймні, одного пацієнта, крім своєї вагітної дружини та друга. Вони, своєю чергою, поширили хворобу серед тих, з ким спілкувалися, перш ніж відправитися на карантин. Протягом наступного тижня було підтверджено, що 888 осіб також заразилися цією хворобою.

Як заявляють експерти, коронавірус в Італії — це показник того, що навіть розвинені країни не в силах протистояти неминучій загрозі.

Настільки швидке поширення коронавирусної інфекції по території країни пояснюється високою контагіозністю (здатністю заражати) вірусу. Досить одного нетривалого контакту з хворою людиною, щоб заразитися повітряно-крапельним шляхом. Проникаючи в організм, вірус вбудовується в здорові клітини і починає активно ділитися. Інкубаційний період хвороби триває від 7 до 14 днів. У цей час у пацієнтів відсутні симптоми, але вони стають джерелом зараження для оточуючих людей.

Читайте також:  Коли краще відправитися в Мілан на шопінг

В якому місті коронавірус в Італії

В якому місті коронавірус в ІталіїНайбільш постраждали від епідемії райони знаходяться на півночі країни. Найбільше офіційних випадків зараження зафіксовано в Ломбардії — це район, навколишній Мілан. Також активна спалах коронавирусної інфекції на території регіону Венето, адміністративним центром якого є Венеція.

Щоб не допустити подальшого розростання вогнища епідемії, влада країни ввела карантин на території самого фінансово продуктивного регіону Італії. У загальній складності строгий карантин зачіпає 10 міст в Ломбардії і один населений пункт у Венето. Таким чином, обмежувальний режим практично ізолює близько 50 000 людей від зовнішнього світу.

Перелік населених пунктів, що потрапили в «червону зону» карантину, включає:

 • Кастільйоне-д’Адда;
 • Сан-Фіоран;
 • Бертоніко;
 • Терранова-дей-Пассеріні;
 • Кодоньо;
 • Кастельгерундо;
 • Казальпустерленго;
 • Малео;
 • Фомбьо;
 • Сомалья.

Вільний в’їзд і виїзд з цих міст закритий. Італійські чиновники заявили, що вже близько 150 000 осіб в країні постраждали від обмежень на поїздки. Школи, музеї та театри по всьому регіону були закриті. У червоній зоні відкриті тільки об’єкти першої необхідності, такі як аптеки та супермаркети.

Однак, незважаючи на всі карантинні заходи, вірус COVID-19 за останніми даними швидко просувається далі на південь. Медики повідомляють про випадки захворювання в деяких південних регіонах, включаючи Тоскану і острів Сицилія. Хворі є в П’ємонті, Римі, Больцано і інших популярних серед туристів містах.

Майже 900 випадків коронавірусу в Італії були підтверджені офіційно, проте експерти вважають, що реальна ситуація в країні набагато гірше. У зв’язку з цим, говорити про повністю безпечних регіонах і містах Італії сьогодні вже не доводиться.

Поточна ситуація з коронавірусом в Італії

За повідомленнями офіційних осіб Всесвітньої організації охорони здоров’я, глобальної пандемії в Італії й у світі ще можна уникнути. Для цього влада країни повинні зосередитися на подальшому введенні стримують вірус обмежень. Забезпечення громадської безпеки має стати пріоритетом, але при цьому владі країни потрібно діяти збалансовано і відповідально.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте звернувся до громадян і туристам із закликом не піддаватися паніці, суворо дотримуватися рекомендації з профілактики зараження та з розумінням поставитися до обмежувальних заходів.

Читайте також:  Розмір пенсії в Італії

Наша онлайн карта поширення коронавірусу допоможе відстежити точну статистику за кількістю інфікованих, загиблих або видужали людей у всіх містах Італії.

Серед найбільш значущих обмежень експерти називають такі заходи:

 • Вірус став причиною скасування щорічного Венеціанського карнавалу, який вважається одним з головних туристичних подій у світі. Також влада повідомила про закриття основних визначних пам’яток Венеції для відвідувачів.
 • Великі футбольні матчі проходять на порожніх стадіонах, включаючи очікуваний зіткнення між лідерами італійської футбольної ліги клубами «Ювентус» і «Інтер Мілан», який пройшов в неділю.
 • Поїзди, що виїжджають з країни з півночі Італії, стикаються затримки і скасування рейсів, оскільки залізничні компанії проводять перевірки здоров’я пасажирів і дезінфікують вагони.
 • Традиційний тиждень моди в Мілані, на яку з’їжджаються люди з різних куточків світу, перенесена на невизначений термін. В якості запобіжного заходу модний дім Giorgio Armani провів показ в порожньому театрі.

Північ Італії має відкриті кордони з Францією, Австрією, Швейцарією і Словенією. Італійці і люди, нещодавно відвідали Італію, вже дали позитивний результат на коронавірус в Алжирі, Австрії, Бразилії, Хорватії, Греції та інших країнах. Щоб зупинити витік вірусу, багато політики закликають повністю закрити кордони країни. Однак влада вважає такі заходи невиправданими.

Як позначиться спалах коронавірусу в Італії на Європі

Як позначиться спалах коронавірусу в Італії на Європі

Крім глобальних ризиків у сфері охорони здоров’я, епідемія негативно впливає на економіку Італії і всієї Європи. Економісти вважають, що коронавірус вражає серце італійської економіки, ввергаючи країну в рецесію. Це пов’язано з тим, що північні регіони, постраждалі від інфекції, забезпечували найбільші надходження до бюджету.

Втрата туристичної активності зменшує доходи від транспорту, готелів та ресторанів, а також знижує попит на товари і послуги, такі як продукти харчування. Джерела повідомляють, що готельні мережі розглядають можливість тимчасового закриття готелів по всьому Мілану. Серйозні втрати несе і модна індустрія, яка вважається однією з найбільш розвинених і прибуткових у країні. Кілька брендів, включаючи Armani, скасували свої покази. Банк Італії оцінює втрату ВВП приблизно у 0,2% у зв’язку з кризою коронавірусу.

Читайте також:  Пошта Італії: історія, особливості, сучасний сервіс

Багато місцеві жителі, особливо літні люди, що проживають на півночі країни, піддалися паніці і запасаються продуктами та засобами першої необхідності. Це призвело до спустошення полиць магазинів і спровокувало нову хвилю занепокоєння в суспільстві.

Чи їхати в Італію, якщо там коронавірус

Експерти настійно рекомендують відмовитися від відвідин Італії з туристичними і робочими цілями до поліпшення епідеміологічної обстановки. У Росії офіційної заборони на польоти в Італію поки немає. Проте рейси, що прибувають з італійських міст, направляються в спеціальні карантинні термінали і зони.

Якщо відкласти візит в країну неможливо, важливо суворо дотримуватися правил профілактики коронавірусу:

 • носити одноразовий медичну маску в місцях масового скупчення людей;
 • часто мити руки з дезінфікуючим засобом;
 • обмежити контакти з малознайомими людьми;
 • зміцнювати імунітет прийомом вітамінів і здоровим харчуванням;
 • не вживати в їжу екзотичних продуктів і фаст-фуду;
 • уважно стежити за самопочуттям і швидко звертатися до лікаря при появі перших неприємних симптомів.

Ситуація з коронавірусом в Італії на сьогоднішній день найбільш складна в Європі. Однак обмежувальні заходи і медичні дослідження по розробці ліків від вірусу повинні в найближчому майбутньому зупинити епідемію.

Коронавірус в Італії останні новини

Як повідомляють інформаційні видання США і Франції, державна система охорони здоров’я намагається всіма силами утримати карантин, перешкоджаючи поширенню коронавирусної інфекції по інших містах Італії, однак, довгий інкубаційний період, який становить у середньому 14 днів і навіть більше, не залишає жодних шансів, окрім як отримувати фактичні новини про коронавірус в Італії, коли вже виявлені інфіковані громадяни.

Про коронавірус в Італії : Відео


Статті по темі