Меню Закрити

Ванга про коронавірус: передбачення про COVID-19


Розберімося, були передбачення чи ні, що могла говорити Ванга про коронавірус і наскільки це актуально саме зараз. Смертельна пандемія коронавірусу щодня забирає життя тисяч людей по всьому світу. Новий вірус COVID-19, який вперше був виявлений в Китаї наприкінці 2019 року, швидко поширюється по планеті, викликаючи важкі форми пневмонії. Сьогодні цілком очевидно, що на етапі зародження епідемії навіть провідні вчені не могли передбачити масштаби майбутньої трагедії. До сих пір прогнози епідеміологів і вірусологів сильно розходяться. Одні пророкують кілька років важкої боротьби з епідемією, в той час як інші запевняють, що перемогти хворобу вдасться вже до літа 2020 року.

Ванга про коронавірус

Прогнози Ванги про коронавірус

На тлі такої суперечливої інформації від вчених, особливо дивним здається точне передбачення знаменитої болгарської провидиці Ванги. Ще в 1995 році вона передбачила «хворобу, яка забере мільйони життів». Чи можна говорити, що провидиця мала на увазі коронавірусну інфекцію, і що на її думку чекає людство після спалаху смертельної хвороби, розберемо в цій статті.

Повне ім’я провидиці Ванги – Вангелія Пандева Сурчева. Ще в ранньому дитинстві вона повністю осліпла. Маленькою дівчинкою її одного разу підхопив сильний вихор. Стихія відкинула дитину на кілька сотень метрів від будинку, де її знайшли тільки через кілька годин. До втрати зору призвело потрапляння великої кількості піску в очі. Оскільки сім’я Вангелії була бідною, грошей на лікування не було. Однак фізична сліпота не завадила їй бачити ті речі, які не дано побачити зрячим людям.

Дар передбачення у жінки відкрився на початку сорокових років двадцятого століття, коли вона стала бачити віщі сни. Тлумачачи свої бачення, вона іноді передбачала майбутнє сусідам. Інформація про такі незвичайні здібності сліпої ясновидиці швидко поширилася по всій Болгарії. Точність її передбачень вражала людей і змушувала їх з’їжджатися з різних куточків світу. Відомі артисти, політики, письменники і навіть цар Болгарії Борис III відвідували провидицю, щоб зазирнути у своє майбутнє.

Серед найзнаменитіших пророкувань Ванги:

Смерть Індіри Ґанді. Провидиця передбачила, що прем’єр-міністра Індії “погубить оранжево-жовте плаття”. Саме так і сталося. 31 жовтня 1984 року жінка знехтувала своїм правилом надягати бронежилет під одяг, щоб надіти оранжево-жовту сукню. Саме в цей день на неї було скоєно замах.

Читайте також:  Чи є вакцина від коронавірусу у світі

Загибель атомного підводного човна “Курськ”. Очевидці стверджують, що за 20 років до трагедії Ванга сказала: «Курськ піде під воду, і весь світ буде його оплакувати». Тоді багатьом це здалося божевіллям, оскільки місто Курськ не має виходу до моря або океану. Однак у 2000 році в Баренцевому морі затонув підводний човен «Курськ», на борту якого перебувало 118 моряків.

Теракт 11 вересня. У 2001 році терористичної організації «Аль-Каїда» підготувала серію жорстоких терактів, в результаті яких загинуло майже 3 тисячі осіб. Ванга передбачала ці події так:»брати американські впадуть, закльовані птахами залізними”.

Оскільки провидиця не дозволяла записувати свої пророцтва у відео або аудіо форматі, дізнатися про них можна тільки від її відвідувачів, друзів і перекладача провісниці Тодора Тодорова. Нещодавно відомий журналіст і близький друг Ванги Сергій Косторний зробив сенсаційну заяву. Він розкрив те саме пророкування сліпої цілительки про коронавірус:

“Світло перевернеться в рік дзеркала і на землю “від жовтих” прийде стара хвороба і забере мільйони життів»

Ванга про коронавірус-передбачення ясновидиці

Ванга про коронавірус-передбачення ясновидиціЕксперти припускають, що “рік дзеркала” це саме 2020 рік. Річ у тому, що, за словами самого Сергія Косторного, він уточнив у провидиці, який саме рік вона має на увазі, припустивши, що пророцтво відноситься до 2222 року. Однак Ванга заперечувала це і підкреслила, що Сергій зможе спостерігати ці страшні події своїми очима.

Що стосується приходу хвороби “від жовтих”, тут більшості людей все очевидно. Вірус зародився і поширився в Китаї, а жителів цієї країни, як відомо, часто називають «жовтою расою». Цікаво, що свої слова Сергій Косторний вже підтвердив на детекторі брехні.

Самим незвичайним в передбаченні Ванги експерти порахували формулювання»стара хвороба”. Насправді Китайський штам коронавірусу COVID – 19 вірусологи, навпаки, вважають новим для людини збудником. Проти нього досі не винайдена вакцина і ефективна схема терапії. Однак і цю загадку вдалося розгадати.

Досить правдоподібне роз’яснення цьому факту вдалося дати імунологу Марині Зуєвій. Вона нагадала, що сімейство коронавірусів як вид було відкрито ще в 1965 році. З того часу представники цього сімейства вже викликали масштабні епідемії з великою кількістю людських жертв. Однією з таких епідемій став спалах атипової пневмонії у 2002 році. Саме з цієї причини провидиця могла розтлумачити коронавірусну інфекцію, як стару хворобу.

Читайте також:  Коронавірус правда чи брехня: відповіді на часті питання

Що говорила Ванга про коронавірус в Китаї та в СНД

Що говорила Ванга про коронавірус в Китаї та в СНД

Прогнози Ванги про коронавірус не ставилися до якоїсь однієї або декількох країн. На думку провидиці, хвороба торкнеться все населення планети. Пік епідемії Вангелія описувала таким чином: “Люди будуть падати і вмирати прямо на вулицях по всьому світу”.

Картина, описана Вангою в цьому пророцтві, дуже нагадує ситуацію, що склалася в Китаї в січні 2020 року. Тоді весь світ облетіли зловісні кадри, на яких медики в костюмах хімічного захисту, прибирають з вулиць китайських міст трупи загиблих людей. Сьогодні Китайська стратегія боротьби з епідемією вже продемонструвала і підтвердила свою ефективність. Це дозволило залишити зловісні кадри в минулому. За офіційними даними, за останні дні на території КНР практично не фіксується нових випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Що ж стосується решти світу, ще кілька тижнів тому апокаліпсичний прогноз Ванги здавався сильно перебільшеним. Проте вже сьогодні, очевидно, що Ванга описувала цілком реалістичний сценарій розвитку подій. 11 березня 2020 року представники Всесвітньої організації охорони здоров’я офіційно оголосили пандемію. Це вказує на найвищий рівень загрози вірусу covid-19 для людства.

За останніми даними, кількість хворих у світі перевищила 275 000 чоловік. Число летальних випадків наближається до 12 000. Найважча епідеміологічна обстановка на сьогодні склалася в Італії, Франції, Іспанії, Німеччині. Таким чином, з Китаю Епіцентр пандемії перемістився в Європу. Більшість європейських країн вже закрили кордони та ввели суворий карантин. Вихід з дому без вагомої причини карається законодавчо. Однак вчені вважають, що повністю зупинити хворобу можна буде тільки після винаходу ефективної вакцини та ліків.

Незважаючи на настільки песимістичні передбачення Ванги, за словами Сергія Косторного провидиця згадала винахід ліків проти смертельної хвороби. Провидиця вважала, що ліки буде винайдено через три місяці після піку епідемії. Чи досягла пандемія свого піку, або ситуація буде продовжувати погіршуватися, поки сказати складно.

Ванга знала про коронавірус або попереджала про нього

Стверджувати, що Ванга точно знала про спалах коронавірусу, сьогодні неможливо. Документальних підтверджень цього факту немає. Однак після появи першого повідомлення від Сергія Косторного, інші знайомі провісниці також згадали її пророчі слова. Наприклад, особистий перекладач ясновидиці Тодор Тодоров, згадав такі слова:

«У рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей»

Крім цього зловісного передбачення, Тодоров також згадав, що Ванга передбачала якусь «таємничу хворобу» президента Сполучених Штатів Америки. Сьогодні, на тлі повідомлень про те, що Дональд Трамп здав аналіз на коронавірусну інфекцію, це передбачення також знаходить новий сенс.

Читайте також:  Заходи профілактики коронавірусу у дорослих та дітей

Чи вірити прогнозам Ванги про коронавірус

Чи вірити прогнозам Ванги про коронавірусЦікаво, що крім Ванги переломним для людства 2020 рік вважали й інші відомі провидці. Зокрема, Нострадамус, відомий своїми пророчими віршами-катренами, передрікав великі зміни в суспільстві в цьому році. Експерт, який розшифровував Тексти Нострадамуса, описував ці зміни, як повну зміну пріоритетів людей. На його думку, події 2020 року повинні показати людству, що матеріальні цінності йдуть на другий план, а головне місце в нашому житті займають духовні цінності та здоров’я. Деякі експерти трактують це, як пряме відсилання до поточної ситуації, коли здоров’я не можна купити ні за які гроші.

Чи вірити в передбачення Ванги та інших ясновидців, кожен з нас вирішує для себе сам. Однак не можна заперечувати, що багато пророцтва сліпої провидиці вже збувалися раніше і продовжують збуватися в наші дні. Зокрема, розробкою ліків та вакцини від коронавірусної інфекції вже займаються провідні дослідницькі інститути та лабораторії. Швидше за все, медикаментозне лікування захворювання буде розроблено вже в найближчі місяці, що відповідає прогнозам Вангелії.

Поки офіційна наука не дає достовірних і обґрунтованих даних щодо тривалості і летальності епідемії, людям усього світу залишається лише сподіватися на якнайшвидше винахід рятівної вакцини.

Пророцтво про коронавірус від баби Ванги, вірити чи ні: Відео


Статті по темі