Меню Закрити

Коли закінчиться епідемія коронавірусу в Китаї, Україні й у світі


Поки рано говорити, коли закінчиться епідемія коронавірусу в Китаї, оскільки новий штам COVID-2019 поширюється невизначено і в усіх країнах світу. Точна кількість інфікованих досі невідома з огляду на те, що інкубаційний період був збільшений з 14 до 24 днів (максимум). Спалах коронавірусу в грудні 2019 року, всього за місяць виріс до масштабу епідемії. Все почалося в місті Ухань, Китаю, і почало поширюватися по всьому світу, торкнувшись навіть круїзний лайнер Diamond Princess.

Коли закінчиться епідемія коронавірусу в Китаї

Коли закінчиться коронавірус у Китаї

В даний час, станом на 13 березня 2020 року, як свідчать офіційні джерела – відображаються на карті поширення коронавірусу в онлайн режимі, всього інфіковано понад 150000 чоловік.

Жодні з наукових дослідників Китаю, України чи США досі не можуть точно сказати, коли закінчиться епідемія коронавірусу, навіть приблизно.

Зараз, варто уникати будь-яких поїздок в азійські країни і дотримуватися заходів профілактики коронавірусу. Про всі новини ви завжди можете отримати дані з відповідного розділу нашого сайту.

Ліки проти коронавірусу

Вакцина або будь-які інші препарати також досі не розроблені. Вірус з офіційною назвою COVID-2019 схильний не тільки до швидкого поширення, але і до мутацій.

Як заявляє Всесвітня організація охорони Здоров’я, перша вакцина від коронавірусу з’явитися не раніше ніж через 18 місяців. Але, зважаючи на введення останнього рівня небезпеки з епідемії до пандемії, вакцину можуть примусово почати використовувати без проходження клінічних випробувань.

Важливо: коронавірусна інфекція передається повітряно-крапельним, повітряним шляхом, а також через прямий контакт з інфікованими тваринами, людьми або предметами. Варто відзначити, що термін життя covid-19 без живого носія не визначений і може становити більше години.

Деякі фармацевтичні компанії Китайської Народної Республіки працюють над препаратами, які можуть усувати вірус, однак, ефективність його буде видно після першого лікування.

Коли закінчиться коронавірус: прогноз 2020 року

Коли закінчиться коронавірус: прогнозРеалістичний прогноз того, як швидко закінчитися спалах коронавірусу виглядає наступним чином.

По-перше, все залежить від того, наскільки швидко буде розроблено ліки (препарат або вакцина) проти COVID-2019, оскільки зараз засоби боротьби з інфекцією відсутні і вона продовжує поширюватися.

Читайте також:  Коли може закінчитись епідемія коронавірусу в Європі

По-друге, точних даних про кількість заражених на поточний момент немає, рівно як інформації про всіх переміщеннях і контактах заражених осіб.у цьому випадку ми можемо бути свідками початку епідемії, а не її завершення.

По-третє, дотримання карантину і всіх заходів профілактики здоровими громадянами. МОЗ України, а також Всесвітня організація охорони Здоров’я випустили спеціальні пам’ятки, в яких вказані правила дотримання особистої гігієни та інших заходів, спрямованих на мінімізацію шансів заразитися. Це необхідні заходи профілактики, повинні не просто бути вивченими, а й регулярно дотримуватися.

Оскільки всі основні симптоми коронавірусу вже відомі, варто подбати про своє здоров’я і при першому виникненні сумнівів діагнозу (симптоми схожі на звичайні захворювання на грип або ГРВІ), потрібно звернутися за консультацією до найближчого медичного закладу.

Сприятливий прогноз

Змоделюємо ситуацію сприятливого прогнозу:

  • Ліки створено. Успішно протестовано найближчим часом.
  • Формулою препарату поділилися з іншими країнами.
  • Всі спалахи вдалося локалізувати і усунути.
  • Час усунення 3-6 місяців.

Несприятливий прогноз

Змоделюємо ситуацію несприятливого прогнозу:

Розробка вакцини становить 18 місяців. Її виготовлення в необхідній кількості також займе деякий час. Враховуючи середній темп поширення коронавірусу у світі, до цього часу кількість інфікованих буде величезним. Найскладніше вести боротьбу будуть країни третього світу через відсутність професійних підготовлених кадрів.

Коли закінчиться епідемія коронавірусу в Україні

Коли закінчиться епідемія коронавірусу в УкраїніЗараз, невідомо, коли закінчитися коронавірус COVID-2019 в Україні. Офіційні дані повідомляють про всього 3 випадки зараження та один летальний випадок.

З огляду на те, що інформаційне поле в Інтернеті спотворене, точно сказати, коли закінчиться епідемія коронавірусу в Україні – неможливо.

Це може бути тільки початком, але, в оптимістичному прогнозі все може бути добре, оскільки МОЗ повідомляло про наявність більше 30 препаратів, які здатні усунути коронавірус. Повний перелік знаходиться на сайті організації.

Чи відома точна дата коли закінчиться епідемія коронавірусу?

Ні. Коли закінчиться епідемія коронавірусу в Китаї, Україні, Польщі або в усьому світі невідомо.

Рекомендуємо підписатися на наш сайт або додати його в закладки використовуючи комбінацію клавіш Ctrl+D у вашому браузері. Ми публікуємо тільки перевірену інформацію із зарубіжних джерел.

Читайте також:  Як коронавірус SARS-CoV-2 заражає клітини людського організму

Що таке коронавірус та чим він небезпечний: Відео


Статті по темі