Меню Закрити

Поширення коронавируса в Німеччині


В кінці січня Баварія повідомила про перший випадок зараження коронавірусом в Німеччині, до теперішнього часу їх майже 5000. Досі Інститут Роберта Коха описував ризик для здоров’я від коронавірусу як “помірний”, тепер він оцінює його як “високий”.

Поширення коронавіруса в Німеччині

COVID-19 в Німеччині

Інститут Роберта Коха скорегував свою оцінку небезпеки коронавіруса. Тепер він теж класифікує ризик для населення як” високий”. Президент RKI Лотар Вілер обґрунтував це великою динамікою пандемії та різким зростанням числа випадків. Ризик для населення варіюється від регіону до регіону і може бути “дуже високим”, як в районі Хайнсберг в Північному Рейні-Вестфалії.

Досі небезпеку для здоров’я населення у Німеччині була класифікована як “помірна” в цілому. Вілер сказав, що слід виходити з того, що показники захворюваності значно вище, ніж вони передаються в RKI.

В останні дні країни, постраждалі від пандемії по всій Європі, взяли численні заходи для стримування розповсюдження вірусу. Заступник директора Інституту імені Роберта Коха Lars Schaade підтвердив, що важливо уникати контактів і скупчення людей через небезпеку зараження.

Тому школи, університети, клуби і бари закриті, години роботи ресторанів обмежені: після введення масових заходів захисту від поширення коронавіруса інститут Роберта Коха (RKI) очікує можливих результатів щодо поліпшення ситуації не раніше кінця наступного тижня

Тенденції в цифрах

За даними RKI, до вечора понеділка кількість підтверджених випадків інфікування по Німеччині склало 6012 – це більш ніж на 1100 випадків більше, ніж напередодні. На ранок було зафіксовано вже понад 7500 випадків.

За словами Вилера, повідомлення про інфікування все частіше надходять навіть з добре обладнаних клінік. Число важких захворювань зростає. Необхідно продовжувати робити все можливе, щоб стримати поширення вірусу і не перевантажувати систему охорони здоров’я.

Клінікам він зажадав якнайшвидше підготуватися. “Ми очікуємо від всіх госпіталів, принаймні, подвійного збільшення інтенсивності роботи. Один випадок з п’яти має тяжкий перебіг. Очевидно, що люди похилого віку та люди з існуючими захворюваннями особливо схильні до ризику.

Німецьке товариство клінік вимагає негайної фінансової «захисту для всіх лікарень». В іншому випадку ряд клінік, постраждалих від вірусного кризи, «дуже швидко опинилися б на межі банкрутства», заявив президент DKG Джеральд Гасс з «Neue Osnabrücker Zeitung».

Читайте також:  Чи є ліки проти коронавірусу

Обмеження можуть зайняти більше часу

На думку Інституту Роберта Коха, може знадобитися, щоб обмеження, введені Німеччиною та іншими державами, залишалися в силі протягом двох років. “У крайньому разі, буде розглядатися така можливість “, – сказав глава РКІ Вілер. Ситуацію потрібно постійно переоцінювати. Потрібні роки, щоб очікувана частка інфекції досягла 60-70 відсотків. Крім того, тривалість сильно залежить від того, коли можна використовувати вакцину.

Німецький Червоний Хрест (DRK) закликав здавати кров. В даний поставки плазми крові, як і раніше забезпечені на самому низькому рівні,- заявила Служба донорства крові DRK Nord-Ost.


Статті по темі